11369 відвідувачів онлайн
82 166 455

Екіпаж "Норду" намагався прорватися до РФ, - ДПСУ

Вивезти команду за межі України намагалися представники Генерального Консульства РФ під прикриттям свого імунітету, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

"Учора, близько 21-ї години, у пункт пропуску "Гоптівка" на виїзд з України прибули два автомобілі "Фольксваген" з дипломатичними номерами РФ. Під час прикордонного контролю особи, які їхали як пасажири, замість паспортних документів пред’явили посвідки на повернення до РФ.

Співробітниками Держприкордонслужби під час перевірки встановлено, що власниками документів є члени команди судна "Норд", затриманого в Азовському морі, і що особи є громадянами України, тобто на паспортний контроль вони пред’явили документи, які не дають права для перетину кордону.

За спробу порушення державного кордону на осіб складено протоколи за ч.1 ст.204-1 КУпАП. Зважаючи на те, що громадяни України не мали належних документів для перетину кордону, їх не пропущено через держаний кордон та повернуто в  Україну.

Напередодні членів екіпажу судна "Норд" оштрафували за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Нагадаємо, Прикордонна служба України від 25 березня затримала в акваторії Азовського моря риболовецьке судно під прапором Росії. Під час перевірки з'ясувалося, що судно відвідувало Крим, порушуючи українське законодавство.

4 квітня капітана заарештованого судна Володимира Горбенка доставили в Херсон для обрання йому запобіжного заходу. Йому інкримінують ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України ( "порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї").

6 квітня Херсонський міський суд взяв під варту капітана заарештованого керченського судна "Норд" Володимира Горбенка, його заарештували до 31 травня. Пізніше за нього внесли заставу - 35 тис. 240 грн.

Топ коментарі
+39
то зрадники, а не прості люди.
попались на своїй необачності і самовпевненості.
показати весь коментар
08.04.2018 11:30 Відповісти
+36
руссияне наглеют.Под прикрытием дипломатического иммунитета, пытались вывезти преступников.Типо рюсские своих не бросают.
показати весь коментар
08.04.2018 11:26 Відповісти
+34
70 років тому таких називали "хіві" і чомусь давали по 10 років таборів.
показати весь коментар
08.04.2018 11:32 Відповісти

Завантаження...