10267 відвідувачів онлайн

Політв'язень Балух назвав обмін "єдиним шансом вийти живим" із російської колонії

Політв'язень Балух назвав обмін "єдиним шансом вийти живим" із російської колонії

Український політв'язень Володимир Балух заявив, що обмін є для нього "єдиним шансом вийти живим" із російської колонії.

Про це він написав у листі координатору Кримської правозахисної групи Ользі Скрипник, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"В обставинах, що склалися я не бачу іншого рішення для себе, крім як відстоювати своє право на життя вільного громадянина України радикальними методами. Тому я не маю наміру припиняти голодування до виконання моїх вимог, на що, як Ви розумієте, надії жодної немає ... Об'єктивно, єдиним шансом вийти звідси живим вважаю обмін", - написав Балух.

Топ коментарі
+6
Мертвечука на обмін!
Бойків, шуфричів, новінскіх та іншу мерзоту під
сідницями Голов🐷 , та і його самого, але по
частинами!
🤗
показати весь коментар
04.07.2019 23:10 Відповісти
+6
Бережи вас Господь, Володимире
показати весь коментар
04.07.2019 23:25 Відповісти
+4
вона потрібні фуйлу як агенти впливу в Україні.
не більше. в рашку їх не запросять.
показати весь коментар
04.07.2019 23:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мертвечука на обмін!
Бойків, шуфричів, новінскіх та іншу мерзоту під
сідницями Голов🐷 , та і його самого, але по
частинами!
🤗
показати весь коментар
04.07.2019 23:10 Відповісти
вона потрібні фуйлу як агенти впливу в Україні.
не більше. в рашку їх не запросять.
показати весь коментар
04.07.2019 23:12 Відповісти
Політв'язень Балух назвав обмін "єдиним шансом вийти живим" із російської колонії - Цензор.НЕТ 3844
показати весь коментар
05.07.2019 00:02 Відповісти
Давно пора отдать какую-нибудь сепарскую гнусь в обмен на Балуха.
показати весь коментар
04.07.2019 23:19 Відповісти
Шанс після 21!
😁
показати весь коментар
04.07.2019 23:20 Відповісти
********* не будут менять украинских политзаключенных и моряков на какой то сепарский мусор, пора это уже уяснить
показати весь коментар
04.07.2019 23:23 Відповісти
Вы абсолютно правы, не возьмут, конечно.
показати весь коментар
05.07.2019 07:13 Відповісти
В РФ свое такое г*вно не знают куда утилизировать, а Вы им предлагаете дополнительно?
Они не возьмут.
показати весь коментар
05.07.2019 07:12 Відповісти
Бережи вас Господь, Володимире
показати весь коментар
04.07.2019 23:25 Відповісти
Петелизы могут назвать обмен зрадой интересов Украины, признанием Крыма или чем-то еще, по-факту это и есть единственный способ, а не уповать на международное право или санкции.
показати весь коментар
04.07.2019 23:31 Відповісти
На Портнова обміняти, а він потім знову вернеться, як вовк-чаклун з казки про Івана.
показати весь коментар
04.07.2019 23:39 Відповісти
А вот Портнов - годный кандидат на обмен РФ.
Это Вы хорошо предложили
показати весь коментар
05.07.2019 07:14 Відповісти
Жалко мужика. Не знает бедолаха что Петя уже всех на кого можно было его обменять отпустил.
показати весь коментар
04.07.2019 23:58 Відповісти
Мне кажется, что у Балуха вообще шансов нет. Его будут долго держать и часто о нем напоминать, чтоб другие боялись. Зря он голодает, загубит здоровье окончательно и выйдет из тюрьмы(если выйдет) инвалидом . А такой мужчина был пышущий силой и здоровьем, но слишком принципиальный и честный. Такие люди из стали ***** не нужны, он таких смертельно боится, ибо сам-то из дерьма и палок сделан.
показати весь коментар
05.07.2019 00:02 Відповісти
Держись , солженицин 15 отсидел