Кличко: Невдовзі столична влада зможе евакуювати неправильно припарковані машини

Про це Віталій Кличко повідомив в ефірі радіо НВ, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу мера.
"Щодо парковок. Проблема справді є. І вона достатньо серйозна. На сьогодні ніхто не хоче інвестувати в будівництво паркінгів. Бо це невигідно. Ті паркомісця, які є в Києві, - паркхауси, парковки - стоять напівпорожні. Водночас автомобілі стоять, де завгодно. Інколи недобросовісні водії кидають їх, перекриваючи навіть проїжджу частину", - наголосив Кличко та додав, що сьогодні міська влада не може штрафувати таких водіїв-порушників.
Він нагадав, що нещодавно президент підписав закон у сфері паркування транспортних засобів, тож тепер влада міста отримає повноваження штрафувати недобросовісних водіїв.
Недешево, за словами Кличка, коштуватиме власникам автівок і забрати авто зі штрафмайданчика.
До того ж, зауважив міський голова, внаслідок впровадження суворіших умов щодо водіїв-порушників інвестори почнуть вкладати кошти у будівництво паркінгів, яких у столиці катастрофічно не вистачає.