Храм УПЦ (МП) у Коломиї на Прикарпатті перейшов під контроль ПЦУ

У Коломиї Івано-Франківської області Миколаєво-Успенський собор, який раніше належав до УПЦ Московського патріархату, перейшов до Православної церкви України.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.
"Сьогодні, 13 січня, під час Служби Божої в Миколаєво-Успенському соборі, на бул. Лесі Українки в Коломиї, який належав Московському патріархату, молилися за патріарха Константинопольського Варфоломія і митрополита Київського Епіфанія, а не, як зазвичай, за Кирила і Онуфрія" , - йдеться в повідомленні.
Парафія УПЦ МП у Коломиї належала до Івано-Франківської та Коломийської єпархії, яку очолює єпископ Серафим (Залізницький).
Нагадаємо, 6 січня в церкві святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.
Після надання Томосу Україні Президент Петро Порошенко заявив про те, що гарантує повагу до релігійного вибору і віросповідання кожного громадянина країни.
15 грудня на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.
Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.
---
Еще +1.