8106 відвідувачів онлайн

"Я ніколи не проситиму жодного помилування у Путіна", - Сенцов

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Новую газету".

"(Прес-секретарю президента Росії Дмитру) Пєскову задали питання про помилування Сенцова. Він сказав, що  жодних заяв  від Сенцова не надходило. І я запитав, чи він писатиме таке прохання про помилування президенту. Сенцов сказав, що "ні":" Я ніколи не проситиму жодного помилування у Путіна і не  писатиму жодних заяв", - розповів його адвокат Дмитро Дінзе.

Дізне додав, що стан Сенцова поганий: "Він дуже блідий. У нього проблеми з нирками і серцем. Нирки почали забиватися білком, а серце у нього і так було в не дуже доброму стані, відповідно, (зараз) пульс дуже тихий". Стан його серця залишає бажати кращого, додав співрозмовник.

Раніше Ірина Геращенко нагадала, що президент Росії Володимир Путін свого часу помилував засуджену російським судом до тривалого терміну ув'язнення громадянку України Надію Савченко без її особистого звернення до нього і неясно, чому у випадку з українським політв'язнем кінорежисером Олегом Сенцовим має бути інакше.

Нагадаємо, 16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. Таким чином Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях. У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив О.Сенцова, затриманого в окупованому Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням нібито в створенні на території півострова терористичного співтовариства. О.Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більше відомій як "Білий ведмідь".

Топ коментарі
+35
Тримайся, Людино.
Господь з тобою.."Я никогда не буду просить никакого помилования у Путина", - Сенцов - Цензор.НЕТ 4020
показати весь коментар
22.06.2018 19:03 Відповісти
+28
І вірно зробиш, Олеже.
Бо ти вже переміг це ***** та рашку!
показати весь коментар
22.06.2018 19:01 Відповісти
+27
Когда- нибудь все станет на свои места, Сенцов станет свободен, а путен будет или в могиле или в тюрьме. И те, кто поддерживает путена сейчас, скажут, что всегда его ненавидели и знали, что он убийца и вор.
Очень хочу на это посмотреть.
показати весь коментар
22.06.2018 19:06 Відповісти

Завантаження...