10602 відвідувача онлайн
1 488 47

Київ і ОБСЄ пропонують укласти різдвяне перемир'я на Донбасі, - Ірина Геращенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зазначила: "ОБСЄ і Україна запропонували після закінчення режиму воєнного стану , у разі відсутності провокацій з боку РФ і припинення Росією актів агресії, встановити сталий режим тиші на Донбасі до новорічних і різдвяних свят. 27 грудня відбудеться скайп- конференція безпекової підгрупи , на якій обговорять безпекову ситуацію остаточну можливу дату перемир‘я. Про це домовилися сьогодні на ТКГ в Мінську, де українську сторону представляє Євген Марчук.

Оголошення режиму тиші можливо тільки у разі відсутності провокації і відкритої агресії з боку РФ.

Якщо 27 грудня, під час скайп-конференції вдастся констатувати деескалацію і узгодити дату встановлення режиму тиші,це буде 18 спроба перемир‘я..... Й дуже б хотілося, аби воно дотримувалося РФ і контрольованими нею бойовиками, і тиша була сталою".

Топ коментарі
+19
Геращенко не сидіти степовими морозами в шанцях та бліндажах, під обстрілами без змоги відповісти ворогу вогнем. Можна і заключити "перемир'я."
показати весь коментар
19.12.2018 16:45 Відповісти
+14
смешно... одни и те же грабли
показати весь коментар
19.12.2018 16:43 Відповісти
+11
Уже съездила в Минск, результатов нет, теперь такое же перемирие и только со стороны наших хлопцев.
показати весь коментар
19.12.2018 16:46 Відповісти

Завантаження...