4739 відвідувачів онлайн
5 968 146

Заарештовані у США клієнти Джуліані Парнас і Фруман працювали з Фірташем, - Reuters

Заарештовані у США клієнти Джуліані Парнас і Фруман працювали з Фірташем, - Reuters

Заарештовані в США бізнесмени Ігор Фруман і Лев Парнас отримували гроші від українського олігарха Дмитра Фірташа.

Про це повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Зокрема, зазначається, що Парнас був перекладачем для адвокатів, що представляють інтереси Фірташа.

Людина, знайома із ситуацією, повідомила агентству, що Парнас і Фруман працювали на Фірташа упродовж декількох місяців.

Також за даними джерела, Фірташ фінансував діяльність Парнаса і Фрумана, але яку саме, не уточнюється.

Джуліані в інтерв'ю агентству визнав, що Парнас і Фруман за останні два місяці "три-шість разів бували у Відні". Водночас адвокат Трампа відмовився називати мету поїздок.

Агентство додає, що незадовго до затримання в інтерв'ю Reuters Парнас заявив, що Фірташа "підставили прокурори і дипломати США".

"Вони затримали невинну людину, Дмитра Фірташа, і виставили його таким собі поганим мафіозі, яким він явно не є. Він один із найчесніших бізнесменів", - заявляв Парнас.

Нагадаємо, в травневому інтерв'ю бізнесмен Ігор Коломойський заявляв, що "в Україні діють два аферисти, які перебувають під слідством у США. Один, здається, Лев Парнас, а інший - Ігор - чи то Фруман, чи то Фурман". Пізніше адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані повідомив, що згадані люди - громадяни США і його клієнти, яким він порадив висунути обвинувачення Коломойському.

Топ коментарі
+25
Как всё складывается в единую картинку.
Можно начать снизу и дойти до верхушки айсберга.
Луценко, Кличко, Яценюк и др. под Порошенко. Порошенко под Фирташем. Джулиани, Парнас и др. под Фирташем. Много кто под Фирташем. Фирташ под Сёмой Могилевичем. Могилевич под Пуйлом.
показати весь коментар
12.10.2019 10:03 Відповісти
+21
Пэдро аж чуть из будки не вывалился, когда это услышал))
показати весь коментар
12.10.2019 11:20 Відповісти
+16
Что и следовало ожидать..Соя уже бросилась защищать Фирташа...Как "причудливо тасуется колода..."))
показати весь коментар
12.10.2019 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
фейк про те що Порошенко ашкєназі вигадка з лахти. ґебельси пукіна(шаломова) навчані ще джугошвіллі=гірським вихрестом хуцпато дуркувати
показати весь коментар
12.10.2019 11:20 Відповісти
який він там ашкеназі.. звичайний малдаванський хазарін
показати весь коментар
12.10.2019 11:23 Відповісти
такі да.. ті бандюгани напророкували, що калОмойський врешті решт СЯДЕ.. А що змінилось в справі штату Делавер проти бєні та мішпухи бувшого рабіна з золотої рози?
(Optima International of Miami, Inc.-боголюбов-корф-лейбер-.. і ще пару десятків пейсатих персонажів) - ТА НІЧОГО!! ПОЗОВ ГОТУЄТЬСЯ а бєня,всравшись , збіг з ісраіловки в Україну
показати весь коментар
12.10.2019 11:00 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=94kf_mDMy74 Экстрадиция Фирташа в США. Как украинский олигарх связан с Россией - YouTube

.https://www.youtube.com/watch?v=7d7vKu-mvec Рішення про екстрадицію Фірташа. Олігарх покидає залу суду - YouTube
показати весь коментар
12.10.2019 10:26 Відповісти
Заарештовані у США клієнти Джуліані Парнас і Фруман працювали з Фірташем, - Reuters - Цензор.НЕТ 2273
показати весь коментар
12.10.2019 10:28 Відповісти
последний абзац...это таки абзац))))
Позже https://censor.net/news/3127607/budet_li_on_arestovan_djuliani_soobschil_ob_ugrozah_kolomoyiskogo_amerikanskim_grajdanam_frumanu_i_parnasu, что указанные люди - граждане США и его клиенты, которым он дал совет предъявить обвинение Коломойскому....
показати весь коментар
12.10.2019 10:26 Відповісти
на бєні позовів як блошиць на собаці... І РЕШЕНЬ СУДІВ яки його доведуть до цугундера буде НЕ МЕНШЕ
показати весь коментар
12.10.2019 11:16 Відповісти
а! так то совпадение..?.
показати весь коментар
12.10.2019 11:23 Відповісти
невже ти такий дурний що таку примітивну хуцпу вважаєш доказом?
ТАКІ Ж ДА!!
є СОТНІ ЛЮДЕЙ які мають підозри проти бєні.. І справ в судах проти бєні=ДЕСЯТКИ

і яким чином порада Джуліані впливає на справи в СУДАХ?
показати весь коментар
12.10.2019 12:00 Відповісти
я таки дурний...бо ніде не помітив, шоби я казав, що маю щось за доказ...
я тільки чогось вирішив собі поглузувати з останнього речення в тексті... але то виявилось завсім не доречно і сумно...
показати весь коментар
12.10.2019 12:11 Відповісти
Мировая финансовая элита воспользовалась хаосом в постоянной сменой власти в Украине и активно начинает привлекать к суду и "раздевать" украинских олигархов.
Все бабло у них отнимут как незаконное обогащение и может еще и посадят.
Наша власть никогда не разберется с олигархатом изнутри (нет реальной законной силы и воли). А вот мировые финансовые "тузы" ЛЕГКО устроят им много миллиардную экспроприацию.
Жаль только что эти миллиарды наворованные у народа Украины не вернуться нам, а будут зачислены на счета мировой финансовой элиты.
показати весь коментар
12.10.2019 10:28 Відповісти
Судя как Фирташа раздевают, очень долго ждать привлечения к ответственности за отмывание денег государства Украины других олигархов..
показати весь коментар
12.10.2019 13:25 Відповісти
Кличко сидит на месте арестованного, плохая примета.
Заарештовані у США клієнти Джуліані Парнас і Фруман працювали з Фірташем, - Reuters - Цензор.НЕТ 2535
показати весь коментар
12.10.2019 10:30 Відповісти
Будет некисло , если у кличко все бабло отожмут , шоб не лез куда не просят
показати весь коментар
12.10.2019 10:36 Відповісти
все к тому идет.
показати весь коментар
12.10.2019 10:38 Відповісти
Етінзон по-матері =Клічко, марив стати "своїм" серед мішпухі... Він навіть і не уявляв в яке лайно лізе...
бо ж кому - шо... кому мізки.. кому кулаки...
показати весь коментар
12.10.2019 11:12 Відповісти
Ру́дольф Уи́льям Лу́ис «Ру́ди» Джулиа́ни - американский политический деятель, мэр Нью-Йорка в 1994-2001 годах от Республиканской партии.
показати весь коментар
12.10.2019 11:19 Відповісти
Имя горы Парнас? Он знает что она нах-ся в Фонадской стороне 2-хглавой горы.Там кто умирает сразу должен вставать(на том свете?).А главное что Парнасиды = Аполлониды. Аполон не красавец ,как пели нам большевики-ленинцы. Аполо=Бэй Олу-Бек МЕРТВЫЙ пер с одэри(азэри).УЖАС как всех надували!
показати весь коментар
12.10.2019 10:39 Відповісти
А кацапня вот так АсвЄШШАИтЬ данную новость
Заарештовані у США клієнти Джуліані Парнас і Фруман працювали з Фірташем, - Reuters - Цензор.НЕТ 5750
показати весь коментар
12.10.2019 10:50 Відповісти
якщо доберуться до Фірташа, той ***** здасть з потрохами
показати весь коментар
12.10.2019 10:58 Відповісти
Кличку тоже достанется.
показати весь коментар
12.10.2019 11:03 Відповісти
так ти не ідійот... ти банальний хуцпатий дурко-брехун
Порошенко до Фірташе має таке ж саме відношення як і до шмарклі зеленої = НІЯКЕ
показати весь коментар
12.10.2019 11:14 Відповісти
саме пряме.. Фірташ його призначив президентом України
показати весь коментар
12.10.2019 11:21 Відповісти
Это вам охота с малолеткой диспут устраивать. Оно же не в курсе 5-летних событий.
показати весь коментар
12.10.2019 11:28 Відповісти
В школу пошел, так считаешь, что уже взрослым стал?
показати весь коментар
12.10.2019 11:26 Відповісти
поцоваті ґебельси пукіна купляйте собі вже зашморги...
ЛЮДЯМ ваша тупорила дурня НЕ ЦІКАВА
показати весь коментар
12.10.2019 12:02 Відповісти
ти тут взагалі нікому не цікавий
показати весь коментар
12.10.2019 12:41 Відповісти
https://censor.net/user/428885, Тюля, а ну нарисуй, где тут Зеля? Не, ну ты сначала прожуй рошенку, потом ответишь

Украинский бизнесмен Дмитрий Фирташ подтвердил, что в мае 2014 года встречался с кандидатом в президенты Петром Порошенко и лидером парии УДАР Виталием Кличко в Вене. Об этом в четверг, 30 апреля, он рассказал в суде Вены по делу о его экстрадиции в США.

На вопрос судьи, была ли такая встреча, Фирташ сказал: "Да".
"Главное, что мы получили то, что хотели: Порошенко - президент, Кличко стал мэром", - отметил бизнесмен.
показати весь коментар
12.10.2019 13:37 Відповісти
Але це не їх проблема...
показати весь коментар
12.10.2019 11:20 Відповісти
Пєтрилі приготуватися
показати весь коментар
12.10.2019 11:20 Відповісти
Пэдро аж чуть из будки не вывалился, когда это услышал))
показати весь коментар
12.10.2019 11:20 Відповісти
показати весь коментар
12.10.2019 11:27 Відповісти
ооо! заквакала ЗЕлягушка, увидев фамилию, от которой её штырит....Так и лопнуть от злости можно, хотя... туда тебе и дорога.
показати весь коментар
12.10.2019 16:34 Відповісти
Джулик фсё
показати весь коментар
12.10.2019 11:54 Відповісти
Оце файно,фірташ тато міжнародної кримінальної організації і саме до нього Мародер їздив за дозволом на президенство в Україні.
показати весь коментар
12.10.2019 12:13 Відповісти
Фирташ? Тато? Фирташ - Фунт! Которым руководят из москвы. Такой себе... директор предприятия...
показати весь коментар
12.10.2019 12:45 Відповісти
Выходит Коломойский был прав называя их мошенниками? А коррумпированные власти США хотели его посадить за это.
показати весь коментар
12.10.2019 14:13 Відповісти
Какоє соупадєніє!

Заарештовані у США клієнти Джуліані Парнас і Фруман працювали з Фірташем, - Reuters - Цензор.НЕТ 6097
показати весь коментар
12.10.2019 14:17 Відповісти
Сдается мне , что зашкваренньій Фирташ уже списан Кремлем , как отработанньій материал , и неспроста в Украине появился некий Фиала с "Драгон Кєпитал". Томаш резво и не без договорняка подгреб массу активов бандьі Януковича , влез в СМИ. На Фиалу стал работать и бот Фирташа , некий Фурса , которого стало очень много в инфопространстве Украиньі , Цензор не исключение.
И оба на букву Фе...
показати весь коментар
12.10.2019 14:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2