Велика Британія висилає 23 дипломатів РФ через отруєння Скрипаля

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Газета.ру", про це заявила прем'єр-міністр Британії Тереза Мей.
"Ми дали Росії право пояснити подію, але вони продемонстрували цілковиту зневагу до важливості того, що сталося. Вони не забезпечили ніякого пояснення стосовно того, як ця речовина опинилася у Великій Британії", - сказала Мей.
Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Тереза Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.
Мей також заявила, що Велика Британія до вечора вівторка, 13 березня, чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон буде готовий вжити найсерйозніших заходів у відповідь.
Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває восьмий день. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.