5253 відвідувача онлайн
10 829 75

Група учнів на перерві жорстоко побила 11-річну дівчинку на Харківщині

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.

"У с. Бердянка Зачепилівського району стався прикрий випадок. 02.11.2018 р. до служби "103" надійшов виклик до дівчини 11 років, привід - травма хребта", - йдеться в повідомленні.

За словами постраждалої дівчини, на перерві вона була побита п'ятьма учнями, які навчаються в тій самій школі.

Після огляду було встановлено попередній діагноз: забій ділянки правого тазостегнового суглоба. Постраждалу госпіталізовано до Зачепилівської центральної районної лікарні.

"На жаль, іноді дитяча жорстокість виходить за рамки здорового глузду та ще й спільників має", - додали у відомстві.

Група учнів на перерві жорстоко побила 11-річну дівчинку на Харківщині 01

Топ коментарі
+31
*иногда детская жестокость выходит за рамки здравого смысла* - что за сопливая лабуда? У детской жестокости есть рамки здорового смысла? А по сути нормальным и адекватным ответом были бы аналогичные травмы позвоночника всем пятерым ученикам принимавшим участие!
показати весь коментар
05.11.2018 10:54 Відповісти
+16
Об этом необходимо писать, а не тихарить по директорским кабинетам и учительским
показати весь коментар
05.11.2018 11:33 Відповісти
+15
"досадный" случай...
Нет слов, где были гребанные учителя?!
от такого досадного случая ребенок мог умереть или инвалидом на всю жизнь остаться.
показати весь коментар
05.11.2018 11:09 Відповісти

Завантаження...