9556 відвідувачів онлайн

У сутичках біля Верховної Ради постраждали двоє поліцейських. Одного активіста затримано, - поліція

У сутичках біля Верховної Ради постраждали двоє поліцейських. Одного активіста затримано, - поліція

Вони госпіталізовані в лікарню для надання медичної допомоги.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва, передає Цензор.НЕТ

"Сьогодні, всупереч анонсованій організаторами мирній акції, окремі учасники заходів намагалися встановити на проїжджій частині на вулиці Грушевського військовий намет. Правоохоронці зупинили громадян та почали проводити з ними профілактичну бесіду з метою недопущення вчинення правопорушень, але мітингувальники розпочали з поліцейськими штовханину, яка переросла в сутичку. За попередніми даними, внаслідок конфліктної ситуації тілесні ушкодження отримали двоє поліцейських. Їх доставили у лікарню для надання медичної допомоги. За підозрою у скоєнні протиправних дій до територіального управління поліції доставили одного активного учасника інциденту. Після з’ясування усіх обставини його діям буде надана правова оцінка", - йдеться в повідомленні.

"Одночасно поліція Києва вкотре звертається до організаторів та учасників акцій з проханням дотримуватись вимог чинного законодавства та не порушувати громадський порядок", - додали у відомстві.

Як повідомлялося раніше, під будівлею Верховної Ради відбувається мітинг противників відкриття ринку сільськогосподарських земель. При спробі активістів встановити намети відбулися бійки з правоохоронцями.

Топ коментарі
+14
Коломойско-рыговоско-квартальное ОПГ вызвала общественные протесты быстрее чем банда донецких
показати весь коментар
17.12.2019 13:23 Відповісти
+14
вся іронія в тому,що 73% мітингуючих саміж голосували по приколу і доказували нам Порохоботам що хуже не буде)))
показати весь коментар
17.12.2019 13:29 Відповісти
+7
Ви теж вважаєте, що у Коломойського таки швах і гевульт?
показати весь коментар
17.12.2019 13:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так уже каток есть
зачем палатка?
показати весь коментар
17.12.2019 13:21 Відповісти
Всі акції Ні капітуляції проходили без порушень. Тільки вилізла бабця Юлька....
показати весь коментар
17.12.2019 13:27 Відповісти
І тебе відразу стало плющити та ковбасити. Дрисля, часом, не напала?
показати весь коментар
17.12.2019 13:47 Відповісти
Дивно лише, чому отой нацжоновський адепт зі своїми не під Радою...
показати весь коментар
17.12.2019 14:09 Відповісти
а при чём там жульця? там аваковские нацики с аваковскими полицаями цирк устроили.
показати весь коментар
17.12.2019 13:47 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=VZMNL2LqCPs Протести під Радою: між спецпризначенцями та "Нацдружинами" сталася бійка
показати весь коментар
17.12.2019 13:51 Відповісти
Всім нам відомо, що провокації серед протестувальників здійснюють не лише не стійкі психікою громадяни, але й професійні провокатори від влади...
В свій час, при мітингах за відновлення Незалежності України, мали спершу аналогічні проблеми, але... Але потім створили свої команди правопорядку які пильнували, та виявляли провокаторів безпорядків та викидали їх з колон демонстрантів!
Чому б нинішнім організаторам протестів не "взяти на озброєння" наш досвід тридцятилітньої давнини?
показати весь коментар
17.12.2019 14:05 Відповісти
Нет снайперов, нет революции (или переворота. Х.З.).
показати весь коментар
17.12.2019 13:22 Відповісти
Няма апазіцыі - ёсць інтэграцыя (альбо аншлюс. Х.З.)
показати весь коментар
17.12.2019 13:46 Відповісти
такая вот изнанка украинских революций - все время приходица брать цирк штурмом
показати весь коментар
17.12.2019 13:23 Відповісти
У нас почему-то много злобных клоунов у власти.
показати весь коментар
17.12.2019 14:23 Відповісти
Коломойско-рыговоско-квартальное ОПГ вызвала общественные протесты быстрее чем банда донецких
показати весь коментар
17.12.2019 13:23 Відповісти
Мафия всегда всё новое в штыки воспринимает.
показати весь коментар
17.12.2019 13:34 Відповісти
Це ти, йолопе, "коломойско-рыговоско-квартальное ОПГ" чимось новим називаєш?
показати весь коментар
17.12.2019 13:53 Відповісти
і знову безробітні активісти, не знають, що творять з голоду.
показати весь коментар
17.12.2019 13:29 Відповісти
вся іронія в тому,що 73% мітингуючих саміж голосували по приколу і доказували нам Порохоботам що хуже не буде)))
показати весь коментар
17.12.2019 13:29 Відповісти
При будь-яких акціях треба завжди пам"ятати: "Мусора - не люди!"(С).
показати весь коментар
17.12.2019 13:31 Відповісти
Активисту надо год принуду.Чистить и подметать у Рады.Или сортиры чистить на Шир Лане.
показати весь коментар
17.12.2019 13:33 Відповісти
Свинорылый понимает что не долго ему осталось)))))))))
показати весь коментар
17.12.2019 13:34 Відповісти
Ви теж вважаєте, що у Коломойського таки швах і гевульт?
показати весь коментар
17.12.2019 13:49 Відповісти
Обычные люди, по традиции не пострадали, только добрых полицейских обижают)))))
показати весь коментар
17.12.2019 13:44 Відповісти
Це хто там - бляхери?
показати весь коментар
17.12.2019 13:47 Відповісти
От хто скаже, чому у пересічних людей неприємності, які стались у поліцаїв, прокурвів, "суддів", не викликають співчуття, а навпаки - задоволення і злорадство. Може тому, що "мусра не люди", як, між іншим, і інша споріднена з ними сволота?
показати весь коментар
17.12.2019 13:51 Відповісти
Активист??? Какой "активист"? Во всем мире это называется БАНДИТ! В тюрьму тварь. В тюрьму! Задрали активисты четырестагривневые!
показати весь коментар
17.12.2019 13:56 Відповісти
И где вы были когда они против пороха волали? Ась?
показати весь коментар
18.12.2019 00:35 Відповісти
зеля, ты дебил совсем?..
тысячи Украинцев просто готовые сидят с бензином и маслом и ожидают подобных зашкваров, а ты творишь подобную муйню.. или ты там, в своём уютном мирке, совсем утратил связь с реальностью..?
если не Украину, то спасай хотя бы себя..
я лет семь-восемь назад так же предупреждал Йаныка-земляка-урода - понятно, ихно величие-овощь таких не слушает, но где сейчас оно бомжует?..
думай те, зебилы, ***
показати весь коментар
17.12.2019 13:59 Відповісти
Ага "тысячи" педоботов сидят на цензоре прилипнув толстыми потными жопами к диванам) Педоботы, все под раду! Массовка не справляется! Требуются дополнительные тысячи миллионов! Ахаха!
показати весь коментар
17.12.2019 14:06 Відповісти
..ти не отримаєш за це бонус від свого єфрейтора, кацап.. переклади у гуглі, якщо не зрозумів, а краще вчи, поки не пізно, українську мову, терпила..
показати весь коментар
17.12.2019 14:39 Відповісти
Бонус? Соєвим соусом? Собі лиши, щоб з голоду не здохнути дурко) Що там на Лаврський зовсім криза? ЗП зовсім не платять? Один у одного цюцюрки смочете? Да запал? Якісь ви педосракі не активні зовсім. Криза вона така.....
показати весь коментар
17.12.2019 14:53 Відповісти
..точно кацап.. не стану спонсировать ущербных (за обратную связь)..
вешайтесь, дебилы - просто денег нет (с)..
показати весь коментар
17.12.2019 15:17 Відповісти
Спілкуйся українською потвора! Ти ж тут декілька хвилин назад дупу рвало свою за мову і пішов кацапьскою шамкати) От блазень!
показати весь коментар
17.12.2019 15:26 Відповісти
мій донецький український тобі до рота не влізе.. якщо з гугл-перекладачем тобі зрозуміліше
радій, що недосяжний, кацапе.. за батька і друга ти би вже лікувався у морзі.. не гніви лиха, допоки воно тихе..
показати весь коментар
17.12.2019 15:59 Відповісти
Розпердівся від сої телепень?) Ти посцяти рівно не можешь потвора тупа. Штани підтягни бо сраку видно, лихо - обісрав всю стріху, засранець кривоокий)
показати весь коментар
17.12.2019 16:24 Відповісти
"Массовка не справляется!" - а шо такое? Нацшлюх перекупили? У пана КалоМойши нема золотого запасу?
показати весь коментар
18.12.2019 00:39 Відповісти
тут важно под каким флагом ты хочешь выгнать Зе .Если под флагом Пепы ,то никому это не надо . за Мародера никому ничего не надо . Сектанты помните об этом ( это не тебе Данило ) .
показати весь коментар
17.12.2019 15:37 Відповісти
..по-перше я хочу, чтобы Украина победила в своей борьбе против Московии и всё для этого было и "газ" и международная поддержка..!.. и под флагом Пороха она это делала.. - насколько эффективно и у меня были вопросы, но при Зеле достижения Украины за пять лет, все достижения - эффективно слили в унитаз..
если есть стопроцентные рецепты успеха - озвучивай, но Порох, из всего дерьма, что у нас случилось - насейчас - лучший, а Зеля - це сором і ганьба.. оно уже и само костным мозгом понимает, но сцыт признать, иначе кукловоды порвут и его и его близких.. - Мордор, он такой
показати весь коментар
17.12.2019 16:10 Відповісти
Ти на якій мові пишешь взагалі поліглот-заглот? Суржик-данецкій-патріотичний? Не мучай свою сраку, пиши вже на тій мові, на якій можеш писати грамотно. Не вмієш - звиздуй до школи.
показати весь коментар
17.12.2019 16:32 Відповісти
..кацап, у тебя шиза?, что ты палишься с аккаунтами, что отвечаешь на то, что отвечалось не тебе и тебя вроде не каса-лось..
или сбрось, наконец, парашют, Шнырлиц - это же палево, тебе денег никто не даст
по крайней мере люди будут знать, Александр Топор и Михаил Торо - это вполне возможно одно и то же чмо.. дебил, ***
показати весь коментар
17.12.2019 16:56 Відповісти
Шо ти скиглиш чувирло дупоголове? Хєра з рота витягни і люди тебе впізнають з іншого боку.. можливо)
показати весь коментар
17.12.2019 17:07 Відповісти
Пепа все слил , и Зе все сольет .разве не видно . Они оба сором и ганьба . Толку что я буду тут давать советы . Совет такой , на следующие выборы нужно голосовать за морального честного , патриота Украины не замазанного в связях с капитулянтами из властей .Если двинется Порох или от него кто ,то выберут Шария или подобное вот вспомнишь .
показати весь коментар
17.12.2019 19:01 Відповісти
скоро йолка
показати весь коментар
17.12.2019 14:01 Відповісти
з-під приміщення ВР корри повідомляють, що важко поранено одного нацжона.
показати весь коментар
17.12.2019 14:01 Відповісти
Педоботы почему не на акции? Вперёд палатку ставить!
показати весь коментар
17.12.2019 14:03 Відповісти
Там уже ваш нацкорпус хазяйнує.
показати весь коментар
17.12.2019 14:04 Відповісти
Поддержите нацжон! Не будьте бяками! Они же как и вы против рынка земли, если его не пилит мармеладоликий диабетик)
показати весь коментар
17.12.2019 14:08 Відповісти
Ринок землі? Це ти про закон про землю для олігархів?

І визначись вже там, ти за зе-білецького-авакова ти проти зе-білецького-авакова?
показати весь коментар
17.12.2019 14:18 Відповісти
Аваковські поліцаї побилися з аваковським нацкорпусом.
показати весь коментар
17.12.2019 14:03 Відповісти
ааа, нацжони протестували проти закону про ринок землі..., хотіли поставити намети, їх, запресували...
показати весь коментар
17.12.2019 14:04 Відповісти
аааа, окрім того, кого швидка забрала - є ще один нацжон запресований, без свідомості...
показати весь коментар
17.12.2019 14:05 Відповісти
Видел своими глазами как мужика паковали.
показати весь коментар
17.12.2019 14:16 Відповісти
Мужик без униформы, в гражданском.
показати весь коментар
17.12.2019 14:19 Відповісти
Якби з таким самим рвінням розганяли незаконних забудовників
показати весь коментар
17.12.2019 14:17 Відповісти
Смотрю ща трансляцию. Немножко растерян. Кричат "банду геть!", а выступают по ее заказу. Это как?
показати весь коментар
17.12.2019 14:39 Відповісти
слово активіст давно зізвучне з лгбт, десь шось шевелиться, а бити не можна.
показати весь коментар
17.12.2019 15:30 Відповісти
В том что пострадали двое полицейских, виновата власть, которая натравливает полицейских на протестующих, которые предъявляют правильные требования. При этой власти не должно быть никакого рынка земли. Только через референдум.
показати весь коментар
17.12.2019 21:50 Відповісти