13392 відвідувача онлайн
50 914 384

Велика Британія висилає 23 дипломатів РФ через отруєння Скрипаля

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Газета.ру", про це заявила прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей.

"Ми дали Росії право пояснити подію, але вони продемонстрували цілковиту зневагу до важливості того, що сталося. Вони не забезпечили ніякого пояснення стосовно того, як ця речовина опинилася у Великій Британії", - сказала Мей. 

Нагадаємо, 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

Мей також заявила, що Велика Британія до вечора вівторка, 13 березня, чекає від Москви пояснень у зв'язку з отруєнням екс-співробітника ГРУ. Після цього Лондон буде готовий вжити найсерйозніших заходів у відповідь.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває восьмий день. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.  

Топ коментарі
+102
Отравление Скрипаля: Великобритания высылает 23 российских дипломата - Цензор.НЕТ 9168
показати весь коментар
14.03.2018 14:58 Відповісти
+76
Выгнали вшивых, кацапских ублюдков
показати весь коментар
14.03.2018 14:57 Відповісти
+71
Высылка рашистского дипломата выглядит так.

Великобритания высылает 23 дипломата РФ из-за отравления Скрипаля - Цензор.НЕТ 6808
показати весь коментар
14.03.2018 15:13 Відповісти

Завантаження...