5509 відвідувачів онлайн
21 543 155

Кличко: Невдовзі столична влада зможе евакуювати неправильно припарковані машини

Про це Віталій Кличко повідомив в ефірі радіо НВ, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу мера.

"Щодо парковок. Проблема справді є. І вона достатньо серйозна. На сьогодні ніхто не хоче інвестувати в будівництво паркінгів. Бо це невигідно. Ті паркомісця, які є в Києві, - паркхауси, парковки - стоять напівпорожні. Водночас автомобілі стоять, де завгодно. Інколи недобросовісні водії кидають їх, перекриваючи навіть проїжджу частину", - наголосив Кличко та додав, що сьогодні міська влада не може штрафувати таких водіїв-порушників.

Він нагадав, що нещодавно президент підписав закон у сфері паркування транспортних засобів, тож тепер влада міста отримає повноваження штрафувати недобросовісних водіїв.

Недешево, за словами Кличка, коштуватиме власникам автівок і забрати авто зі штрафмайданчика.

До того ж, зауважив міський голова, внаслідок впровадження суворіших умов щодо водіїв-порушників інвестори почнуть вкладати кошти у будівництво паркінгів, яких у столиці катастрофічно не вистачає.

Топ коментарі
+9
Вся статья только про штрафы и поборы. Плата за эвакуатор, плата за штрафплощадку, штраф за парковку. О самой парковке два слова "есть проблема" и насрать, что сначала нужно решить проблему, а потом наказывать
показати весь коментар
07.04.2018 11:16 Відповісти
+9
Заборонити взагалі їздити машинами в центрі, а тільки лісапетами.))
показати весь коментар
07.04.2018 11:18 Відповісти
+8
слава Кличку!
показати весь коментар
07.04.2018 11:11 Відповісти

Завантаження...