7971 відвідувач онлайн
16 707 52

Путін хоче, щоб Макрон змусив Зеленського підкоритися Росії, - Süddeutsche Zeitung

Путін хоче, щоб Макрон змусив Зеленського підкоритися Росії, - Süddeutsche Zeitung

Російський лідер розраховує, що президент Франції під час зустрічі в "нормандському форматі" допоможе йому тиснути на главу України. І ці сподівання не безпідставні.

Про це пише німецьке видання Süddeutsche Zeitung, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Президента Росії Володимира Путіна доволі довго просили підтвердити свою участь у зустрічі, яка відбудеться наступного місяця в Парижі. Але він поїде 9 грудня поговорити про Схід України в "норманському форматі" не через переконливі слова президента Франції.

Причина лиш одна: це найкраща можливість для нього відстояти свої інтереси, — пише Süddeutsche Zeitung. Ще до саміту Путін створив умови, в яких він буде відбуватися. Президент України Володимир Зеленський мав погодитися на так звану "Формулу Штайнмаєра", яка пропонує дорожню карту для вирішення конфлікту й має різну суть в очах Києва й Москви. У Парижі Путін хоче притиснути Зеленського й змусити його погодитися на російську інтерпретацію формули. Спочатку мають відбутися вибори на окупованій частині Донбасу. І лише потім можна буде почати розмови про інші речі, такі як контроль над українсько-російським кордоном.

Зеленський вимагає, щоб це сталося до виборів. Адже проводити вибори в іншому разі буде небезпечно. А про чесність і свободу виборів у так званих "ДНР" і "ЛНР", які підконтрольні Росії, навряд чи можна говорити. Саме тому для Києва дуже важливе питання кордону. Згідно з "Формулою Штайнмаєра", так звані "народні республіки" мають отримати лише на день виборів спеціальний статус у складі України. Якщо спостерігачі Бюро демократичних інститутів і прав людини підтвердять, що голосування було чесним і вільним, Донецьк і Луганськ будуть інтегровані в склад України як автономні регіони.

Російський експерт з питань зовнішньої політики Володимир Фролов переконаний, що Росія точно не віддасть Україні контроль над кордоном.

"Хіба що сепаратистам Донбасу, одягненим як місцева "міліція" з прапорами України на прикордонних блокпостах", - сказав він, маючи на увазі загони на українській території, які Москва контролює.

Вибори можуть легітимізувати чинний режим на Донбасі. Так звані "народні республіки" хіба що будуть перейменовані на автономні регіони України. Це саме той сценарій, якого бояться критики "Формули Штайнмаєра". Москва отримає "чорний хід" для того, щоб тримати частину української території під своїм контролем з благословення всього світу.

"Вирушаючи в Париж, Путін переконаний, що його партнери по переговорах з України, Франції й Німеччині більше прагнуть все вирішити, ніж він сам", - пише видання.

Лідери Франції й Німеччини тривалий час наполягали на збереженні режиму санкцій. Але коли перед зустріччю G7 Макрон прийняв Путіна у своїй літній резиденції, він говорив про перегляд відносин з Росією. В інтерв’ю для The Economist французький лідер також говорив, що розуміє ситуацію Путіна.

"Вони спробували зайти в Україну, а він хотів покласти цьому край", - сказав Макрон. Під словом "вони" він мав на увазі ЄС.

В інтерв’ю він продемонстрував, що готовий зрозуміти точку зору російського президента. І Путін сподівається, що французький лідер допоможе йому змусити Зеленського укласти погану угоду для України. А якщо український лідер на це не піде, тоді його можна буде звинуватити у зриві "Мінських угод". В такому разі Путін зможе стверджувати, що санкції проти Росії не виправдані. Таким чином, зусилля Макрона заманили Путіна в Париж.

Разом з тим, з твердженням Макрона про те, що у Путіна немає кращої альтернативи, ніж партнерство з Європою, у Москві навряд чи погодяться. Насправді Путін показав у Сирії, скільки можливостей він завоював сам за допомогою конфлікту. Росія більше не вважає себе найбільш східною точкою Європи, — пояснив експерт московського "Центру Карнегі" Дмитро Тренін. Тепер вона себе вважає "великою і незалежною геополітичною й стратегічною сутністю на глобальному рівні". Навряд чи Путін буде ставитися до ЄС так, як сподівається Макрон. У Кремлі вистачає тих, хто хоче очистити свою територію від будь-якого європейського впливу.

Водночас економічні сили штовхають до нормалізації відносин. Саме тому Путін їде в Париж, обмінюється ув’язненими з Україною, повертає українські кораблі й допускає частковий відвід проросійських сил. Путін не буде покращувати відносини з Європою, якщо це буде відбуватися не на його умовах.

Топ коментарі
+21
Наиболее рационально было бы повесить Зелю прямо сейчас, не дожидаясь 9 декабря. Потому что после 9 декабря его уже точно придется повесить, никаких других вариантов не останется, но еще придется разгребать потом, что он там накуролесит. А если щас повесить - то и тема закрыта.
показати весь коментар
27.11.2019 14:57 Відповісти
+21
Путин хочет, чтобы Макрон заставил Зеленского подчиниться России, - Süddeutsche Zeitung - Цензор.НЕТ 5894
показати весь коментар
27.11.2019 15:05 Відповісти
+18
За Украину на том сговоре нет никого. Все против. Все.
показати весь коментар
27.11.2019 15:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
обращение карлика к Макрону:

Путин хочет, чтобы Макрон заставил Зеленского подчиниться России, - Süddeutsche Zeitung - Цензор.НЕТ 1876
показати весь коментар
27.11.2019 14:53 Відповісти
Наиболее рационально было бы повесить Зелю прямо сейчас, не дожидаясь 9 декабря. Потому что после 9 декабря его уже точно придется повесить, никаких других вариантов не останется, но еще придется разгребать потом, что он там накуролесит. А если щас повесить - то и тема закрыта.
показати весь коментар
27.11.2019 14:57 Відповісти
У Сказочного новое погоняло ЦАП ЦАРАПЫЧ.
Кстати, КОЗЕЛ по-украински ЦАП.
показати весь коментар
27.11.2019 15:09 Відповісти
собака. которая лает - не кусает
да, єт я о тебе
показати весь коментар
27.11.2019 15:11 Відповісти
Наиболее рационально сейчас собрать на майдане людей с требованием отставки глупого клоуна на велосипеде, иначе после 9 он со своими богданами и трубами до Ростова он уже не доедет.. Никто в мире в серйоз как президента этого зеленого придурка не воспринимает. И подарок велик с медом тому подтверждение.
показати весь коментар
27.11.2019 15:27 Відповісти
Обращение какого из карликов -вашего или кацапского?
показати весь коментар
27.11.2019 15:19 Відповісти
какой позор что так думают
показати весь коментар
27.11.2019 14:54 Відповісти
Путин хочет, чтобы Макрон заставил Зеленского подчиниться России, - Süddeutsche Zeitung - Цензор.НЕТ 2461
показати весь коментар
27.11.2019 14:55 Відповісти
Ніт ,треба щоб зелупенці на кшталт https://censor.net/user/34570 і всі ті кому аби не барига скуштували б цього к..я ,намазали б зубажіння на хлвб-бо інакше виберуть чергове чмо яке пообіцяє дешеву комуналку
показати весь коментар
27.11.2019 14:59 Відповісти
Що ПЕС..дюки штирить !? ...То добре !..Ваш барига до сих пір торгує з паРАШЕЮ !
показати весь коментар
27.11.2019 15:03 Відповісти
Путин хочет, чтобы Макрон заставил Зеленского подчиниться России, - Süddeutsche Zeitung - Цензор.НЕТ 5894
показати весь коментар
27.11.2019 15:05 Відповісти
А где здесь Меркель?
путин хочет заставить Макрона уговорить Меркель попросить Зеленского.
показати весь коментар
27.11.2019 14:55 Відповісти
А хто там буде за Україну?Може Меркель?
показати весь коментар
27.11.2019 14:55 Відповісти
За Украину на том сговоре нет никого. Все против. Все.
показати весь коментар
27.11.2019 15:00 Відповісти
А за Украіну будзе Мендзель, як вы тут забыліся. А Меркель вока не выклюе Мендзель.
Слава Украіне !
показати весь коментар
27.11.2019 17:28 Відповісти
Шо? Точно ???
показати весь коментар
27.11.2019 14:55 Відповісти
Володя вместе с макроном пососет только.
показати весь коментар
27.11.2019 14:56 Відповісти
моника - после Парижу, может сразу брать билет, на Хайфу)))
показати весь коментар
27.11.2019 14:56 Відповісти
Видать макрону каждый день снится один и тот же сон,как ху@ло в желтом жилете стоит у его кровати...😊
показати весь коментар
27.11.2019 14:58 Відповісти
Такие смешные немцы. Зачем заставлять делать то, что и так уже сделано?
показати весь коментар
27.11.2019 14:59 Відповісти
Так и есть. Меркелиха и микрон - сообщники людоеда путлера.
показати весь коментар
27.11.2019 14:59 Відповісти
Шо за бред?
"Они попытались зайти в Украину, а он хотел положить этому конец", - сказал Макрон. Под словом "они" он имел в виду ЕС."
Источник: https://censor.net.ua/n3162097

Какие-такие "они"? Если Франция с Германией являются лидерами ЕС.
Что Макрон о себе говорит : они хотели зайти ???
показати весь коментар
27.11.2019 14:59 Відповісти
"Они попытались зайти в Украину, а он хотел положить этому конец", - сказал Макрон. Под словом "они" он имел в виду ЕС.

Макрон и ***** что-то об Уставе ООН и международном праве слышали?
показати весь коментар
27.11.2019 15:00 Відповісти
Хочешь рассказать путлеру про международное право? Серьезно??
показати весь коментар
27.11.2019 15:02 Відповісти
Серьезно. Или что-то мешает Зе поднять этот вопрос на Нормандской встрече?
показати весь коментар
27.11.2019 15:05 Відповісти
Видать макронова бабка сильно на кремлевское ху йло запала, а то пообещало Макрону, что если что, то все вместеМакрон со своей бабкой и кремлевский кончелыжный старичок замутят "секс втроем" , ну еще негры и буряты со служб охраны.
показати весь коментар
27.11.2019 15:02 Відповісти
причем автономными могут стать Донецкая и Луганская области в полном объеме, а не только те, которые сейчас оккупированы...
показати весь коментар
27.11.2019 15:03 Відповісти
После того как "учительницы" попросили убрать ВСУ на неоккупированных территориях, другие "учительницы" попросят убрать до границ Луганской и Донецкой областей...
показати весь коментар
27.11.2019 15:09 Відповісти
это немецкая газета так выгораживает рейхсканцеларию и комсомолку меркель? макрон, мол во всем будет в декабре виноват, а мы хорошие, мы не сосем у *****!
показати весь коментар
27.11.2019 15:04 Відповісти
Ага как заставить кота сметану есть, зебобик и так справляется на отлично
показати весь коментар
27.11.2019 15:04 Відповісти
Путин хочет, чтобы Макрон заставил Зеленского подчиниться России, - Süddeutsche Zeitung - Цензор.НЕТ 7378.....
показати весь коментар
27.11.2019 15:06 Відповісти
макрон, орбан и земан - три брата-акробата на подсосе у кремля
показати весь коментар
27.11.2019 15:06 Відповісти
Бла-бла-бла после подписания формулы ***** под названием Штайнмайера...
показати весь коментар
27.11.2019 15:07 Відповісти
Донецк и Луганск будут интегрированы в состав Украины как автономные регионы.
автономия=федерализация)) главная цель определена и без всякого референдума))
Источник: https://censor.net/n3162097
показати весь коментар
27.11.2019 15:15 Відповісти
Ну этого и добиваются земанкруты
показати весь коментар
27.11.2019 15:17 Відповісти
Он уже одного жабоеда повертел на херу в 2008м, терь за второго взялся, методы гэбни неисправимы
показати весь коментар
27.11.2019 15:20 Відповісти
мир УСТАЛ от мира (все уже НАКАТАЛИСЬ на джипах , яхтах , натрахались с королевами красоты и ЦАРЕВНАМИ , наплавались в басейнах , нашвырялись деньгами и золотом )!!! пора бить по СУСАЛАМ !!! ( чтоб мечтали : об електричестве в землянке и туалетной бумаге , о крошке хлеба -ДОСЫТА , чтоб перестал идти ГНОЙ из ушей и носа , о синем небе и ТЕПЛОМ солнышке !!! )
показати весь коментар
27.11.2019 15:20 Відповісти
Мало кто поймёт тебя
показати весь коментар
27.11.2019 16:31 Відповісти
Не треба зради. Україна зробила крок з розведенням і формулою. Тепер черга россії. Начне виляти хвостом типу вибори а потім кордон чи поставить чоловічків з прапорами України - отримає жорсткіші санкції і від Європи і від США. Всі знають що путін брехун. Україна має наполягати на збільшенні економічного тиску на агресора і загнання його в ізоляцію.
А моряків і кораблі россія повернула не з доброї волі як кричить кремлівська пропогандони, а за рішенням міжнародного трибуналу. Так що можна і треба давити на агресора й далі по максимуму. Якщо Україна це не зробить - ніхто не зробить. Агресор має отримати по заслугам і відчепитися від України!!!
показати весь коментар
27.11.2019 15:21 Відповісти
@баный стыд - всем видно тока наши "незрячие".
показати весь коментар
27.11.2019 15:21 Відповісти
Так зеленский проект расеи. Он по умолчанию ей подчиняется...
показати весь коментар
27.11.2019 15:26 Відповісти
шмаркля еще до победы на выборах ездила к макрону, а богдашка его по коленке стучал, они еще как быки мобилы на стол повыкладывали.... тогда уже начали его обрабатывать
показати весь коментар
27.11.2019 15:32 Відповісти
Зебіли зніміть рожеві окуляри, не майте ілюзій щодо допомоги Західної Європи УКРАЇНІ. Вони завжди були на стороні Кремля, його партнерами в політиці та бізнесі і "начіхать" їм на Україну. Франція і Німеччина пані Меркель ніколи на ділі не підтримувала Україну, на початку нашої незалежності не приязно до цього відносилась, разом з Францією заблокувала вступ України до НАТО, гальмувала рух держави до ЄС і інших структур, фактично штовхала на підпис Мінських угод на умовах Москви, сприяли поверненню Московії в ПАСЄ , не визнали Голодомор українців на державному рівні (10 млн заморених голодом, німців менше загинуло в 2 світовій війні!!!!), будують Північний потік 2, сьогодні риторіка щодо зняття санкцій..... Україна буде на переговорах одна проти Москви, Франції і Німеччини. Друзі та соротники "великого Пу" Макрон і Меркель дотиснуть Зе і буде здача України Зебілами по повній програмі Кремля. Їм віри немає. І це вже не жарти 95 кварталу а реальний розпад держави. Російські гроші не пахнуть а демократія і справедливість почекають. ЗЕБІЛИ, НЕ ЗАБУВАЙТЕ УРОКИ МАЙДАНУ.
показати весь коментар
27.11.2019 15:57 Відповісти
Макрон для України буде тим, ким був Саркозі для Грузії! Признавши автономію ЛДНР зі згоди лідерів Нормандського формату, вони тим самим звільняють Росію від відповідальності за розв"язання конфлікту на Донбасі, зняття з неї санкцій і перекладання всього тягара за відновлення зруйнованих территорій на плечі України. "Ми зробили це разом" -- скаже наш недоумковатий преЗедент!
показати весь коментар
27.11.2019 16:12 Відповісти
либо после этой встречи у Зе стабилизируется рейтинг и доверие населения,либо вскоре Зе снова можно будет увидеть на корпоративах...даже с роялем..но уже вне пределов Украины,если вовремя успеет сесть в самолёт.Это та точка,которая станет поворотной.Население твёрдо стоит на позиции- " НЕ ЛЮБОЙ ЦЕНОЙ и НИКАКОЙ федерализации".
показати весь коментар
27.11.2019 16:24 Відповісти
Вьівод российских войск и вооружений с Донбасса - вот главньій вопрос , которьій будет решаться на саммите. Все остальное , и вьіборьі , и даже контроль над границей - вторично . Зеленский єто понимает , давить будут Пуйла , втроем. Имхо
показати весь коментар
27.11.2019 16:40 Відповісти
Одно дело нормандская встреча в 2014 г, другое дело в 2019 г. В 2014 украинской армии практически не было, но сейчас армия сильная и может запрасто справится с ДНР и ЛНР. Так почему так настаивал Зеленский на такую встречу? Что он может выграть у Путина при встрече лицом в лице? Я думаю это просто мечта Зеленского встретить Путина и пожать ему руку.
показати весь коментар
27.11.2019 16:43 Відповісти
Какой же всё-таки очкун этот макарон... Поговорил с путлером и всё понял... Слава Богу что ещё не расплакался и не повис соплях не шею Вове. Лягушатник одним словом.
показати весь коментар
27.11.2019 16:44 Відповісти
"Піаніст" завжди питає: як грали до мене. Тож нема проблем, нехай їде та 9го нічого не підписує, як овощ.
Тоді буде не майдан, а святий день початку загибелі покидьків всесвіту
показати весь коментар
27.11.2019 17:38 Відповісти
Мюсьё Макрон!
-Що таке Ля Шене?
-Мохамад Али Джаафари,требует дать статус арабской автономии округу Парижа в Булонском лесу!
-Кто такой этот Мохамад?
-Командир корпуса Стражей исламской революции!
-На каком основании он требует?
-Каже,що в Булонском лесу много его соотечественников и им нужна автономия от Парижа!И если его требование не будет выполнено он начнёт взрывать парижан.
-Но это абсурд!
-Ось и украинцы кажуть,що це абсурд,але вы им советуете дать автономию Домбабве
Путін хоче, щоб Макрон змусив Зеленського підкоритися Росії, - Süddeutsche Zeitung - Цензор.НЕТ 6724
показати весь коментар
27.11.2019 19:05 Відповісти