Чергову партію відновлених РСЗВ "Ураган" передано ЗСУ після випробувань. ВIДЕО
ДП "Шепетівський ремонтний завод", який входить до концерну "Укроборонпром" завершив ремонт нової партії 220-мм реактивних систем залпового вогню "Ураган".
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укроборонпром, під час ремонту були відновлено всі системи і вузли РСЗВ "Ураган". Машини передані ЗСУ після проведення випробувань.
"Це одна з найбільш далекобойних та потужних систем залпового вогню, що перебуває на озброєнні наших військових. За 20 секунд "Ураган" може зробити повний залп із 16 реактивних снарядів, які гарантовано влучать у ціль на відстані до 35 км. Продовжуємо зміцнювати обороноздатність української армії!" - написав Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в соцмережі.
Топ коментарі
+21 Михаил Грушевский
показати весь коментар
22.10.2018 14:32 Відповісти Посилання +19 Тарапунька
показати весь коментар
22.10.2018 14:27 Відповісти Посилання +19 Роман с камнем
показати весь коментар
22.10.2018 14:33 Відповісти Посилання 