9851 відвідувач онлайн

МЗС Німеччини звинуватило Росію в "спланованій дезінформації" у справі Скрипаля

МЗС Німеччини звинуватило Росію в "спланованій дезінформації" у справі Скрипаля

МЗС Німеччини в незвично різкій формі відреагувало на повідомлення російських державних ЗМІ про те, що в пробах у справі про отруєння Сергія та Юлії Скрипалів були виявлені сліди хімічної речовини BZ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.

Це твердження спростовує застосування речовини "Новачок", розробленої і виробленої в Росії, і є хибним, йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті німецького зовнішньополітичного відомства 20 квітня під заголовком "Хибні чутки в справі Скрипаля".

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) завжди відправляє в лабораторії кілька порівняльних проб, які не стосуються розслідуваної справи і є таким собі плацебо, щоб перевірити роботу експертів, зазначає МЗС ФРН. У випадку зі справою Скрипалів одна з таких порівняльних проб містила речовину BZ, проте не стосувалася самого отруєння.

Як і інші країни, Росія знає про існування порівняльних проб, тому поширення повідомлень про можливе застосуванні речовини BZ під час отруєння Скрипалів є "спланованою дезінформацією", зазначає німецьке відомство. Як доказ воно наводить заяву гендиректора ОЗХЗ Ахмета Узюмджю, який також говорить, що наявність BZ у контрольних пробах "не має стосунку" до проб, узятих у британському Солсбері, де отруїли Скрипалів.

Водночас в оригінальній пробі з Солсбері експерти виявили вміст речовини "Новачок", нагадує МЗС ФРН. При цьому відсутність домішок в його пробі є "вагомим доказом", що вказує на "причетність до отруєння посадових осіб країни походження отрути", оскільки виготовити речовину такої концентрації можна лише в спеціалізованій лабораторії.

Більшість заяв на сайті МЗС ФРН стримані за формою і тоном, проте випадок із отруєнням колишнього подвійного агента Скрипаля змусив відомство піти на незвичайний крок, зазначає журнал Der Spiegel. При цьому МЗС - "очевидно, з дипломатичної обережності" - не згадує, що про наявність BZ у пробах говорив глава зовнішньополітичного відомства РФ Сергій Лавров. Загалом тон повідомлення, мабуть, відповідає курсу, якого дотримується новий міністр закордонних справ ФРН Хайко Маса (Heiko Maas), припускає Der Spiegel.

14 квітня Лавров заявив, що в зразках із Солсбері виявили сліди нервово-паралітичного отруйної речовини BZ і висококонцентрованої речовини A-234, пославшись на лабораторію в швейцарському Шпіці. Пізніше центр радіологічного та хіміко-біологічного аналізу в Шпіці закликав не сумніватися у висновках британських експертів щодо характеру токсичного хімікату, який використовувався під час отруєння Скрипалів.

Нагадаємо, розслідування замаху на вбивство Сергія Скрипаля та його доньки Юлії триває. Екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживав у Великій Британії і був засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, постраждав унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Зазначимо також, що 12 березня прем'єр-міністр Тереза ​​Мей заявила, що уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

У середу, 14 березня, Мей оголосила про рішення Лондона вислати 23 російських дипломатів, які працюють на розвідку: "Це буде найбільше одноразове видворення більш ніж за 30 років. Це (цей захід) відображає факт, що російська держава не вперше діє стосовно нашої країни". 

20 березня 23 співробітники російського посольства в Лондоні, а також їхні сім'ї залишили Велику Британію

На саміті ЄС, який завершився 23 березня, країни Євросоюзу виступили на підтримку Великої Британії. Деякі країни, зокрема Польща, розглядають можливість вислання російських дипломатів.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ на знак солідарності з британськими партнерами й трансатлантичними союзниками та в координації з країнами Європейського Союзу видворяє 13 російських дипломатів.

Про вислання російських дипломатів оголосили Сполучені Штати, Канада та 14 європейських держав, серед яких Німеччина, Франція, Італія, Чехія та інші. У заявах Вашингтона й Оттави співробітники дипмісій, яких висилають, звинувачувалися у зв'язках з російською розвідкою та в "зловживанні дипломатичними повноваженнями". Крім того, США заявили про закриття російського генконсульства в Сіетлі.

Станом на 28 березня, після отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великій Британії вже 28 країн і НАТО видворили 152 російських дипломатів, яких підозрюють у роботі на російську розвідку.

Топ коментарі
+12
Неочікувано..
показати весь коментар
21.04.2018 21:54 Відповісти
+12
Врать всегда, врать везде, врать при любых обстоятельствах - девиз лживого москальского МИДа. Горбатого только могила может исправить☹️
показати весь коментар
21.04.2018 21:58 Відповісти
+11
Це як раз очікувано.

От якби тут щось про барИгу, то ці "товарищи" були би тут як тут.

А так любу россосію зобижають - не їх тема.
показати весь коментар
21.04.2018 22:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Неочікувано..
показати весь коментар
21.04.2018 21:54 Відповісти
... що немає в цій темі NNN, ігороши і іже з ними ))
показати весь коментар
21.04.2018 21:57 Відповісти
Це як раз очікувано.

От якби тут щось про барИгу, то ці "товарищи" були би тут як тут.

А так любу россосію зобижають - не їх тема.
показати весь коментар
21.04.2018 22:00 Відповісти
Уже всплыло
https://censor.net/comments/locate/3062607/01921636-7722-7206-ab9f-5ed858cbbca4
показати весь коментар
21.04.2018 22:53 Відповісти
Там новий міністр, хоче бути в тренді.
показати весь коментар
21.04.2018 22:00 Відповісти
чи на довго його вистачить..
показати весь коментар
21.04.2018 22:09 Відповісти
Что именно?
показати весь коментар
21.04.2018 22:56 Відповісти
Ну це щось в лiсi здохло..)
показати весь коментар
21.04.2018 21:56 Відповісти
Надеюсь, эти обвинения, не пустой треп на публику.
показати весь коментар
21.04.2018 21:56 Відповісти
В чём трёп?
показати весь коментар
21.04.2018 22:54 Відповісти
Слова не подкрепленные действиями это просто треп.
показати весь коментар
22.04.2018 13:56 Відповісти
Слова материальны, раньше никто не верил в матеральность озабоченности...
Слова на таком уровне означают, что электорат готов их воспринять и поддержать действия своих властей...
показати весь коментар
22.04.2018 14:06 Відповісти
Неужели?
Оказывается на кацапов оказывают действие озабоченности, а не санкции!
показати весь коментар
22.04.2018 14:24 Відповісти
"Болтон подчеркнул, что улучшение отношений отвечает интересам и США, и России, однако это потребует снятия нашей обеспокоенности по поводу вмешательства России в выборы 2016 года, безответственного применения химического оружия в Великобритании и ситуаций в Сирии и Украине", - говорится в заявлении.Источник: https://censor.net/n3062331 "
показати весь коментар
22.04.2018 14:33 Відповісти
https://twitter.com/veraizmaylova41 Вера Измайлова‏ @veraizmaylova41 https://twitter.com/veraizmaylova41/status/987337106946252800 20 апр.

МИД россии . Главное ошарашить публику в ООН и мировое сообщество

МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 9613
показати весь коментар
21.04.2018 21:56 Відповісти
Врать всегда, врать везде, врать при любых обстоятельствах - девиз лживого москальского МИДа. Горбатого только могила может исправить☹️
показати весь коментар
21.04.2018 21:58 Відповісти
МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 8428
показати весь коментар
21.04.2018 22:00 Відповісти
МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 9013
показати весь коментар
21.04.2018 22:02 Відповісти
МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 4302
показати весь коментар
21.04.2018 22:06 Відповісти
404...
показати весь коментар
21.04.2018 22:08 Відповісти
Северный поток, северный поток, северный поток...
показати весь коментар
21.04.2018 22:09 Відповісти
- А он попросту соврал! - звучно, на весь театр сообщил клетчатый помошник и, обратясь к Бенгальскому, прибавил: - Поздравляю вас, гражданин, соврамши! (с)
показати весь коментар
21.04.2018 22:09 Відповісти
МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 9775
показати весь коментар
21.04.2018 22:10 Відповісти
МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 2885МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 7015
показати весь коментар
21.04.2018 22:19 Відповісти
Компания Maersk отказывается принимать платежи за перевозку грузов, которые имеют отношение к России, а именно, к компаниям или лицам, попавшим под санкции .))))))
показати весь коментар
21.04.2018 22:21 Відповісти
А чьих она будет?
показати весь коментар
22.04.2018 07:56 Відповісти
роскомнадзор постарался на славу

МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 4399
показати весь коментар
21.04.2018 22:30 Відповісти
https://twitter.com/Skrepo_history МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 4901История скреп‏ @Skrepo_history https://twitter.com/Skrepo_history/status/987714573825396736 4 ч.4 часа назад
Вы хотели знать, что такое "особый путь России"?

МИД Германии обвинил Россию в "спланированной дезинформации" по делу Скрипаля - Цензор.НЕТ 4982
показати весь коментар
21.04.2018 22:32 Відповісти
Германия мне напоминает Порошенка = с одной стороны озабоченности и заявления , а с другой личные экономичеки - бизнесово - барыжные интересы .
показати весь коментар
21.04.2018 22:42 Відповісти
Германия мне напоминает(вот тут всё и кроется!!)живу в германии и она мне о тебе(поверь) совсем никак не напоминает!!(что особо и не расстраивает)
показати весь коментар
21.04.2018 23:45 Відповісти
Заробитчанин ?
показати весь коментар
22.04.2018 00:36 Відповісти
,,Остарбайтер"???если объясниш что это??попытаюсь ответить а если имееш в виду ,,Gastarbeiter"то вынужден тебя разочаровать в посте написано ,,живу в германии"(хотя правильно в дойчланде)не на зароботках и не в гостях!!а тупо живу и работаю равно как и ты возможно в украине.
показати весь коментар
22.04.2018 00:37 Відповісти
Ну с Украины сбежал ?
показати весь коментар
22.04.2018 00:45 Відповісти
утомил!!сбежать можеш только ты!!а я на родину вернулся.
показати весь коментар
22.04.2018 00:52 Відповісти
Та знаю . много вас там таких народине .а родина там где спишь да?
показати весь коментар
22.04.2018 00:56 Відповісти
нет!!там где нищенствуеш!!(это хотел прочесть)
показати весь коментар
23.04.2018 11:16 Відповісти
роSSія це ДІАГНОЗ!! а взагалі, я знову ж, в 2017-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!!
показати весь коментар
21.04.2018 23:01 Відповісти
Шта??? Сергей-Конь Лавров соврал??? Да не может такого бьіть!!!
показати весь коментар
22.04.2018 06:01 Відповісти
Как это МИД Германии обвинил? Не верю! Немцы - первые в мире жополизы Рашки.
показати весь коментар
22.04.2018 06:41 Відповісти
А х-ло разрешило его обвинять? Наверное, немцы хотят цену на поток-2 сбить ещё.
показати весь коментар
22.04.2018 07:54 Відповісти
А Англия не хира не планировала ,а просто абвинила.
показати весь коментар
22.04.2018 08:04 Відповісти