"Місію виконано!" - Трамп про удари по хімоб'єктах у Сирії

Президент США Дональд Трамп заявив, що ракетні удари по Сирії виконані дуже добре.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Twitter.
"Минулої ночі удари були виконані дуже добре. Не могло бути кращого результату. Місію виконано!" - написав Трамп.
Президент США також подякував Франції та Великій Британії "за їхні мудрість і прекрасну військову силу".
Пентагон заявив, що удари в Сирії були нанесені по трьох цілях, пов'язаних із сирійською програмою створення хімічної зброї. Цілями стали науково-дослідний центр, сховище хімічних речовин і командний пункт - всі вони розташовані в Дамаску та Хомсі.

"Асад совершил фатальную ошибку, пойдя на поводу России и несогласии строительства газопровода из Катара в Турцию через Сирию, это стоило ему разрушения страны и гибели десятков, а может сотен тысяч своих граждан. А что он получил взамен? Две российские базы в Сирии, которым нет дела до сирийцев, они охраняют самих себя. Пример Асада будет поучителен для многих стран, Россия и раньше подло кинула Ливию, Иран, взболомутила Донбасс, незаконно аннексировала Крым, ведёт оголтелую империалистическую политику в интересах своих крупных нацкомпаний типа Газпром и Роснефть, прикрываясь какими-то гуманитарными фантиками, громко вещает о союзниках, но по факту бессовестным образом кидает их и ещё находит аргументы, которые её оправдывают, полный отстой."