10690 відвідувачів онлайн
1 665 23

Новим послом США в Україні буде людина, яка "розуміє політику" Трампа, - Джуліані

Новим послом США в Україні буде людина, яка "розуміє політику" Трампа, - Джуліані

Новим послом США в Україні буде людина, що підтримує адміністрацію американського президента Дональда Трампа і правильно розуміє його політику.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив особистий юрист Трампа Рудольф Джуліані в інтерв'ю журналісту "Інтера" в США Дмитру Анопченку, яке він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Не буду називати прізвищ, але це буде людина, що підтримує адміністрацію президента Трампа і правильно розуміє його політику в цьому складному і ключовому регіоні світу", - сказав Джуліані.

Новим послом США в Україні буде людина, яка розуміє політику Трампа, - Джуліані 01
Новим послом США в Україні буде людина, яка розуміє політику Трампа, - Джуліані 02

Нагадаємо, кілька ЗМІ написали про відкликання посла США з України.

За їхніми даними, дипломат повернеться в США 20 травня. 19 травня запланована інавгурація обраного президента України Володимира Зеленського.

Пізніше представник Державного департаменту США підтвердив, що американський посол в Україні Марі Йованович покине свій пост у травні.

Топ коментарі
+3
А у Трампа есть "политика"?... По-моему, одни "хотелки"...
показати весь коментар
15.05.2019 11:55 Відповісти
+3
а хто такой этот Джулиани, адвокат Кернеса, не?
показати весь коментар
15.05.2019 11:56 Відповісти
+3
Ну, может новый посол в конце концов сможет внятно объяснить столь сильные чувства Трампа к обезьяне с гранатой...
показати весь коментар
15.05.2019 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невже він про себе каже?
показати весь коментар
15.05.2019 11:53 Відповісти
А у Трампа есть "политика"?... По-моему, одни "хотелки"...
показати весь коментар
15.05.2019 11:55 Відповісти
отсутствие политики, тоже политика.
показати весь коментар
15.05.2019 11:57 Відповісти
Есть. И еще какая политика.
показати весь коментар
15.05.2019 12:00 Відповісти
а хто такой этот Джулиани, адвокат Кернеса, не?
показати весь коментар
15.05.2019 11:56 Відповісти
Да может быть и Президент США в будущем.
Из мэров Нью-Йорка прямая дорога в Президенты (как показывают исторические примеры).
показати весь коментар
15.05.2019 12:25 Відповісти
это будет человек, поддерживающий администрацию президента Трампа и правильно понимающий его политику в этом сложном и ключевом регионе мира", - сказал Джулиани. Источник: https://censor.net/n3126945
-----------------------
Трамп не наш .
показати весь коментар
15.05.2019 11:57 Відповісти
А шо був наш?
показати весь коментар
15.05.2019 12:00 Відповісти
Когда применил силу в Сирии, показав Асе и Пу, кузькину мать- тогда Трамп наш. А сейчас уговаривая Пу- Трамп не наш.
показати весь коментар
15.05.2019 12:56 Відповісти
Скунсы насторожились.
показати весь коментар
15.05.2019 11:58 Відповісти
наші скунси їдять таких джуликів на сніданок .Як його навіть луценко обдурив , то цей руді , напевно,солоденький .
показати весь коментар
15.05.2019 12:08 Відповісти
Опасаются томатного сока (который, по слухам, прекрасно выводит скунсовый амбре-аромат)
показати весь коментар
15.05.2019 12:22 Відповісти
Машка фсё...
показати весь коментар
15.05.2019 12:01 Відповісти
Ну почему же, в университетские профессора пойдет.
показати весь коментар
15.05.2019 12:23 Відповісти
Ага. Если студенты ее слушать будут. В Штатах есть выбор у студентов.
показати весь коментар
15.05.2019 12:49 Відповісти
А почему нет?
Кроме того, весгда есть место для научной работы.
показати весь коментар
15.05.2019 14:41 Відповісти
Руді знає ,що він дав інтерв'ю ворогу Америки ,працівнику антиамериканського каналу?
показати весь коментар
15.05.2019 12:04 Відповісти
Та то таке... Давати інтерв'ю посіпакам мокшаніі можна. А може хоче дмитрика у Австріі залякати ще більше.
показати весь коментар
15.05.2019 13:18 Відповісти
Ну, может новый посол в конце концов сможет внятно объяснить столь сильные чувства Трампа к обезьяне с гранатой...
показати весь коментар
15.05.2019 12:32 Відповісти
Я живу в США и не понимаю политику Трампа. Большинство американцев его точно не понимают. Даже те которые за него голосовали и собираются голосовать ещё раз. Великий Рудольф хочет чтобы українці його поняли?
показати весь коментар
15.05.2019 16:04 Відповісти