10696 відвідувачів онлайн
13 444 60

У жовтні-грудні можна очікувати звіт аудиторів НАБУ, - Жебрівський

У жовтні-грудні можна очікувати звіт аудиторів НАБУ, - Жебрівський

Аудитор Національного антикорупційного бюро Павло Жебрівський заявляє, що аудит роботи бюро буде проведено в жовтні-грудні поточного року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"На формування процедурних і технічних речей треба десь 1,5 місяця. Я думаю, що на жовтень-листопад-грудень можна очікувати звіт аудиторів НАБУ", - заявив він.

Жебрівський зазначив, що необхідно вирішити питання з фінансуванням роботи аудиторів, регламентом їх роботи і виділенням приміщення.

Екс-губернатор Донецької області підкреслив, що особисто готовий працювати безкоштовно і рівнем оплати аудитора НАБУ не цікавився.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що призначення Павла Жебрівського на посаду аудитора НАБУ не відповідає критеріям положень закону про бюро.У Transparency International назвали призначення "недалекоглядним" і "таким, що підриває довіру" до аудиту.

Згідно із законом, перевіряти НАБУ повинні три аудитори, які призначаються від Президента, Кабміну і Верховної Ради. Кабмін призначив свого аудитора ще рік тому: ним став юрист Михайло Буроменський, професор Інституту міжнародних відносин університету ім. Шевченка. Рада 7 червня призначила своїм аудитором доктора юридичних наук, колишнього топ-дипломата Володимира Василенка.

Президент Петро Порошенко 19 червня ввів Жебрівського до складу комісії з аудиту НАБУ.

Топ коментарі
+9
это фантастика даже для такой аморальной страны,как Украина,контрабандиста нажившегося на торговле с ДНР порошенко ставит аудитором НАБУ,так лучше сразу розенблата
показати весь коментар
20.06.2018 23:02 Відповісти
+8
Розкрий схеми,Павло Іванович!
показати весь коментар
20.06.2018 23:01 Відповісти
+6
Кому нужны эти фейковые отчёты? Это очередное враньё и лохотрон? Кучка трепачей и аферистов будет нас всех убеждать в том, что всё работает и блестит. Враньё на вранье сидит и будет враньём погонять.
показати весь коментар
20.06.2018 23:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Розкрий схеми,Павло Іванович!
показати весь коментар
20.06.2018 23:01 Відповісти
Хай народ довідається,чому Бюро Ситника повернуло до бюджету в рази менше,ніж бюджет на нього витратив.І навіть відомство Луценка більш ефективне
показати весь коментар
20.06.2018 23:02 Відповісти
я тебе расскажу,если тебе деньги рошена глаза залепили,НАБУ должно работать только в связке с антикоррупционным судом,так как все остальные суды полностью продажные и контролируются из АП порошенко по телефону,но создание АКС 4 года саботировал порошенко,весь ущерб должен покрыть лично порошенко из своих денег

https://www.youtube.com/watch?v=h_knQISUvjQ
показати весь коментар
20.06.2018 23:07 Відповісти
Але ж по справах Генпрокуратури суди повертають у бюджет значно більше!Порошенко не саботує,навпаки,вніс законопроект.Венеційська комісія має прийняти рішення:саботує чи ні
показати весь коментар
20.06.2018 23:23 Відповісти
А в нього була можливість не вносити? Або нарешті вже внось, або в Ростов. Зате яке наїбалово протягнув у підсумку...
показати весь коментар
20.06.2018 23:32 Відповісти
"Бюро Ситника" само повернути нічого не може, потрібен суд. А суди в нас існують зовсім для іншого, для забирання з бюджету. Тішить, що соєсоси озвучили, що до бюджету таки треба щось повертати...
показати весь коментар
20.06.2018 23:13 Відповісти
Але ж по справах Генпрокуратури суди повертають у бюджет значно більше!
показати весь коментар
20.06.2018 23:22 Відповісти
это ты говоришь про миллиарды януковича,которы заделил генпрокурор с петей или про фальшивые паспорта которые продавались под прикрытием генрокурора?
показати весь коментар
20.06.2018 23:26 Відповісти
Вкраденого топ-корупціонерами не повернули й копійки!
показати весь коментар
20.06.2018 23:29 Відповісти
Які схеми, контрабасу через лугандон?
показати весь коментар
20.06.2018 23:14 Відповісти
это фантастика даже для такой аморальной страны,как Украина,контрабандиста нажившегося на торговле с ДНР порошенко ставит аудитором НАБУ,так лучше сразу розенблата
показати весь коментар
20.06.2018 23:02 Відповісти
а ти за кого:за Жебрівського,Розенблата чи в тебе свій варіант?
показати весь коментар
20.06.2018 23:03 Відповісти
А чому би азарова не поставити..?
показати весь коментар
20.06.2018 23:10 Відповісти
Давайте гутериша или аграмунта назначим.
показати весь коментар
20.06.2018 23:03 Відповісти
есть известный антикоррупционный прокурор Джованни Кесслер,при имени которого порошенко падает в обморок
показати весь коментар
20.06.2018 23:11 Відповісти
внеси пропозицію
показати весь коментар
20.06.2018 23:23 Відповісти
На крайний случай и Мосийчук подойдет.
показати весь коментар
20.06.2018 23:23 Відповісти
якщо ти а Курченка,то з тобою все ясно
показати весь коментар
20.06.2018 23:24 Відповісти
А я за Кононенка. Що скажеш?
показати весь коментар
20.06.2018 23:37 Відповісти
І під Новий рік керівники НАБУ вже будуть сидіти.
показати весь коментар
20.06.2018 23:07 Відповісти
он шо..теперь там главный..или просто и..лом торгует..
показати весь коментар
20.06.2018 23:08 Відповісти
https://www.capital.ua/ru/news/115484-dlya-poroshenko-kupyat-dva-bronirovannykh-mersedesa Для Порошенко купят два бронированных Мерседеса
показати весь коментар
20.06.2018 23:08 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=S_DBwY2Sv8w Почему Ы
показати весь коментар
20.06.2018 23:10 Відповісти
http://hvylya.net/news/digest/stalo-izvestno-skolko-budet-stoit-butyilka-vodki-posle-rezkogo-podorozhaniya.html Стало известно, сколько будет стоить бутылка водки после резкого подорожания
показати весь коментар
20.06.2018 23:15 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=E4ISPZ8PJeY Экономика в поллитровках (Савелий Крамаров)
показати весь коментар
20.06.2018 23:16 Відповісти
В октябре-декабре можно ожидать отчет аудиторов НАБУ, - Жебривский - Цензор.НЕТ 5529
показати весь коментар
20.06.2018 23:27 Відповісти
Резвий жеребець шоколадной власти видно сильно припекает сраку кой кому
показати весь коментар
20.06.2018 23:12 Відповісти
Всі троє аудиторів ім. Рошена. Не хоче петя в тюрму
показати весь коментар
20.06.2018 23:13 Відповісти
вор должен сидеть в тюрьме
показати весь коментар
20.06.2018 23:14 Відповісти
а ще краще щоб завис на гілляці
показати весь коментар
20.06.2018 23:17 Відповісти
В октябре-декабре можно ожидать отчет аудиторов НАБУ...

После такого дождя жди хороший отел...

В октябре-декабре можно ожидать отчет аудиторов НАБУ, - Жебривский - Цензор.НЕТ 2493
показати весь коментар
20.06.2018 23:17 Відповісти
Кому нужны эти фейковые отчёты? Это очередное враньё и лохотрон? Кучка трепачей и аферистов будет нас всех убеждать в том, что всё работает и блестит. Враньё на вранье сидит и будет враньём погонять.
показати весь коментар
20.06.2018 23:19 Відповісти
Блин! В конторе опять всё перепутали.
- Что перепутали?!
- Наверное, диспетчер ошибся. Вам же %барь-надомник был нужен.
- А вы кто?
- А я?! Я - пи%дюк-задушевник.
показати весь коментар
20.06.2018 23:23 Відповісти
Лапоть, ты любитель анегдотов? Тогда ты перепутал ветки.
показати весь коментар
21.06.2018 00:13 Відповісти
Ну,раз смотрящий пообещал-значит будет.Он проконтролирует,чтобы все было в шоколаде
показати весь коментар
20.06.2018 23:26 Відповісти
Не успели назначить а жидяра копытом землю рвет и это при том что его назначение не законное и уже опротестовано в суде !!!! Тебя, плять и твою фаню , воровку высшей категории, которую ты лобировал в Раде суда будет мало.............!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
20.06.2018 23:30 Відповісти
Хм... Да в октябре-ноябре мы скорее всего ожидаем увидеть ваши крысиные забеги - одни будут бежать с Украины , а другие к следователям НАБУ с повинной! И кста и те и другие колонны бегунов будут затаптывать насмерть рядом бегущих!!!! Слава Украине!!!!
показати весь коментар
20.06.2018 23:32 Відповісти
Все дела губятся в судах. В этом ключевая проблема.
показати весь коментар
20.06.2018 23:41 Відповісти
Піздно!

Запад принял решение остановить кредитование Украины до тех пор, пока ею правят коррупционеры - эксперт
https://t.co/GX23gfVoU6 https://www.economics-prorok.com/2018/06/%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%b0%d0%b4-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%bd%d1%8f%d0%bb-%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%82%d1%8c-%d0%ba%d1%80%d0%b5%d0%b4.html …
показати весь коментар
20.06.2018 23:45 Відповісти
А причём тут жебривский к аудиту ?
показати весь коментар
20.06.2018 23:51 Відповісти
Что-то рано Жебриский начал делать громкие анонсы и вообще "одел" мундир аудитора НАБУ. Желание гаранта впихнуть своего человека и тормозить работу бюро еще будет оспорено .
показати весь коментар
20.06.2018 23:54 Відповісти
Какое отношение Жебривський имеет к НАБУ?
показати весь коментар
20.06.2018 23:58 Відповісти
Что-то рано жебровский тошнить начал, уже освоился?
показати весь коментар
21.06.2018 01:56 Відповісти
А чого , зі звітом чекати до жовтня , всі тексти рошеном вже написані , були готові коли підписувався указ про Жебра ? Тепер коли ще не влетіли в дефолт всякі рошенята в ВР будуть верещати : " Це втручання в наші справи . Ми ж незалежна країна " . Рошен в своїй патологічній жадібності втратив почуття всякої міри , втратив навіть інстинкт самозбереження.Дійсно це Жах . Це Дно.
показати весь коментар
21.06.2018 02:21 Відповісти
Жебривский - тварь продажная. Надеемся что не ты будеш проводить аудит НАБУ.
показати весь коментар
21.06.2018 06:26 Відповісти
Определили старого шоколадного козла на новую должность... Большой вэй!
Уже б просто дали этому козлине денег и отправили нах... на пенсию. Так нет! - шоколадные леденцы сгодятся на любом галимом деле.
Слизкая шоколадная дорожка ведёт нашу страну в большую чёрную жопу. И там нам будет совсем не сладко.
показати весь коментар
21.06.2018 07:10 Відповісти
На тлі реформаторів в Вірменії Наші виродки при владі виглядають ІУДАМИ зруйнувавшими в черговий раз наші надії На жаль ми в 2014 році привели до влади команду юЩенка І забули, що говорив в 2005 Зінченко про цю злодійську банду ...яка так геноцидно ВЗУЛА українців .. і гонорових Галичан ОСОБЛИВО ....Сподіваюся в 2019 році українці почнуть думати головою...
показати весь коментар
21.06.2018 09:15 Відповісти
Кто разгоняет интерес к жебровскому и кто уполномочил его самодовольно вещать , как будто он не рядовой член комиссии, а ее председатель?
показати весь коментар
21.06.2018 09:20 Відповісти
Ух как быстро голос прорезался на новой должности. Чичас закипит работа...Дурдом...
показати весь коментар
21.06.2018 10:31 Відповісти
фй грязь
показати весь коментар
21.06.2018 11:39 Відповісти
С какого перепугу аудит НАБУ?
Проверка производится через 3 года работы организации.
А у президента уже появилось желание проверить НАБУ.
Дабы потом поставить туда своего начальника.
показати весь коментар
21.06.2018 13:16 Відповісти
нічого вам не поможе .
все-одно прийде час і ви всі будете СИДІТИ!!!!
показати весь коментар
21.06.2018 15:22 Відповісти
Висіти
показати весь коментар
21.06.2018 22:49 Відповісти
Може поки на Банковій пишуть атчьот аудіта змотатися на Мальдіви?
показати весь коментар
21.06.2018 22:48 Відповісти