8728 відвідувачів онлайн

Рада функціонує, - Бурбак про протест БПП у парламенті

Рада функціонує, - Бурбак про протест БПП у парламенті

Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак пояснив, чому народні депутати від НФ не приєдналися до протесту фракції "Блок Петра Порошенка" і продовжили працювати в сесійній залі.

Про це він розповів у коментарі Цензор.НЕТ.

Як повідомлялось раніше народні депутати відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК, термін повноважень яких закінчився, і до призначення замість них нових. Після цього фракція БПП відмовилася від голосування в Раді, поки народні депутати не повернуться до розгляду питання оновлення складу ЦВК.

Пізніше Рада 240 голосами прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційного опублікування законів України та інших нормативно-правових актів". Слід відзначити, що ухвалити цей закон вдалося без більшості голосів БПП. Проголосували лише 10 депутатів. В "Блоці Петра Порошенка" обурилися, що "Народний фронт" не долучився до їхнього протесту.

"Це що, дитячий садок? Чи це держава? Вони коли марширували із залу - брали на себе відповідальність? Рада - функціонує. Ми розглядаємо законопроекти, а потім приймаємо їх чи ні. І потім, люди добрі, а що мав робити Народний фронт, коли не прийняли спецконфіскацію? Чи не хотіли голосувати за Закон "Про національну безпеку"? Чи коли сьогодні вони не проголосували за повернення кримінальної відповідальності за контрабанду? Ми мали встати і піти?" - зауважив Бурбак.

Більше про те, як нардепи відмовилися приступити до звільнення членів ЦВК і голосування за новий склад читайте в статті "Під куполом ЦВК: гуртом і Петра легше бити".

Топ коментарі
+7
Потому что крысы всегда раньше людей чувствуют, что корабль идет ко дну. Пора бежать.
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
+6
Немає Ради.. Вихолостив її петя - усвідомлено та цинічно.. А розпочалося це з призначення гросі - петіної шістки в крісло голови парламенту України..
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
+5
Рада функционирует, - Бурбак о протесте БПП в парламенте - Цензор.НЕТ 4781
показати весь коментар
05.07.2018 22:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
Именно потому что вы так функционируете мы так и живём ,....по новому ,но не по человечески ...
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
куле везде зрада и агенты кремля и путлер как фантомас то там то сям а Ахметов на нычку судится с Украиной что б отжать 10 ярдов евро а вы про ВЦИК нам мозги парите ....бред
показати весь коментар
05.07.2018 22:45 Відповісти
По Приднестровью грузовики перевозят оружие. Официальные власти утверждают, что ничего не знают о происходящем.
"В Приднестровье происходят очень странные вещи. Десятки немаркированных грузовиков транспортируют боеприпасы и оружие из склада Кобасна в неизвестные места", - заявила спикер парламента Молдовы Андриан Канду, https://focus.ua/world/401228/ передает «Фокус».
По его словам, любые попытки Объединенной контрольной комиссии, молдавских офицеров узнать, что происходит, закончились неудачей.
"Когда не соблюдаются соглашения, когда есть движения, вроде этого, мы понимаем, в какой ситуации находимся, когда говорим о безопасности страны", - сказал Канду.
Ранее группа ИС сообщала, что http://sprotyv.info/ru/news/kiev/drug-putina-dodon-zagovoril-o-vozmozhnosti-voyny-na-dnestre друг Путина Додон заговорил о возможности «войны на Днестре» .
показати весь коментар
05.07.2018 22:46 Відповісти
Коли вже це чмо переїдуть БТРом.
показати весь коментар
05.07.2018 22:48 Відповісти
осталось мало времени думаю что от Юльки никто не убежит разве только в Ростов папу и то не факт ...если так Рада работает давайте завтра полиция отморозится или МЧС или скорая забастует ...а олигарх жиреет и дальше
показати весь коментар
05.07.2018 22:48 Відповісти
хай вона разом біжить з лоліткой у обійми до зека
показати весь коментар
05.07.2018 22:51 Відповісти
Та ладно)) Ви її хороми в Київі бачали? Замок за сім'ю замками? Зовсім не олігарх. Хто від неї тікатиме?
показати весь коментар
05.07.2018 23:16 Відповісти
бурбак той ще... байбак
показати весь коментар
05.07.2018 22:51 Відповісти
Нет Рады . Есть https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=FunaPyCN5xk
показати весь коментар
05.07.2018 22:52 Відповісти
Бурбак пояснил, почему неродные депутаты от НФ Источник:https://censor.net/n3075089

Цензор
показати весь коментар
05.07.2018 22:55 Відповісти
Рада - функционирует - ключова фраза ! Як би що не було , а дострокових виборів ніхто не бажає ... бояться .
показати весь коментар
05.07.2018 22:57 Відповісти
Рада функционирует, - Бурбак о протесте БПП в парламенте - Цензор.НЕТ 1357
показати весь коментар
05.07.2018 22:58 Відповісти
как говорят один раз не ляшкованский шыкаладный глаз.
показати весь коментар
05.07.2018 22:59 Відповісти
Рады нет , есть несколько ОПГ которые протаскиваю свои карманные интересы, интересами народа тут и не пахнет
показати весь коментар
05.07.2018 22:59 Відповісти
Каждый из народных депутатов принимал присягу Украине,независимо от места в любой франкции праламента.Из этого следует что любой депутат представитель Закондательной Власти Украины,и никто другой,Верой и Правдой служить Народу,то есть ИЗБИРАТЕЛЯМ которые его временно наняли на Работу.
показати весь коментар
05.07.2018 23:12 Відповісти
Я не верю своим глазам!
показати весь коментар
05.07.2018 23:24 Відповісти
Рада функціонує, - Бурбак про протест БПП у парламенті - Цензор.НЕТ 641
показати весь коментар
05.07.2018 23:14 Відповісти
Подпольным Указом президента РАБссии Плешивого Педофила,Сергею Кириенко присвоено звание Герой РАБссии за выдающиеся заслуги при избрании Киндер-Сюрприза на очередной президентский срок...
показати весь коментар
05.07.2018 23:18 Відповісти
Вот это другое дело!
показати весь коментар
05.07.2018 23:25 Відповісти
Почему меня так тянет Бурбаку в глаз плюнуть?
показати весь коментар
05.07.2018 23:44 Відповісти
Порохобот потому что.
показати весь коментар
06.07.2018 08:23 Відповісти
Думаешь?
показати весь коментар
06.07.2018 11:11 Відповісти
Коли я бачу Бурбака, я бачу геть вирізані ліси Карпат. Це пан Максим їх вивіз кругляком до угорців а на ці гроші купив собі декілька крутих іномарок
показати весь коментар
06.07.2018 07:52 Відповісти
воно щира порхата жи2.....
показати весь коментар
06.07.2018 09:53 Відповісти
Если народ нищий , значит Рада никогда не функционировала .
показати весь коментар
06.07.2018 12:59 Відповісти