5773 відвідувача онлайн

РСЗВ "Вільха" прийнято на озброєння ЗСУ, поставку заплановано на літо 2019-го

Українська армія отримає нове покоління артилерії - ракетний комплекс "Вільха", серійне виробництво якого незабаром почнеться.

Про це повідомляє "Урядовий портал" у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема, завдяки цьому ракетному комплексу Збройні сили України зміцнять свою обороноздатність і зможуть ефективно боротися з агресором на сході країни.

Керівництво конструкторського бюро "Луч", яке розробляло нову українську зброю, прогнозує, що армія отримає "Вільху" вже в середині 2019 року.

До слова, випробування "Вільхи" успішно відбулись у квітні та грудні 2017 року. У лютому 2018 року секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов повідомляв, що серійне виробництво ракет для "Вільхи" почнеться наприкінці 2018 року - початку 2019 року.

РСЗВ Вільха прийнято на озброєння ЗСУ, поставку заплановано на літо 2019-го 01

Топ коментарі
+51
И где мэстные эксперды? Ща расскажут ,шо эта ОЛЬХА лайно и все барыги кругом .
показати весь коментар
21.10.2018 14:37 Відповісти
+33
"Ольху" заряжают шакаладом "Рошен", и када ракета падает - люди превращаются в порохоботов... это всё злачиннавлада... доколе... нет мочи терпеть.. зубожиння
показати весь коментар
21.10.2018 14:39 Відповісти
+26
Терпение,ща набегут
показати весь коментар
21.10.2018 14:38 Відповісти

Завантаження...