Надія вже давно припинила голодування, - Віра Савченко

Як передає Цензор.НЕТ, про це сказала її сестра Віра Савченко в коментарі "Громадському радіо" під час засідання Шевченківського райсуду Києва, який вирішує питання про продовження Надії Савченко запобіжного заходу.
"Вона не голодує вже давно. Вона вийшла з голодування, все нормально. Вона не привертає уваги до свого стану здоров'я. Навпаки, говорить про тих, хто в Росії", - сказала Віра Савченко.
Нагадаємо, вранці 15 березня Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради три подання про зняття недоторканності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Її підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту шляхом терору".
Сама Савченко, коментуючи такі звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".
Регламентний комітет одноголосно проголосував і рекомендував ВР підтримати подання Генпрокурора.
22 березня Генеральна прокуратура опублікувала оперативні аудіозаписи і відеоматеріали про причетність Надії Савченко до організації і планування теракту в українському парламенті.
Того ж дня Рада скасувала недоторканність, а також дала дозвіл на затримання та арешт депутата Надії Савченко.
Після такого рішення, Надію Савченко затримали у приміщенні ВР і доставили у слідчий ізолятор СБУ.
23 березня Савченко оголосила голодування.Того ж дня суд обрав їй запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 20 травня. Водночас Савченко поскаржилася представникам омбудсмена на відеоспостереження в камері.
Уповноважений з прав людини Людмила Денісова здійснює особистий контроль за дотриманням конституційних прав Надії Савченко.
15 травня Шевченківський райсуд Києва продовжив на два місяці запобіжний захід для народного депутата Надії Савченко.