Залізничне сполучення з РФ так чи інакше буде припинено, - Омелян

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив в ефірі телеканалу ZIK у п'ятницю ввечері, відповідаючи на запитання глядача щодо ініціативи про припинення залізничного сполучення з РФ.
"Дійсно, ми ініціювали припинення залізничного сполучення з Російською Федерацією. Поки що це питання не фіналізоване на рівні Кабміну. Проте завдяки зусиллям Міністерства інфраструктури, "Укрзалізниці" в 2018 році ми вперше отримали набагато більший потік пасажирів у західному напрямку, ніж у східному", - розповів міністр.
За словами Омеляна, згідно з об'єктивними даними, кількість поїздок громадян України на залізничному транспорті до Російської Федерації "невблаганно скорочується".
"Тому його (залізничне сполучення. - Ред.) буде припинено так чи інакше - або рішенням уряду, або за фактом ніхто не їздитиме", - переконаний він.
Як повідомлялося, в 2018 році Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в рамках її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, зокрема припинення пасажирського сполучення. Відповідні пропозиції направлено до Кабміну.
"Ми підготували низку контрзаходів щодо того, що відбувається з боку Російської Федерації на наших окупованих територіях і в Азовському морі. До цього комплексу заходів входить і припинення залізничного сполучення з Росією. Питання обговорювалося на міжвідомчих робочих зустрічах у Міністерстві інфраструктури. Ми хочемо, щоб це було винесено в площину уряду або Ради національної безпеки та оборони України, щоб відповідне рішення було ухвалено вже на державному рівні", - заявив тоді Омелян.
За його словами, йшлося лише про припинення пасажирського залізничного сполучення.
Пасажирське - ймовірно; грузове - ні, навіть ще дві колії добудують.
В настоящее время мышебратья прицениваются и раздумывают, а куда бы им переместиться, но через некоторое время они поймут, что нигде и никому они не нужны. и тогда будет (нет, не бунт), а попытка великого перемещения мышебратьев в Украину, потому что больше бежать им будет некуда.
Заявление Омеляна, что железнодорожное сообещение с РФ будер прекращено, равно как и недавнее сообщение на цензоре, что украинские пограничники не пропустили в Украину российского "удальца" за взятку в 2 тысячи баксов, должны наглядно продемонстрировать мышебратьям, что в Украине они не велкам, и пусть остаются на своей суверенной территории обитания.