4795 відвідувачів онлайн

Рада функціонує, - Бурбак про протест БПП у парламенті

Про це він розповів у коментарі Цензор.НЕТ.

Як повідомлялось раніше народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Пізніше Рада 240 голосами прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційного опублікування законів України та інших нормативно-правових актів". Слід відзначити, що ухвалити цей закон вдалося без більшості голосів БПП. Проголосували лише 10 депутатів. В "Блоці Петра Порошенка" обурилися, що "Народний фронт" не долучився до їхнього протесту.

"Це що, дитячий садок? Чи це держава? Вони коли марширували із залу - брали на себе відповідальність? Рада - функціонує. Ми розглядаємо законопроекти, а потім приймаємо їх чи ні. І потім, люди добрі, а що мав робити Народний фронт, коли не прийняли спецконфіскацію? Чи не хотіли голосувати за Закон "Про національну безпеку"? Чи коли сьогодні вони не проголосували за повернення кримінальної відповідальності за контрабанду? Ми мали встати і піти?" - зауважив Бурбак.

Більше про те, як нардепи відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК і голосування за новий склад читайте в статті "Під куполом ЦВК: гуртом і Петра легше бити".

Топ коментарі
+7
Потому что крысы всегда раньше людей чувствуют, что корабль идет ко дну. Пора бежать.
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
+6
Немає Ради.. Вихолостив її петя - усвідомлено та цинічно.. А розпочалося це з призначення гросі - петіної шістки в крісло голови парламенту України..
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
+5
Рада функционирует, - Бурбак о протесте БПП в парламенте - Цензор.НЕТ 4781
показати весь коментар
05.07.2018 22:57 Відповісти

Завантаження...