8582 відвідувача онлайн

Чергову партію відновлених РСЗВ "Ураган" передано ЗСУ після випробувань. ВIДЕО

ДП "Шепетівський ремонтний завод", який входить до концерну "Укроборонпром" завершив ремонт нової партії 220-мм реактивних систем залпового вогню "Ураган".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укроборонпром, під час ремонту були відновлено всі системи і вузли РСЗВ "Ураган". Машини передані ЗСУ після проведення випробувань.

"Це одна з найбільш далекобойних та потужних систем залпового вогню, що перебуває на озброєнні наших військових. За 20 секунд "Ураган" може зробити повний залп із 16 реактивних снарядів, які гарантовано влучать у ціль на відстані до 35 км. Продовжуємо зміцнювати обороноздатність української армії!" - написав Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в соцмережі.

Чергову партію відновлених РСЗВ Ураган передано ЗСУ після випробувань 01

Топ коментарі
+21
Ну сей час начнется, по вылазят наши любимые "клавиатурные генералисимусы" и "деванный спецназ"... Как мы б не относились к соевому мудаку, нужно признать, что за последнее 5 лет армия у нас стала лучше, да в первую очередь на начальном этапе простые люди постарались. Но что не говорите, до всех событий как часто мы слышали, что в армии идут поставки вооружения. Все что я слышал, что при прыщастом, что при зеке только сокращение и тотальный деребан.
показати весь коментар
22.10.2018 14:32 Відповісти
+19
Новая партия восстановленных РСЗО "Ураган" переданы ВСУ после испытаний - Цензор.НЕТ 5020
показати весь коментар
22.10.2018 14:27 Відповісти
+19
Гарна кацаподробілка !
показати весь коментар
22.10.2018 14:33 Відповісти

Завантаження...