9525 відвідувачів онлайн

Суд Маріуполя оштрафував 8 членів екіпажу кримського судна "Норд"

Про це 6 квітня Крим.Реалії повідомив адвокат Дмитро Щербина, передає Цензор.НЕТ.

"Штрафи становлять від 3 до 3,4 тисяч гривень. Нічого особливого. Ми це оскаржуватимемо. У нас є позиція і вона однозначна. У цій справі задіяно стількох осіб із різних органів, що не дивно, чому судді так себе поводять. Загалом було оштрафовано 8 осіб, одного - раніше", - сказав Щербина

Херсонський міський суд 6 квітня взяв під варту капітана заарештованого керченського судна "Норд" Володимира Горбенка, його заарештували до 31 травня. Пізніше за нього внесли заставу - 35 тис. 240 грн.

Капітану судна інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ( "порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї"). За вчинення цього злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Прокурор клопотав про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з сумою застави 35 тис. 240 грн. Адвокат на засіданні суду назвав запропонований розмір застави "немаленькою для простої людини, робітника".

Також читайте: МЗС РФ порівняв українських прикордонників із сомалійськими піратами через затримання кримського судна "Норд"

Нагадаємо, Держприкордонслужба України 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Під час перевірки з'ясувалося, що судно відвідувало Крим порушуючи українське законодавство.

"Під час перевірки було встановлено, що судно порушило порядок відвідування окупованого Криму, воно зареєстроване в порту Керчі. Всі члени команди мали при собі так звані паспорти Росії, які роздавали в Криму", - повідомляла українська Держприкордонслужба.

Читайте також: ФСБ має намір захищати російських рибалок в Азовському морі від "українського піратства"

4 квітня капітана заарештованого судна Володимира Горбенка доставили в Херсон для обрання йому запобіжного заходу. Йому інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ("порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї").

За інформацією російських ЗМІ, капітан свою провину заперечує і стверджує, що діяв у рамках міжнародних договорів між Росією й Україною. Іншим членам екіпажу судна загрожує адміністративна відповідальність.

Топ коментарі
+8
Рашка визжит, а ничего сделать не может. По украинскому законодательству они - граждане Украины. Заявление на выход они не подавали, вот форма "А", вот фото, а вот - подпись.
показати весь коментар
06.04.2018 23:51 Відповісти
+6
Короче, и смех и грех. Пусть катятся в Керчь переляквные, а вот их траулер - чей? Конфисковать нужно.
показати весь коментар
06.04.2018 23:52 Відповісти
+6
Нихрена та рашка не может, не будет никакого веселья. Могла бы - давно бы устроила. А так - разнообразные карлики щеки грозно раздувают на голубом глазу на потеху публике - публика воет от восторга. И всё.
А вообще политика медленного прикручивания яиц русскому медведю дает свои плоды - то, что год назад вызвало бы минимум пограничные вооруженные стычки, сейчас только на втором-третьем плане в СМИ. Пошумят, повоют, да и забудется за новыми событиями.
Когда начнут арестовывать все корабли, которые хоть раз заходили в закрытые крымские порты, причем и в Румынии и в Турции, и в Грузии, сегодняшняя история будет вспоминаться как милое недоразумение. Крым будет медленно превращаться в Абхазию - убогое, всеми покинутое место, способное только бесконечно тянуть деньги из российского бюджета. Только гораздо больше, и денег потребуется не в пример тоже больше. Когда (хотя я в это слабо верю, туповатый народец) каждый кацап осознает, что Крым стоит тысячу или две из его зарплаты каждый месяц, отношение к ворованному несколько изменится.
показати весь коментар
07.04.2018 03:37 Відповісти

Завантаження...