Група учнів на перерві жорстоко побила 11-річну дівчинку на Харківщині

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.
"У с. Бердянка Зачепилівського району стався прикрий випадок. 02.11.2018 р. до служби "103" надійшов виклик до дівчини 11 років, привід - травма хребта", - йдеться в повідомленні.
За словами постраждалої дівчини, на перерві вона була побита п'ятьма учнями, які навчаються в тій самій школі.
Після огляду було встановлено попередній діагноз: забій ділянки правого тазостегнового суглоба. Постраждалу госпіталізовано до Зачепилівської центральної районної лікарні.
"На жаль, іноді дитяча жорстокість виходить за рамки здорового глузду та ще й спільників має", - додали у відомстві.

Нет слов, где были гребанные учителя?!
от такого досадного случая ребенок мог умереть или инвалидом на всю жизнь остаться.