11088 відвідувачів онлайн

Джуліані отримав пів мільйона доларів за консультацію від компанії, пов'язаної з Парнасом, - Reuters

Джуліані отримав пів мільйона доларів за консультацію від компанії, пов'язаної з Парнасом, - Reuters

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані зізнався, що отримав $500 тисяч від компанії, співзасновником якої є українсько-американський бізнесмен Лев Парнас.

Про це Джуліані заявив агентству Reuters, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, компанія Парнаса залучила його консалтингову фірму Giuliani Partners для юридичних консультацій з питань шахрайства в серпні 2018 року.

Джуліані при цьому заявив, що 500 тисяч доларів він отримав "із внутрішніх джерел", але не зміг назвати, яких саме.

"Я точно знаю, що джерело грошей - це не сумнівне джерело. Гроші прийшли не від іноземців. Я впевнений у цьому на 100%", - сказав адвокат.

Американське законодавство забороняє закордонні внески у виборчі кампанії в США.

Нагадаємо, бізнесмени Ігор Фруман і Лев Парнас були арештовані в США 10 жовтня. Обидва вони є клієнтами Рудольфа Джуліані - адвоката американського президента Дональда Трампа.

Раніше в травневому інтерв'ю бізнесмен Ігор Коломойський заявляв, що "в Україні діють два аферисти, які перебувають під слідством у США. Один, здається, Лев Парнас, а інший - Ігор - чи то Фруман, чи то Фурман". Пізніше адвокат Дональда Трампа Рудольф Джуліані повідомив, що згадані люди - громадяни США і його клієнти, яким він порадив висунути обвинувачення Коломойському.

Топ коментарі
+8
Бабушка Беня она такая...
показати весь коментар
16.10.2019 05:12 Відповісти
+7
В Украине действует главный жулик. Который собрал бабло у людей и вывел в долларе. Как его зовут, угадайте. Почему гривну имеем в три раза дороже. Потому что все вывели нах
показати весь коментар
16.10.2019 04:51 Відповісти
+6
https://censor.net/user/443247. Я думал, что х**лоботы промолчат, но зарплату за посты как-то надо зарабатывать.
показати весь коментар
16.10.2019 06:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобто Джуліані отримав 500 тис. доларів не на вибори, а також ніхто не стверджує, що ці внески були закордонними.
показати весь коментар
16.10.2019 02:28 Відповісти
Джулиани получил полмиллиона долларов за женскую консультацию от компании, связанной с Парнасом - Reuters
показати весь коментар
16.10.2019 02:37 Відповісти
Все, как всегда. Вместо посадки Пороха и Ко, будет цирк против команды Януковича с имитацией желания посадить. Рябошапка отдельный клоун. Без обещанных конкурсов назначил себе в замы мудака, который ранее приватизировал служебную хату. Когда об этом рассказали сами прокурорские жлоб подал в суд защищая честь и достоинство. Проиграл. Подал апелляцию. Проиграл. Сейчас он рубится в Верховном суде. Но с учетом того, что он теперь зам генпрокурора Рябошляпкина, то получается, что иск он подал к самому себе, а завтра на заседании будет соревноваться в аргументах с самим собой.
показати весь коментар
16.10.2019 02:58 Відповісти
https://censor.net/user/443247. Я думал, что х**лоботы промолчат, но зарплату за посты как-то надо зарабатывать.
показати весь коментар
16.10.2019 06:54 Відповісти
любители зельца на хйлоботов не тянут только на подхйляшников
показати весь коментар
16.10.2019 09:00 Відповісти
Джулиани при этом заявил, что 500 тысяч долларов он получил "из внутренних источников", но не смог назвать, каких именно.
"Я точно знаю, что источник денег - это не сомнительный источник.
Деньги пришли не от иностранцев. Я уверен в этом на 100%", - сказал адвокат.
----------------
т.е руди не смог назвать источников, но точно знает, шо источник не сомнительный и не иностранный - палево на уровне моники, для охлоса.
показати весь коментар
16.10.2019 03:38 Відповісти
С Борщаговки виднее...
😁
показати весь коментар
16.10.2019 05:58 Відповісти
Украина вытащит на свет божий все грязное американское белье.
показати весь коментар
16.10.2019 04:03 Відповісти
В Украине действует главный жулик. Который собрал бабло у людей и вывел в долларе. Как его зовут, угадайте. Почему гривну имеем в три раза дороже. Потому что все вывели нах
показати весь коментар
16.10.2019 04:51 Відповісти
Бабушка Беня она такая...
показати весь коментар
16.10.2019 05:12 Відповісти
Ти про Коломойського ? Чи й не загадка.... Але ж не забувай і про окупацію.Зникнення 15-17 % економіки моментально жодна країна не переживе без наслідків.
показати весь коментар
16.10.2019 07:23 Відповісти
коломойський, януковощь вони такі...
показати весь коментар
16.10.2019 07:42 Відповісти
На кончике ниточки висит 🐷!
Тяните дальше...
🤗
показати весь коментар
16.10.2019 05:56 Відповісти
Конечно БАРЫГА, как можно ошибиться, ЗЕ еще не успел физически. Может помощников назвать? Так они, почти, иностранцы, но в вышиванках.
показати весь коментар
16.10.2019 10:59 Відповісти
Смішно читати,як на Цензорі подають ситуацію з цими рєшалами : чесний бізнесмен Коломойський знає про двох жуліків,причому посилаються на якесь інтерв'ю.А ось що каже той чесний бізнесмен :
"..Запам'ятайте ці два імені: Лев Парнас і Ігор Фруман. Вони приїжджали до мене в Ізраїль і розповідали, як мені треба із Зеленським спілкуватися. Я сказав - я не маю відношення до Зеленського. Після цього вони зникли - і тут почалися всі ці провокації: щодо Джуліані, оточення, позбутися, ще якоїсь маячні". Тобто маємо факти: спілкувався-знайомий-вирішував питання. Може американська Феміда запросить чесного бізнесмена підтвердити сказане,щоб посадити жуліків,влаштує очну ставку ?
показати весь коментар
16.10.2019 07:35 Відповісти
мафія працює...
показати весь коментар
16.10.2019 07:41 Відповісти
Ну якщо Бєня сказав ...😁😁😁😁😁😁😁
показати весь коментар
16.10.2019 07:51 Відповісти
За слова "украинско-американский бизнесмен парнас" журнашлюх надо топить в сортирных ямах. ***, так и Трампа, который имел немецких предков, можно немцем назвать.
показати весь коментар
16.10.2019 08:32 Відповісти
так и лев и парнас типично украинские имена
показати весь коментар
16.10.2019 09:02 Відповісти
Ну, сына короля Данила звали Лев, например, и папа даже город в его честь назвал - и не стыдно ему было, и українці вони обидва були такі шо аж бігом.
А вот Парнас - это да, єто не Украина, а горный массив в Греции, где обитает Аполлон с музами, а также Дельфийский оракул.
показати весь коментар
16.10.2019 09:29 Відповісти
Джулиани заявил, что деньги не пахнут, значит, они чистые. И не покраснел, бледнолицый.
показати весь коментар
16.10.2019 08:59 Відповісти
і що, звиздьожа про втручання Порошенка та Луценка у внутрішні справи США - нема?
показати весь коментар
16.10.2019 11:24 Відповісти