10252 відвідувача онлайн
13 939 182

У Раді зареєстровано п'ять постанов про дату інавгурації Зеленського

У Раді зареєстровано п'ять постанов про дату інавгурації Зеленського

У парламенті зареєстрували вже п’ять постанов щодо дати проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", один із документів пропонує провести церемонію на стадіоні НСК "Олімпійський".

Постанову 10270-4 зареєстрував депутат від "Блоку Петра Порошенка" Олександр Сугоняко. Він вважає, що проводити інавгурацію 19 травня, як того хоче Зеленський, не потрібно, бо в цей день відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Депутат пропонує провести церемонію 1 червня.

Позафракційні депутати Віктор Балога та Сергій Міщенко зареєстрували постанови 10270-1 та 10270, в яких пропонують провести інавгурацію 19 травня.

Депутат від БПП Сергій Каплін також виступає за 19 травня, але в його постанові 10270-3 пропонується провести інавгурацію у два етапи — перший 19 травня у Верховній Раді, а другий — 3 червня на "Олімпійському".

Каплін пояснює свою ідею необхідністю "забезпечення участі громадськості та запрошених гостей іноземних держав".

"З метою залучення максимальної кількості іноземних гостей та забезпечення можливості безпосередньої присутності охочих громадян України", — йдеться у пояснювальній записці.

Позафракційний депутат Віталій Купрій, який раніше оголосив про створення позафракційного об’єднання "за Зеленського", у постанові 10270-2 пропонує провести інавгурацію 20 травня. Проводити церемонію у День пам’яті жертв політичних репресій недоречним.

Нагадаємо, новообраний президент України Володимир Зеленський звинуватив народних депутатів у затягуванні з його інавгурацією і закликав призначити її на 19 травня.

Діючий глава держави Петро Порошенко заявив, що згоден на будь-яку дату інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського, за яку проголосує Верховна Рада.

Топ коментарі
+26
Носяться з датою так, ніби у цей день на Вову зійде Святий Дух. а булава - це чарівна паличка, і він порішає всі проблеми одним махом.
показати весь коментар
10.05.2019 22:35 Відповісти
+20
Сейчас пасынки мародера расскажут много интересного .
показати весь коментар
10.05.2019 22:36 Відповісти
+19
На данный момент хочу чтоб здохли ,просто здохли- кононенко, гладковские яценюковское кодло бурбаки твари ***** шоб здохли ваши дети и внуки и шо б вы ***** не размножались гниды
показати весь коментар
10.05.2019 22:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
должен, только будет лет через пять, если этого раньше не уберут
показати весь коментар
10.05.2019 22:53 Відповісти
Толик, да успокойся ты . Таблеточку прими . 95 квартал по телевизору посмотри. Посмотри как новоизбранный дурака валяет . Смотри пока не отменили.
показати весь коментар
10.05.2019 23:22 Відповісти
А на цієй інавгурації піаніно буде ????
показати весь коментар
10.05.2019 22:49 Відповісти
"За Зеленского".... тху, твою мать, где они берутся, ну, почему я не такой языкожоподёр....
показати весь коментар
10.05.2019 22:50 Відповісти
Порошенко наш лучший президент!
показати весь коментар
10.05.2019 22:50 Відповісти
я как незайду на этот сайт то коменты в поддержку Пороха всегда в топе может и нет не каких 73%?
показати весь коментар
10.05.2019 22:54 Відповісти
Год-два и так будет думать 73% населения страны.
показати весь коментар
10.05.2019 23:13 Відповісти
73% тих, що проголосували за Зеленського в 2-ому турі (13 мільйонів 541 тисяча 528 виборців) - це 43,8% від загальної чисельності виборців. За даними Держкомстату України загальна чисельність населення України на початок року складала 42 153 200. А % тих, що проголосували за Зеленського від від загальної кількості населення складає 32,13%.
показати весь коментар
12.05.2019 14:44 Відповісти
Все кто политизирует день жертв полит репрессий должны быть деполитизированы, это спекуляция на эту тему, причем обе темы противоположны, поэтому не стоит на это делать акцент... инагурация должна строго быть на основе действующего закона, нечего нарушать уже написанный закон.
показати весь коментар
10.05.2019 22:51 Відповісти
Вот и соблюдайте ЗАКОН)
показати весь коментар
11.05.2019 02:02 Відповісти
Чем быстрее разгонит Зеленский это сборище дармоедов тем легче для народа!
показати весь коментар
10.05.2019 22:53 Відповісти
Чем легче?)) Народ ЗАПЛАТИТ быстрее за избрание новых?)))
показати весь коментар
11.05.2019 02:03 Відповісти
В Раде зарегистрировано пять постановлений о дате инаугурации Зеленского - Цензор.НЕТ 7185
показати весь коментар
10.05.2019 22:53 Відповісти
нужно менять закон о выборах депутатов !
статус депутата и преза!
механизм отзыва и импичмент!
депутат не должен быть более двух каденций!
а патом выборы.
показати весь коментар
10.05.2019 22:53 Відповісти
шел 2024-й год...до сих пор рада не может собрать большинство голосов для принятия дня инаугурации избранного в 2019-ом году президента...пятый президент по этому поводу возмущен и негодует (да-да...это вам не войну за две недели окончить)....
показати весь коментар
10.05.2019 22:54 Відповісти
КАК ССУТСЯ, КАК ССУТСЯ ЭТИ НИЧТОЖНЫЕ ОРГАНИЗМЫ! "ГЛАВНОЕ ЧТОБЫ ПОСЛЕ 27ГО МАЯ!" - ЧТОБЫ ЗЕЛЯ НЕ СМОГ ЭТУ зРАДУ ПОГАНУЮ РАЗОГНАТЬ
показати весь коментар
10.05.2019 22:54 Відповісти
А тебе то чего? Понятно почему Зе с Каломойшей торопятся - столько денег вложили в этот бизнес-проект . А тебе то все равно ничего не обломится
показати весь коментар
10.05.2019 23:10 Відповісти
А МНЕ И НЕ НАДО ЧТОБЫ ОБЛОМИЛОСЬ. НАДО ЧТОБЫ ПАСКУДЫ УШЛИ ИЗ ВЛАСТИ.
показати весь коментар
10.05.2019 23:11 Відповісти
Так придут те же самые. Даже может хуже. Так что тебе не обломится. Ты же не депутат.
показати весь коментар
10.05.2019 23:25 Відповісти
Кацап мародерський! Брись в паРашу, нульовка
показати весь коментар
11.05.2019 07:45 Відповісти
Ну Ок. На стадионе-так на стадионе......
На когда билеты бронировать ? Сцена одна или две ? Если две - кто к кому бежит на сцену ? Хочу поближе забронировать, далеко яйца недокину....
показати весь коментар
10.05.2019 22:58 Відповісти
вспомнил анекдот про то как страх выкатывали яйцом ,пациент помер(короче яйцо дотянули только до подбородка)
будь осторожен в желаниях.
показати весь коментар
10.05.2019 23:04 Відповісти
а они у тебя есть? они тебе явно мешают... убери их, чтобы таких же де билов больше не делал!
показати весь коментар
11.05.2019 01:52 Відповісти
Зебил? Нервничаешь то чего?)))
показати весь коментар
11.05.2019 02:06 Відповісти
Продажного кремлёвского холуя этого сбежавшего в паРашу Иуду -ЗЕКА,, тоже не раз забрасывали яйцами он трусливая мразь даже и пульс терял.. Надо ЗЕ...очень даже хорошо стараться на посту гаранта чтобы и его не постигла печальная судьба этого удравшего кремлёвского прихвостня янычара,и прошлось и ему бежать в лапотную ********* и давать там кремлёвским фашистам )(уйла комические концерты зарабатывая там себе на пропитание кровавые сребреники для Иуды.
показати весь коментар
11.05.2019 03:55 Відповісти
Сам конечно не докинешь. Не сцы - поможем. Не важно в какую сторону.
показати весь коментар
11.05.2019 15:44 Відповісти
Не знаю как будет, но 14 это сонное царство точно проснется)) Жаль работаю, не посмотрю ...
показати весь коментар
10.05.2019 23:03 Відповісти
А ЧТО БУДЕТ 14ГО?
показати весь коментар
10.05.2019 23:08 Відповісти
Ржака!
показати весь коментар
11.05.2019 08:52 Відповісти
Небайдужі громадяяни будуть зранку робити депутаНам пропозицію, від якої вони не зможуть відмовитися.
показати весь коментар
11.05.2019 09:17 Відповісти
ХОТЕЛОСЬ БЫ ПОКОНКРЕТНЕЕ УЗНАТЬ. КАКАЯ-ТО АКЦИЯ?
показати весь коментар
11.05.2019 11:46 Відповісти
Зе уж невтерпёж. Как проблему с паспортами от Путина решать - так это Порошенко. А как деньги из казны делить, так это Каломойский с Зеленским.
показати весь коментар
10.05.2019 23:06 Відповісти
показати весь коментар
10.05.2019 23:31 Відповісти
Ти нульовий кацапський троль з паРаші, найнятий Мародером за гроші з українського бюджета.
показати весь коментар
11.05.2019 07:49 Відповісти
Оооо... Порошенко уже решил проблему с паспортами???
И как??? Получил себе четвёртый - российский, в придачу к украинскому, швейцарскому и израильскому.
показати весь коментар
11.05.2019 15:38 Відповісти
Та еще рванет . Опять на люстру посматривает . 🌋
показати весь коментар
10.05.2019 23:12 Відповісти
Тянут до последнего, чтобы принять как можно больше выгодных себе законов! Даже после инаугурации поднимут вой об импичменте! Порохоботы тут с ума сходить будут доказывая необходимость смены президента! Уже сейчас ко всему придираются и нагнетают негативное отношение к нему в обществе!
показати весь коментар
10.05.2019 23:10 Відповісти
Земли столько лишней, зекоманде не терпится
показати весь коментар
11.05.2019 00:08 Відповісти
Да! Об импичменте президента и смену избирательного
И ЗеКоМанда прекрано понимвет,чио если сейчас могут набрать до 20%/25% то осенью могут вообще не попасть! А что будет со страной за время безвластия этой коМаде глубоко похер!
показати весь коментар
11.05.2019 08:59 Відповісти
И шо тебе лично даст смена избирательного закона? Разрешат таким как ты у@банам трижді голосовать за пороха. ****, как же вы уже до рвоты надоели, порохососы контуженые.
показати весь коментар
11.05.2019 15:47 Відповісти
Выгодных народу Украины, а не отдельным израильским олигархам
показати весь коментар
10.05.2019 23:14 Відповісти
19 такой день, что прям делать ничего нельзя)
показати весь коментар
10.05.2019 23:14 Відповісти
И каждый день люди погибают на фронте, раненные. Но и это никогда не мешало нашей власти.
показати весь коментар
10.05.2019 23:18 Відповісти
Можно сделать КЕНГУРАЦИЮ,в вот инагурацию - когда ВР ррешит.
показати весь коментар
11.05.2019 19:24 Відповісти
У Раді зареєстровано п'ять постанов про дату інавгурації Зеленського - Цензор.НЕТ 4821
показати весь коментар
10.05.2019 23:23 Відповісти
https://www.facebook.com/yevhen.*****?hc_ref=ARSKt6Mbx0y0aYWUzxfKZtP9DV2BuC0TX6hBP0vYFdmVmUhdcHkmT6O-zAeGbAHXJ3k&fref=nf Євген Магда https://www.facebook.com/yevhen.*****?hc_ref=ARSKt6Mbx0y0aYWUzxfKZtP9DV2BuC0TX6hBP0vYFdmVmUhdcHkmT6O-zAeGbAHXJ3k&fref=nf
https://www.facebook.com/yevhen.*****/posts/2139522456102804 8 мая в 10:45 · https://www.facebook.com/100001352110373/posts/2142758815779168/#
До уваги енергійних ЗЕконників
Якщо вам кортить забезпечити інавгурацію https://www.facebook.com/hashtag/%D1%88%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE?source=feed_text&epa=HASHTAG #ШостоОбраного саме 19 травня, алгоритм простий:
- збираєте 150 підписів парламентаріїв за позачергове засідання ВР
- ВНОСИТЕ відповідну постанову (один з 150 нардепів для цього знайдеться)
- 226 голосами ухвалюєте рішення про інавгурацію та отримуєте привід для радощів
Є нюанс - це все ТРЕБА БУЛО зробити вчора-позавчора, раз п.Зеленський про плани свої публічно НЕ говорить, кадрові призначення обіцяє оприлюднити після інавгурації.
Зараз позачергове засідання навряд чи можливе. Вибачте.
А обіцянки "доганяти Порошенка" залиште Портнову, ви ж доводите, що він не з вами, чи не так???
показати весь коментар
11.05.2019 00:26 Відповісти
У Раді зареєстровано п'ять постанов про дату інавгурації Зеленського - Цензор.НЕТ 4421
показати весь коментар
11.05.2019 07:50 Відповісти
Розумників з себе корчите, падлюки? Нічого - ще трохи і почнете скавчати, що посадити вашого коханого хряка по закону - політичні переслідування. Паскуди смердючі. Ще смердючіші ніж ваш мерзенний хряк.
показати весь коментар
11.05.2019 15:51 Відповісти
У Раді зареєстровано п'ять постанов про дату інавгурації Зеленського - Цензор.НЕТ 8934
показати весь коментар
10.05.2019 23:27 Відповісти
А где он научился так с автоматами управляться?
показати весь коментар
10.05.2019 23:34 Відповісти
наверное в армии...!)
показати весь коментар
10.05.2019 23:43 Відповісти
в Чечне конечно, там, где и яйценюк ))))
показати весь коментар
11.05.2019 01:55 Відповісти
Может лучше этот неопытный политик Зе поучится у своих старших товарищей. А то первая же проблема с паспортами его в тупик поставила .
показати весь коментар
10.05.2019 23:38 Відповісти
слово политик в вашем посте совершенно лишнее...
показати весь коментар
10.05.2019 23:44 Відповісти
инаугурация Зеленского пройдёт через стрим
показати весь коментар
11.05.2019 00:14 Відповісти
https://twitter.com/PrytSLU ȠpuŦyƛA-С‏ @PrytSLU https://twitter.com/PrytSLU/status/1126850148674437120 7 часов назад

Нардеп від БПП Олександр Сугоняко запропонував Раді провести інавгурацію Зеленського 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей. Посилання на проект Постанови тут: https://t.co/Cv8qGtZ5TF http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=65910 …
показати весь коментар
11.05.2019 00:30 Відповісти
В зекоманде зепроФФесианалы: согласно регламенту после обнародования проекта постановления дается 14 дней на подачу альтернативных вариантов. Первое постановление о инаугурации обнародовано 8 мая, значит до 23 мая его рассматривать нельзя.
показати весь коментар
11.05.2019 00:34 Відповісти
Подскажите им кто-нибудь, что кенгурация на 32 мая будет самое то, по фэншую.
показати весь коментар
11.05.2019 00:40 Відповісти
Человек который всю свою жизнь унижаясь ползал перед всеми на коленях: кремлёвскими , фашистами , )(уйлом , олигархами, высокими чиновниками как нашими и кацапскими , ему будет очень трудно подняться с этих колен в полный рост , но разве что только на время инаугурации.
показати весь коментар
11.05.2019 04:04 Відповісти
Запас лєнточєк і орденов ісчо огромен,
Лолітка могьот і нє успєть!
😁
показати весь коментар
11.05.2019 07:53 Відповісти
Мародер скупив всю російську ботоферму за українські гроші з бюджету і тепер ці нульові "сагайдачні" з Тамбова гадять на нашого обраного переважною більшостю президента.
_________________
Інагурацію Зеленському!!!!! Негайно!!!!!
Геть мародерів і їхніх росіян!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
11.05.2019 08:00 Відповісти
Интересно, а если Порошенко идя на встречу Коломойскому (я хотел сказать Зе) возьмёт и сам распустит Раду, прямо сейчас. Дату инаугурации назначить не смогут до конца августа?
показати весь коментар
11.05.2019 08:10 Відповісти
Я був би за і вийшов би на люди з підтримкою цього кроку.
показати весь коментар
11.05.2019 09:12 Відповісти
Хоч Купрій і смішний, але дійсно, а що мішає провести інавгурацію 20 або 18 травня, а не 19?
показати весь коментар
11.05.2019 08:38 Відповісти
Може мішає те ж саме що і заважає?
показати весь коментар
11.05.2019 08:51 Відповісти
Вовік як маленьки ж.. хлопчик хоче чупу чупса, а мамі йому не дає. Вовік "топає ножками".

А по суті ЗеБеня хоче повторити перемогу Овоча, захопити владу і законодавчу і на місцях, з тим щоби як найскоріше виконати поставлені перед ним завдання, і відпочивати, віддавши владу............тіням.

Але він тоді повторить не тільки перемогу на виборчій ниві, а й судьбу за спричинене зло для України.
показати весь коментар
11.05.2019 08:41 Відповісти
Вот как началась его каденция , так и весь отпущенный или позволеный ему срок это будет колошматиться. Причем абсолютно не по делу, а из за амбиций, неквалификации адепта, розпальцовки оного. Ну зебилы и удружили.
показати весь коментар
11.05.2019 08:45 Відповісти
Этот парламент должен упеть принять целый пакет законов: импичмента президента и смену избирательного закона. Закона о Языке и тд.
И ЗеКоМанда прекрано понимвет,чио если сейчас могут набрать до 20%/25% то осенью могут вообще не попасть! А что будет со страной за время безвластия этой коМаде глубоко похер!
показати весь коментар
11.05.2019 09:02 Відповісти
встали упомянули дружно все упомянули
жизнь продолжается
президент должен настоять на своём это положено проавильно
показати весь коментар
11.05.2019 09:04 Відповісти
Для швидких сторонників розпуску Верховної Ради просте запитання: а наступні вибори (після розпуску Ради) проводити знову за пропорційно-мажоритарною системою? Перш ніж щось заявляти в ефір потрібно подумати подальші наслідки рішення! Знову половина парламенту буде сформована за гроші олігархів. І як Зе-команда буде виконувати свої обіцянки з таким складом парламенту, який (може так статися) буде в опозиції до Президента. Як боротися з корупцією, коли депутати зайдуть в Раду за їх кошти? Пеш за все потрібно змінити виборче Законодавство. Це одна з головних задач на найближче засідання парламенту. В противному випадку ситуація не тільки не поміняється, а ще й ускладниться. Я маю право на помилку.
показати весь коментар
11.05.2019 11:23 Відповісти
У Зеленского уже лежит законопроект об избрании Рады. В котором отменяется мажоритарка, избирают по открытым партийным спискам.

Им будет дано время, скажем до 25-го числа за него проголосовать в первом и втором чтении. Если они этого не сделают, будут распущены 26-го.
показати весь коментар
11.05.2019 15:45 Відповісти
Сторінка 2 з 2