9865 відвідувачів онлайн

До суду направлено обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Омеляна, - САП

До суду направлено обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Омеляна, - САП

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затвердили і направили до суду обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу САП.

"Під час досудового розслідування встановлено, що, працюючи виключно на державний службі, обвинувачений не міг заощадити достатньо коштів (включно з витратами), щоб у 2015 році придбати новий автомобіль преміум класу за більш ніж 1,4 млн гривень і зберігати готівкою 90 тис. доларів і 25 тис. євро.

Щоб уникнути декларування придбаного автомобіля і приховування реальних доходів міністра, реєстрація транспортного засобу була здійснена на рідного брата, однак користувався ним від початку купівлі обвинувачений і його дружина", - йдеться в повідомленні.

У САП зазначають, подаючи декларації за 2015-2016 роки, міністр навмисно не задекларував право користування згаданим автомобілем, витрати на його придбання, витрати на оренду будинку в передмісті Києва і право користування будинком і земельною ділянкою. Як встановлено детективами НАБУ, відомості в деклараціях за ці роки відрізняються від достовірних більш ніж на 8 млн гривень.

Обвинувальний акт за ч.3 ст.368-2 КК України (незаконне збагачення) і ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації) направлено до Солом'янського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Нагадаємо, 13 вересня співробітники НАБУ вручили міністру інфраструктури Омеляну підозру за "незаконне збагачення" десять років тому, "користування або придбання" машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року.

Сам міністр заявив про співпрацю керівництва Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з українськими політиками і намір подати на НАБУ в суд. Він категорично відкинув корупційні звинувачення на свою адресу і заявив, що не подаватиме у відставку.

Зі свого боку, в НАБУ назвали заяви міністра Омеляна про висунуту йому підозру "маніпуляцією фактами".

14 серпня, Солом'янський районний суд міста Києва вирішив відпустити міністра інфраструктури України Володимира Омеляна на поруки.

Топ коментарі
+12
Эх, пропала гиперлупа!
показати весь коментар
22.02.2019 16:35 Відповісти
+8
От вибачьте, але де ви там помітили, крім гасел і вишиванок, проукраїнську позицію? Одне закриває доступ до будь-якої медичної допомоги, а друге - замість нормальних доріг про гіперлупи мріє.
показати весь коментар
22.02.2019 16:49 Відповісти
+6
Команда мафії яценюка потеряла чергову прокладку яка нічого не вирішувала. Як міністр він був нікчема і профан і тому запам'ятається нам тільки своєю ідіотською жадібністю. Не міг зачекати поки його звільнять щоб купити собі будинок та машину!
показати весь коментар
22.02.2019 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Эх, пропала гиперлупа!
показати весь коментар
22.02.2019 16:35 Відповісти
Вот такой вот пердомонокль или как там его хуперлуп ( ещё хуже)...
показати весь коментар
22.02.2019 17:35 Відповісти
Всім молодим "реформаторам" підготуватися. Як взяли вас на посади з гарним кормом в сотні тисяч, так перших на убій і пустять.
показати весь коментар
22.02.2019 16:36 Відповісти
Що він там нареформував? А от "гарний корм в сотні тисяч" таким, традиційно в силу ненаситності, здається мізерним і хочеться ще більше і більше. Як "чорні діри" в космосі.
показати весь коментар
22.02.2019 23:58 Відповісти
Команда мафії яценюка потеряла чергову прокладку яка нічого не вирішувала. Як міністр він був нікчема і профан і тому запам'ятається нам тільки своєю ідіотською жадібністю. Не міг зачекати поки його звільнять щоб купити собі будинок та машину!
показати весь коментар
22.02.2019 16:37 Відповісти
Супрун и Омелян - единственные про-украинские...
Цель - уничтожить...
Времени нет на церемонии...
показати весь коментар
22.02.2019 16:38 Відповісти
От вибачьте, але де ви там помітили, крім гасел і вишиванок, проукраїнську позицію? Одне закриває доступ до будь-якої медичної допомоги, а друге - замість нормальних доріг про гіперлупи мріє.
показати весь коментар
22.02.2019 16:49 Відповісти
https://censor.net/user/119382 - долго объяснять ... - вибачьте...
показати весь коментар
22.02.2019 16:53 Відповісти
Да, він ще окрім вишиванки вміє військову форму вдягати.
показати весь коментар
22.02.2019 16:59 Відповісти
Когда идёт в министерство на совещание.
показати весь коментар
22.02.2019 22:04 Відповісти
Коли наші пращури на волах битим шляхом нормально каталися, європейці про автомобілі та потяги мріяли і будували.
Зараз американці вже гіперлупа будують, а деякі йолопи висновків не роблять
показати весь коментар
22.02.2019 16:55 Відповісти
..., а деякі таки роБлять!
До суду направлено обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Омеляна, - САП - Цензор.НЕТ 6345
показати весь коментар
22.02.2019 17:02 Відповісти
"європейці про автомобілі та потяги мріяли і будували"
Я теж мрію про телепортацію, але це не означає, що саме зараз маю їздити по розбитих дорогах.
показати весь коментар
22.02.2019 17:04 Відповісти
Поки ти думаєш про себе, американці гіперлупа БУДУЮТЬ
показати весь коментар
07.03.2019 14:23 Відповісти
https://censor.net/user/119382. Пожалійся Рабіновичу.
показати весь коментар
22.02.2019 16:59 Відповісти
Так то ваш партнер із зграї папутчіків.
показати весь коментар
22.02.2019 17:06 Відповісти
И что же в них "про-украинского"?
показати весь коментар
22.02.2019 16:53 Відповісти
Насиров тихонько хихикает в сторонке.
показати весь коментар
22.02.2019 16:57 Відповісти
почекаємо вироку. Стаття (як на мене) мертва, хочу подивитись як вони у суді вину будуть доводити...
показати весь коментар
22.02.2019 16:39 Відповісти
там только реестр коррумпированных людей и грозит.
показати весь коментар
22.02.2019 17:26 Відповісти
А вы не знаете, шо оно там блеять будет? Это типа наследство, в унитазе нашел, подкинули и т.д. Мы ж лохи - одеяльного схавали и это - схаваем
показати весь коментар
23.02.2019 07:19 Відповісти
Впевнений що ні. Це буде десь так - пішли усі на.уй - ст.63 Конституції України. Доводьте мою вину, а я нічого та нікому не повинен доводити та пояснювати. І ось тут прокурор почне викладати докази, які насправді є припущеннями і трактуються на користь обвинуваченого...
показати весь коментар
23.02.2019 09:08 Відповісти
Крім того, я не чув, щоби НАЗК підтвердило факт декларування недостовірних даних. З існуючою зараз правовою позицією тої ж ВРП, без такого висновку направляти ОА даремна справа...
показати весь коментар
22.02.2019 16:46 Відповісти
Жаль....
Ещё один антикоррупционный орган спёкся, яростно пытаясь доказать свою нужность и полезность... Пользавался машиной....
Гора родиля мышь? Гора просто обосралась.....
показати весь коментар
22.02.2019 16:48 Відповісти
Т.е. то, сам факт того, что министерство возглавил коррупционер, Вас не смутил? Смутило, что маловато наворовал? Так ведь это только то, что смогли доказать. Не расстраивайтесь.
показати весь коментар
22.02.2019 16:57 Відповісти
ЧТО они смогли доказать? Что он использовал машину брата или что машина куплена на деньги Омеляна?
ПС: я далеко не почитатель гиперлупа, но фигнёй заниматься не надо!
показати весь коментар
22.02.2019 17:28 Відповісти
Ну так не занимайтесь. Доказали то, что тянет на срок. Вам какая разница? Претензии по сути вопроса есть?
И вообще, что это Вы так о нем убиваетесь? Так вы никогда не убьётесь. Чем, по-Вашему, Омелян выделяется из легиона подобных ему скромных пользователей братовых лимузинов, жениных вилл и тещиных самолетов?
показати весь коментар
22.02.2019 17:37 Відповісти
Отсутствием жениных вилл и тещиных самолетов. И нихрена они не доказали, и поэтому никакого срока не будет. Пошумит - и смоет!
показати весь коментар
22.02.2019 18:03 Відповісти
Аааааа, ну тада да. Тада канешна. Насчет вилл Вам, безусловно, видней, против пятака голову не поставлю, но, похоже, так или иначе посан сама скромность. Если и зависал на вилле соседки, то не громко, так, чтоб до прессы не донеслось. Просто образец для подражания "підростаючого покоління".
показати весь коментар
22.02.2019 18:14 Відповісти
Ну и к чему этот твой бред?
"Все воры, всех посадить!"?
С тобой включительно?
показати весь коментар
23.02.2019 12:08 Відповісти
пнх
показати весь коментар
23.02.2019 14:27 Відповісти
Нда.... У твоего очка слишком много ходов. Заблудился ты!
показати весь коментар
24.02.2019 11:54 Відповісти
"...реєстрація транспортного засобу була здійснена на рідного брата,...." . І що брату викрутять руки і він розповість , що це не його автомобіль ? .До того ж прокуратурі схоже не відомо , що в світі є нотаріуси і вони мають право видати доручення на керування транспортним засобом. Яле прикол в чому , що в нас є людина , яка нині займає найвищу посаду в країні і є офіційним міліардером , причому все життя була на державних посадах.
показати весь коментар
22.02.2019 16:57 Відповісти
Классный бизнес
обчищать вором
показати весь коментар
22.02.2019 16:59 Відповісти
Скоро узнаем какое у Омельяна есть клетчатое одеяло и инвалидная коляска!
показати весь коментар
22.02.2019 17:18 Відповісти
Один из немногих нормальных министров по этому его и атакуют... Даже не удивляет...
показати весь коментар
22.02.2019 17:29 Відповісти
Про Чикатило тоже когда-то говорили, что он был прилежным семьянином...
показати весь коментар
22.02.2019 18:46 Відповісти
Значит за прилежных семьянинов не голосовать! Там одни Чикатилы!
показати весь коментар
22.02.2019 18:55 Відповісти
ps Доверяй, но проверяй! (с)
показати весь коментар
22.02.2019 19:30 Відповісти
вот именно.
показати весь коментар
22.02.2019 20:14 Відповісти
А вот и ответка кролю от пеци 😷
Становится все интересней
показати весь коментар
22.02.2019 17:22 Відповісти
Жертовне теля?
показати весь коментар
22.02.2019 17:24 Відповісти
А ничего не будет ни с ним ни тучей иных. Усе на - гиперлупе! Переедут кому и куда нужно с заранее "наработанным тяжко..." и по ранее заказанным направлениям и билетам. Люди? В своей массе? Умные, но наивные...
показати весь коментар
22.02.2019 17:25 Відповісти
Пусть лучше старухой с косой займутся. Она настолько бедная, что ей трусы покупают всем Бютом, в складчину, а если забывают купить, то по пол-года ходит в обосранных.
показати весь коментар
22.02.2019 17:31 Відповісти
Кроме Николая за мешок зерна ещё никого не посадили
Мелкую ребешку ловят за кусок колбасы в магазине
Нужно красть себе адвокату судье и прокурору тогда не будешь сидеть
Будеш красть только себе будеш сидеть
показати весь коментар
22.02.2019 17:36 Відповісти
"направлен в суд обвинительный акт в отношении министра инфраструктуры Владимира Омеляна"
Ну и зачем этот выпендраж. Один хер ничего не будет......
показати весь коментар
22.02.2019 17:40 Відповісти
"Во время досудебного расследования установлено, что, работая исключительно на государственный службе, обвиняемый не мог сэкономить достаточно средств (включая произведенные расходы), чтобы в 2015 году приобрести новый автомобиль премиум класса за более 1,4 млн гривен и хранить наличными 90 тыс. долларов и 25 тыс. евро.
Так это можно сказать практически о всех крупных чиновниках, судьях и депутатах и на фоне многих из них Омелян выглядит как мелочь.
При этом рыгов, пятую колонну не трогают, а Омеляна тянут в суд.
показати весь коментар
22.02.2019 17:54 Відповісти
****,реальные долбобы! Что на сегодня для чиновника такого уровня автомобиль за $50 тыс, сбережений на $90тыс, и €25? Если єто все,что вы смогли на него накопать,то он реально святой!
показати весь коментар
22.02.2019 18:14 Відповісти
ага, "святой", даже сзади крылушки просматриваются...
показати весь коментар
22.02.2019 20:19 Відповісти
В самой нищей стране Европы, - ну совсем ничего.
показати весь коментар
23.02.2019 00:08 Відповісти
Выборы,выборы,полетели головы,затрещали пердаки,пЭЦя топает по головам соратников и противников.Скоро кого то грохнут.Подельникам барыги не привыкать идти по крови конкурентов.
показати весь коментар
22.02.2019 18:35 Відповісти
а прокурор щеки надувал,брови сдвигал?
показати весь коментар
22.02.2019 20:02 Відповісти
ГИПЕРЛУП ДОИГРАЛСЯ
показати весь коментар
22.02.2019 20:17 Відповісти
Все, абсолютно все воруют, честного человека там не найдёте.
показати весь коментар
22.02.2019 20:22 Відповісти
До суду направлено обвинувальний акт проти міністра інфраструктури Омеляна, - САП - Цензор.НЕТ 6728
показати весь коментар
23.02.2019 00:03 Відповісти
Поскольку САП полностью лег под потроха, то могу предложить, что идет давление на Авакова через этого дебильного Гиперлупа с целью склонить Авакова помогать фальсифицировать выборы и не заигрывать с Тимошенко.
показати весь коментар
23.02.2019 01:23 Відповісти