3945 відвідувачів онлайн

Партія "Відродження" висунула Бондаря кандидатом на пост Президента України

Партія "Відродження" висунула Бондаря кандидатом на пост Президента України

Партія "Відродження" висунула свого лідера Віктора Бондаря кандидатом на пост Президента України на виборах 31 березня 2019 року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби партії.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 30 січня, на з'їзді партії.

Зазначається, що за кандидатуру Бондаря як кандидата на пост глави держави делегати з'їзду проголосували одноголосно.

Топ коментарі
+8
Вот теперь Петру Алексеевичу точно звиздец!
показати весь коментар
30.01.2019 16:10 Відповісти
+8
Кто это?
показати весь коментар
30.01.2019 16:12 Відповісти
+7
Кого бы ещё проспонсировать, чтоб оттянуть голоса, да Петя?
Вы же там это, когда фальсификацией результатов голосования займетесь, то хоть проценты считайте, чтоб как в рашке за сто не перевалило ))
Но в любом случае, формула проста, если Потрох правдами и неправдами пролезет на второй срок, я иду на Майдан. Для тебя, Алексеич, только тюремный срок -- реальность. Твое лживое рыгоанальное нутро ни какая вышиванка не спрячет, приХватизатор херов.
показати весь коментар
30.01.2019 16:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот теперь Петру Алексеевичу точно звиздец!
показати весь коментар
30.01.2019 16:10 Відповісти
Да не чо ему не звездец, во второй лиге он уверенно лидирует.
показати весь коментар
30.01.2019 16:16 Відповісти
Лига мудаков.
показати весь коментар
30.01.2019 16:22 Відповісти
Может и так.)))
показати весь коментар
30.01.2019 16:30 Відповісти
партия видро-с пустого в порожне!
показати весь коментар
30.01.2019 17:39 Відповісти
откуда эти кретины повылазили
показати весь коментар
30.01.2019 18:04 Відповісти
Кто это?
показати весь коментар
30.01.2019 16:12 Відповісти
Никто не знает, может делегаты этого съезда за него проголосуют и свои железные 000,1% наберёт.
показати весь коментар
30.01.2019 16:28 Відповісти
Один з викормишів дрища, який став затятим ригом. Ворог України.
показати весь коментар
30.01.2019 16:30 Відповісти
Для поповнення бюджету сойдьот!
показати весь коментар
30.01.2019 16:14 Відповісти
Мляяяяяя...

Есип в школе знал, что так все будет, мож где-то на лестнице удачно подножку поставил бы.
показати весь коментар
30.01.2019 16:15 Відповісти
принимаются ставки на длину бюллетеня
показати весь коментар
30.01.2019 16:20 Відповісти
Кого бы ещё проспонсировать, чтоб оттянуть голоса, да Петя?
Вы же там это, когда фальсификацией результатов голосования займетесь, то хоть проценты считайте, чтоб как в рашке за сто не перевалило ))
Но в любом случае, формула проста, если Потрох правдами и неправдами пролезет на второй срок, я иду на Майдан. Для тебя, Алексеич, только тюремный срок -- реальность. Твое лживое рыгоанальное нутро ни какая вышиванка не спрячет, приХватизатор херов.
показати весь коментар
30.01.2019 16:21 Відповісти
Это то "Відродження" что уже неделю ходит у нас по улицам и раздает агитки "Голосуй за Порошенка"?
показати весь коментар
30.01.2019 16:51 Відповісти
Еще одно чмо из перевертышей, то помаранчевый, то белосиний..гнида оним словом...
показати весь коментар
30.01.2019 16:59 Відповісти
Хух,я уже думал,не выдвинут. Вот,за кого нужно голосовать)) Гы.
показати весь коментар
30.01.2019 17:15 Відповісти
Узнав ! Це ж Петро Бампер !
Партія "Відродження" висунула Бондаря кандидатом на пост Президента України - Цензор.НЕТ 9310 https://www.youtube.com/watch?v=Mbgn-pSf1zg
показати весь коментар
30.01.2019 17:16 Відповісти
Ещё один притырок пополнит бюджет Украины !! Спасибо рыжему ахметке !😂
показати весь коментар
30.01.2019 17:16 Відповісти
Шо то за партія?..Шо то за Бондар?..Чи то не той Бондар,що давав свідчення на засіданні Верх. суду по перегляду результатів виборів Янукович-Ющенко?..Зі сторони Янека?..Його суддя спитав - як так,що на момент закриття дільниці одна кількість що проголосували,а в протоколі їх значно більше?..Бондар тоді відкрив рота і мовчав...А в очах така тупість і безмежна тоскнота,яку не побачиш і в здихаючого під парканом пса...
показати весь коментар
30.01.2019 17:25 Відповісти
Был он у нас в Днепре главой администрации.Хозяин из него как из лайна цукерка.То две крупные больницы предлагал разрушить.А уж опосля-строить элитную.Говорил что с турками подписал бумаги на строительство.Кто б из простых людей в ту элитную больницу попал бы?Короче-козлина!!!
показати весь коментар
30.01.2019 19:51 Відповісти
Партія "відродження" і надалі складається з більшості залізничників, яких ще за Кучми туди насильно заставили вступити ? Справедливості заради скажу, що й внесків не платили.
показати весь коментар
30.01.2019 23:15 Відповісти