8350 відвідувачів онлайн
6 859 27

Лусваргі утримуватимуть у СІЗО Дніпра

Лусваргі утримуватимуть у СІЗО Дніпра

Громадянин Бразилії Рафаель Лусваргі, обвинувачений в Україні в участі в незаконних збройних формуваннях і терористичній організації, якому суд у Павлограді обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, утримуватиметься в ізоляторі Дніпра.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Радіо Свобода повідомили в Південно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України.

За інформацією відомства, громадянин Бразилії прибув до Дніпровської установи виконання покарань №4. За даними видання, в день винесення судового рішення громадянина Бразилії було доставлено в ізолятор тимчасового утримання в Павлограді.

Нагадаємо, Павлоградський міськрайонний суд заарештував бразильця Рафаеля Лусваргі на 60 діб без можливості внесення застави. Згідно з ухваленим 7 травня рішенням, Лусваргі перебуватиме під вартою до 5 липня.

Раніше повідомлялося, що представники націоналістичної організації C14 затримали біля станції метро "Олімпійська" у Києві екс-терориста "ДНР", громадянина Бразилії Рафаеля Лусваргі і привели його до управління СБУ.

У Службі безпеки України повідомили, що проводять із Лусваргі процесуальні дії, а зібрана слідчими СБУ доказова база щодо участі Лусваргі в незаконних збройних формуваннях "ДНР" "повністю була підтверджена рішенням суду".

"Рішення, яке викликало обурення значної частини суспільства, базується винятково на процедурних моментах", - зазначили в СБУ.

Увечері того ж дня прес-служба прокуратури м.Києва повідомила, що на розгляді в суді прокуратура наполягатиме на взятті під варту Лусваргі. 

Топ коментарі
+6
А во Львове разве нет сизо (((
показати весь коментар
10.05.2018 21:51 Відповісти
+5
Вата є але мало.На ній переважно каву варять.
показати весь коментар
10.05.2018 21:59 Відповісти
+4
не тупи пальмовый.
То что этот бразильский ляшок по киеву шастал прямая вина соевой гэбни во главе с лолитой кокориной - маланской.
показати весь коментар
10.05.2018 22:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
його там теж *********))
показати весь коментар
10.05.2018 21:50 Відповісти
А во Львове разве нет сизо (((
показати весь коментар
10.05.2018 21:51 Відповісти
А во Львове нет ваты?
Чем же тогда так Львов страшен? Неужели это не наиболее европейский город по менталитету?
показати весь коментар
10.05.2018 21:56 Відповісти
Вата є але мало.На ній переважно каву варять.
показати весь коментар
10.05.2018 21:59 Відповісти
Или Херсонская или Одесская. Там таких чегевар полюбят враз и назовут его красоткой чикитой.
показати весь коментар
10.05.2018 22:15 Відповісти
в Днепре кормят лучше.
показати весь коментар
10.05.2018 22:16 Відповісти
думаю и в Днепре этому ляшку белковую диету обеспечат круглосуточно.
показати весь коментар
10.05.2018 22:25 Відповісти
Слава Богу!
Теперь я могу не беспокоиться о здоровье бразильца....
показати весь коментар
10.05.2018 21:58 Відповісти
Лусварги будет содержаться в СИЗО Днепра

==================================
Не переживай...Це майже те ж саме що й в Лаврі з московітськими попами і навіть краще
показати весь коментар
10.05.2018 21:58 Відповісти
даже не представляите, как бы он сохранился бы в земле, даже безспокоится что убежит не надобыло бы. ну да, чтоб с горантиеи, то перед тем через крематории пропустить.
показати весь коментар
10.05.2018 21:59 Відповісти
Лусварги будет содержаться в СИЗО Днепра.
---------------------
То може вже настав час згадати і про вишки Бойка і про нього самого.
показати весь коментар
10.05.2018 22:03 Відповісти
Просто вопрос...
А если бы активисты его не выловили, то где он этот период сидел/находился бы?
показати весь коментар
10.05.2018 22:03 Відповісти
в Лаврі сидів би ,прикидався б козлячим монахом чи що там в них.
показати весь коментар
10.05.2018 22:04 Відповісти
не бачити тепер Лусварги рідної Бразилії... "гдє много дікіх абизян..." Зато навчиться матюкатись ,розмовляти по-фєні ,робити меблі та шити спецпецодяг для роботяг
показати весь коментар
10.05.2018 22:03 Відповісти
отличное решение,
показати весь коментар
10.05.2018 22:04 Відповісти
Ну чого так довго? Стільки вже постів запостили і ніхто Порошенка зі зрадою не приплів?
показати весь коментар
10.05.2018 22:06 Відповісти
не тупи пальмовый.
То что этот бразильский ляшок по киеву шастал прямая вина соевой гэбни во главе с лолитой кокориной - маланской.
показати весь коментар
10.05.2018 22:22 Відповісти
просто некоторые еще не отошли от боярышниковых трипов, и у них галлюцинации еще продолжаются - снится сплошная зрада, ну и конечно кресер аврора.
показати весь коментар
10.05.2018 22:29 Відповісти
Надеюсь в СИЗО наши ребята, не дадут его в обиду, согреют, как пологается, за то, что воевал против украинцев и убивал наших ребят. Бог в помошь, ребятушки!
показати весь коментар
10.05.2018 22:31 Відповісти
полАгается.))
показати весь коментар
11.05.2018 00:58 Відповісти
СБУшникам весь час копняка треба давати, щоб виконували свою роботу?
показати весь коментар
10.05.2018 22:35 Відповісти
Оттуда ближе бежать в днрлнр.
показати весь коментар
10.05.2018 22:35 Відповісти
Интересно, этот придурошный чегевара осознает когда нибудь свой мудакизм? Вряд ли.
показати весь коментар
10.05.2018 23:25 Відповісти
Тренированный убийца с доказаной виной ходит по столице.Суд поставил под угрозу жизни Украинцев из за процесуальных нюансов.Этот бред осознать невозможно.
показати весь коментар
10.05.2018 23:43 Відповісти
"Решение, которое вызвало возмущение значительной части общества, базируется исключительно на процедурных моментах", - отметили в СБУ.
(Источник:https://censor.net/n3065466)", що полягають у поданні клопотанна держобвинувача вовка і.в. до Печерського райсуду м.Києва про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на особисте забов,язання. А судді, які розглядали справу, його задовольнили. Це не процедурні моменти !!! ЦЕ ЗРАДА ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДЯН та ДЕРЖАВИ УКРАЇНА !!! Терористу - воля, захисникам-воям, патріотам - СІЗО, БУЦИГАРНІ та НАГЛА СМЕРТЬ !!!((((( БРЕХЛИВІ ОГИДНІ ЛИЦЕМІРНІ МЕРЗОТНИКИ!

УХВАЛА Печерського райсуду м. Києва від 15.12.17р.
головуючий - суддя Білоцерківець О.А.,
судді: Цокол Л.І., Батрин О.В.,
за участю секретаря Войтинської Н.І.,
прокурор - Вовк І.В.,
захисник - Криволапов Д.А.
"Через канцелярію суду прокурор подав клопотання про зміну запобіжного заходу обвинуваченому з тримання під вартою на особисте зобов'язання.
В обґрунтування цього клопотання він зазначив, що подальше тримання обвинуваченого під вартою є порушенням http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2009_05_27/pravo1/MU50K02U.html?pravo=1 Європейської конвенції з прав людини , що наразі ризики, які були враховані під час обрання такого запобіжного заходу, зменшились.
Обвинувачений та його захисник підтримали клопотання прокурора.
Суд, заслухавши думку учасників судового розгляду, дослідивши матеріали кримінального провадження, прийшов до наступних висновків..."утримується під вартою вже тривалий час з - 06 жовтня 2016 року, раніше не був судимий, ризики, які існували на час обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, зокрема можливості переховуватися від суду, вчинити інші кримінальні правопорушення, впливати на свідків, значно зменшилися, оскільки включення строку запобіжного ув'язнення до строку очікуваного покарання, зменшує наміри втечі, суд знаходить можливим для запобігання ризикам, передбаченим http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/an_1349/ed_2017_12_15/pravo1/T124651.html?pravo=1#1349 ст.177 КПК України , застосувати щодо обвинуваченого запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Разом з тим, виходячи з принципів змагальності і диспозитивності кримінального процесу, визначеного ст.http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/an_53/ed_2017_12_15/pravo1/T124651.html?pravo=1#53 7 , http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/an_137/ed_2017_12_15/pravo1/T124651.html?pravo=1#137 22 , http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/an_153/ed_2017_12_15/pravo1/T124651.html?pravo=1#153 26 КПК України , оскільки прокурор просив змінити запобіжний захід, суд вважає за необхідне змінити обвинуваченому запобіжний захід."
http://reyestr.court.gov.ua/Review/71281914
показати весь коментар
11.05.2018 00:17 Відповісти
А що, у тому ізоляторі є храм московського паханата?
показати весь коментар
11.05.2018 09:40 Відповісти
не футболист