10509 відвідувачів онлайн
8 288 97

ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро

ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро

Державне бюро розслідувань за підсумками 2019 не впоралося з першочерговими завданнями і викликами нинішнього дня.

Про це йдеться в заяві Держбюро, інформує Цензор.НЕТ.

"Встановлено значні порушення як в організації діяльності підрозділів, взаємодії з правоохоронними органами, так і в кадровому і технічному забезпеченні", - йдеться в повідомленні.

ДБР запрошує громадськість і колег для конструктивного обговорення шляхів подолання кризових явищ, підвищення ефективності роботи слідчих і оперативних підрозділів.

"Для запису на особистий прийом до керівництва ДБР просимо надсилати листи з аргументацією терміновості й суспільної значимості предмета зустрічі. Ми чекаємо змістовну інформацію про зловживання чиновників і правоохоронців, їхні приховані активи, корупційні зв'язки тощо", - повідомили в Держбюро.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський підписав закон, що посилює повноваження директора Державного бюро розслідувань (ДРБ) і дозволяє переводити слідчих прокуратури і прокурорів, які розслідували справи Майдану, в ДБР без обов'язкового проведення конкурсу.

У зв'язку із суттєвою зміною повноважень директора ДБР з дня набуття чинності законопроєкту припиняються повноваження чинного глави ДБР Романа Труби та його заступників і починається процес із перезапуску органу.

27 грудня президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив Трубу і призначив т.в.о. голови ДБР нардепа від "СН" Венедіктову.

Топ коментарі
+42
https://twitter.com/KyrylenkoVyach В'ячеслав Кириленко‏ @KyrylenkoVyach https://twitter.com/KyrylenkoVyach/status/1212016316565114880 31 дек. 2019 г.

Якщо Зеленський привітав із Новим роком путіна, не бачу сенсу дивитися привітання самого Зеленського. І так все ясно. Просто ганьба.
показати весь коментар
01.01.2020 17:22 Відповісти
+21
Шулеры.

Oksana Kovalenko
@superumka

Ахаха. У неділю, 29 грудня, вихідний на сайті ДБР тихо помістили оголошення про конкурс на посади заступників керівника ДБР.
Конкурс закінчується 3 січня о 18 годині.
Тобто конкурс триває ніби цілих 5 днів, з них робочих лише два.
Ось так.
показати весь коментар
01.01.2020 17:27 Відповісти
+20
"Якщо хтось розуміє, що таке участь у конкурсі, той знає, що зібрати необхідний пакет документів за 5 днів нереально.
А тому всі учасники заздалегідь знали про конкурс і вже всі знають хто переможе, а хто просто технічний учасник.

Роблять вас разом."
показати весь коментар
01.01.2020 17:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ждем соответствующих выводов... и вводов.
показати весь коментар
01.01.2020 17:19 Відповісти
Посадить по-перше Трубу за фальсифікації. Вслід портнова, богдана з єрмаком, чи хто там йому указки видавало. Потім можна і за моніку братися.
показати весь коментар
01.01.2020 17:54 Відповісти
Андрей, идея у тебя хорошая, правильная, но порядок перечисления -нет! Начинать надо с конца твоего списка, первый в списке - то лох-стрелочник.
показати весь коментар
01.01.2020 18:00 Відповісти
Оцените "красоту игры" от шулеров. Как с обменом "беркутни". Ирина Венедиктова в воскресенье, 29 декабря, в выходной день на сайте ГБР тихонько разместила объявление про конкурс на должность заместителей руководителя ГБР. Конкурс начинается 30 декабря и заканчивается 3 января в 18.00. Другими словами конкурс длится законные 5 дней, с которых рабочие только два. Вот такая фигня, малята. При том, что фамилия одного заместителя уже всем была известна до начала конкурса.
показати весь коментар
01.01.2020 17:56 Відповісти
портнов опять будет руководить?
показати весь коментар
01.01.2020 18:30 Відповісти
Венедиктова -- человек Портнова. Первый зам у неё бывший харьковский прокурор Александр Бабиков, нынешний адвокат Овоща. Замы уже известны и принимают дела, а конкурс - мусор для лохов.
показати весь коментар
01.01.2020 18:38 Відповісти
А пленки? Куда пленки девали? Или думаете, что пленки горят? Неа. Пленки не горят, но попалить могут. И крепко попалить.
показати весь коментар
01.01.2020 17:22 Відповісти
Не при этой власти Бениных кукол. Придет и их время, и скоро.
показати весь коментар
01.01.2020 18:00 Відповісти
https://twitter.com/KyrylenkoVyach В'ячеслав Кириленко‏ @KyrylenkoVyach https://twitter.com/KyrylenkoVyach/status/1212016316565114880 31 дек. 2019 г.

Якщо Зеленський привітав із Новим роком путіна, не бачу сенсу дивитися привітання самого Зеленського. І так все ясно. Просто ганьба.
показати весь коментар
01.01.2020 17:22 Відповісти
Тобто, ти пропонуєш ГБР зайнятися Зеленським?
показати весь коментар
01.01.2020 17:47 Відповісти
А що, закон не дозволяє? У нас є царь-анпіратор?
показати весь коментар
01.01.2020 17:55 Відповісти
Так. Я пропоную.
показати весь коментар
02.01.2020 10:37 Відповісти
Зеленский уже говорил таким умникам. Как он должен начинать разговор с Путиным - ах ты, х-ло вонючее, давай поговорим об обмене украинцев
показати весь коментар
01.01.2020 20:12 Відповісти
ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро - Цензор.НЕТ 3719
показати весь коментар
01.01.2020 20:13 Відповісти
И ПРОДОЛЖЕНИЕ фразы: "ну не ДЕБИЛ этот криворожский утырок?"
показати весь коментар
02.01.2020 08:43 Відповісти
ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро - Цензор.НЕТ 1464
показати весь коментар
01.01.2020 20:15 Відповісти
https://zik.ua/ru/news/2019/12/09/zelenskiy_i_putin_obmenyalis_rukopozhatiyami_peskov_949071 Зеленский и Путин обменялись рукопожатиями, - Песков
показати весь коментар
01.01.2020 20:17 Відповісти
ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро - Цензор.НЕТ 967
показати весь коментар
02.01.2020 10:40 Відповісти
100% у точку, підтримую!
показати весь коментар
02.01.2020 08:29 Відповісти
не справилось с первоочередными - ну, тогда для начала пусть все вернут в бюджет зарплату с доплатами и премиальными... и не только ГБР...
показати весь коментар
01.01.2020 17:23 Відповісти
Ну понятна «основная» задача поставленная Путиньім, ньінешней власти : «Посадить Порошенка !
показати весь коментар
01.01.2020 17:24 Відповісти
Тогда не такой и плохой Х...... ло, если выполнит свою задачу.
показати весь коментар
01.01.2020 17:42 Відповісти
Для тебе - так, не поганий. 😏
показати весь коментар
01.01.2020 17:56 Відповісти
Із зефанами все набагато гірше ніж я думав😨
показати весь коментар
01.01.2020 18:00 Відповісти
та то лахтинська лушпайка...
показати весь коментар
01.01.2020 18:04 Відповісти
Боюсь что эту задачу поставил украинский народ абсолютным большинством в 73%.
А если бы убрать Пецюню хотела старая гебешная крыса - тот бы уже давно жрал полоний или "новичок" в будке на Мальдивах.
показати весь коментар
01.01.2020 18:06 Відповісти
разве это весь народ 73% из 30% что пришли на выборы? так что не бойся за ВЕСЬ народ, не надо.
показати весь коментар
02.01.2020 08:32 Відповісти
народ это те, кто ходит на выборы, то что остальные забили это сугубо их проблемы. В древние века за право выбора люди погибали, нынче же даже леняться проголосовать. И если в стране случается какая нибудь херня в результате выборов, то это не вина 30% пришедших на выборы, а вина тех 70, которые забили.
показати весь коментар
02.01.2020 09:02 Відповісти
ГБР не справилось с первоочередными задачами по итогам 2019 года, - заявление Госбюро - Цензор.НЕТ 2117
показати весь коментар
01.01.2020 17:24 Відповісти
https://twitter.com/GoshaGo06574197 Стрєлок Воз борн ту Хєлл‏ @GoshaGo06574197 https://twitter.com/GoshaGo06574197/status/1212337979915689985 4 ч.4 часа назад

Хорватія почала головування в ЄС. Пане https://twitter.com/DmytroKuleba @DmytroKuleba тут вже прямим тєкстом кажуть шо ти ****** довбаний,і навіть офіційні ваші заяви не вартують нічого.

ГБР не справилось с первоочередными задачами по итогам 2019 года, - заявление Госбюро - Цензор.НЕТ 8840
показати весь коментар
01.01.2020 17:26 Відповісти
Шулеры.

Oksana Kovalenko
@superumka


Роблять вас разом."
показати весь коментар
01.01.2020 17:28 Відповісти
хто-хто переможе... Портнов, ніхто інший! Недарма він вже заявив "пора потихоньку переименовывать назад улицы, названные в честь героев Майдана: они преступники" - https://npn.net.ua/14574/portnovgeroi-majdana-prestupniki-a-zlo-dolzhno-byt-nakazano/

Адвокат президента-втікача Віктора Януковича і його охоронця Костянтина Кобзаря став заступником голови Державного бюро розслідувань. Про це повідомила адвокатка родин Небесної сотні Євгенія Закревська.
«Бабіков - адвокат Януковича у справах по Майдану і Кобзаря - його охоронця. І тепер він заступник голови ДБР - органу, який буде розслідувати ці справи», - написала Закревська. "Чудово", іронізує вона з просунення заступником новопризначеної керівниці відомства Ірини Венедиктової колишнього, але люстрованого прокурора Олександра Бабікова. Після звільнення з держслужби Бабіков став юристом адвокатської фірми Aver Lex, яка відома тим, що захищала Віктора Януковича - https://hromadske.radio/news/2019/12/29/advokat-yanukovycha-i-yoho-okhorontsia-stav-zastupnykom-holovy-dbr-advokatka-zakrevs-ka
Вдумайтеся тільки у слова: адвокат ЯнукОвоча буде розслідувати справу Майдану!!!
"Зате з освітою!" - зазначив Юрій Луценко.
…Ви зробили це разом,виродки шлункоголові!!!
https://gorlis-gorsky.livejournal.com/2869481.html
показати весь коментар
01.01.2020 17:36 Відповісти
Можливо і не портнов, але все один чи одна з його кодла.
показати весь коментар
01.01.2020 17:42 Відповісти
чесно кажучи так завжди було. Я брав участь в 3 конкурсах, в жодному маючи пріоритет не пройшов. Причому всі вони були в різні часи: Кучми, Януковича і Порошенка. Недумаю щотам щось змінилось. Головне там "свої люди" і ще головне щоб вони були посередніми. Такими керувати легше. От тому так і живемо. Що всі ці "нові обличчя" ходять по колу в владі, причому у будь-якій. Люди що працювали при янику, досить непогано себе чухали зовсм недавно і головне що всі лишились і тепер.
показати весь коментар
01.01.2020 20:49 Відповісти
Погано. Але НАБУ та ДБР нові структури, які з'явились після Майдану. І обирали їх очільників комісії, в складі яких не всі були прихильникамт Порошенко.
Тому, основна відповідальність за Ситника-"голубого воришку" та Трубу - однокурсника Бодана відповідальні саме члени комісій, в яких були і активісти-"антикорупціонери", і журналісти, і нардепи.
З Трубою взагалі був дуже цікавий відбір, він не проходив початкові стадії, а вигулькнув вже на завершальному етапі. Хто його, давнього знайомого Богдана, туди всунув?

А тепер Зеленський вирішив одноосібно призначати голову "незалежного" ДБР.
Зе-Рада йому це дозволила. Тепер саме вони будуть відповідальні за діяльність давньої знайомої Портнова Венедиктової і ДБР в цілому.
показати весь коментар
01.01.2020 21:29 Відповісти
от ви самі відповіли на всі питання. У нас не президент, а цар, який робить що хоче. Так завжди було, от як не дивно один Кравчук наче не дозволяв собі того, що решта презиків.
показати весь коментар
01.01.2020 21:41 Відповісти
Не знаю, що робив Кравчук відносно суддів та судів.
Для мене достатньо його активної участі в гебістській партії "Не так!" Медведчука-шуфрича ПІСЛЯ Помаранчевої революції.
І зараз він один із найактивніших адвокатів зе-влади.
показати весь коментар
01.01.2020 22:04 Відповісти
комуняцько-білобрисе продажне мурло.
показати весь коментар
02.01.2020 08:34 Відповісти
Це загальні слова про ці задачі. Ви точно сформулюйте що вони не зробили.
показати весь коментар
01.01.2020 17:28 Відповісти
Реакція на заяву Порошенка "https://eurosolidarity.org/%d0%bf%d0%b5%d1%82%d1%80%d0%be-%d0%bf%d0%be%d1%80%d0%be%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%b5%d0%ba%d1%81-%d0%b4%d0%b8%d1%80%d0%b5%d0%ba%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%b4%d0%b1%d1%80-%d1%82%d1%80%d1%83%d0%b1/ Екс-директор ДБР Труба буде притягнутий до відповідальності за злочини, які він скоїв ".
Але Портнов, який поставив свою людину (наложницю) на ДБР - хитріший за Богдана і Трубу...
показати весь коментар
01.01.2020 17:31 Відповісти
Jutro przesłuchanie Poroszenki i powinno zostać aresztowane, mówią o tym najbardziej wiarygodne źródła. Zasługiwał, nie szkoda.
показати весь коментар
01.01.2020 17:35 Відповісти
Це очевидно.Тупорилий Труба не справився з завданням з ОПи,- нарити щось на Пороха,тому безжально був викинутий.
Тільки ж Вєнєдіктова-ще тупіша за попередника.
показати весь коментар
01.01.2020 17:45 Відповісти
в неї куратор - куди як розумніший.
показати весь коментар
01.01.2020 17:47 Відповісти
І які ж такі джерела про це пишуть щоб їм довіряти?
показати весь коментар
01.01.2020 18:10 Відповісти
Вчора прєзідєнт так затуркався, що на новогоднєй *************, для х-наріту, забил ввімкнути Гімн України.
Виправимо його просчьот:
ENJOY: https://youtu.be/DTjCe0Qg7HY
показати весь коментар
01.01.2020 17:36 Відповісти
Срочно Пэтруху в камеру и все исправится. Рейтинг ЗЕ сразу возрастет до 80 процентов. ДА - да, порохоидиотики. Хоть вы и крысы, но красивой вам жизни не видать.
показати весь коментар
01.01.2020 17:37 Відповісти
Скажите, вы косой от рождения или вас акушерка в роддоме головой на пол уронила?
показати весь коментар
01.01.2020 17:44 Відповісти
Леха, сочувствую тебе.Понимаю,что Новый год,медперсонал в вашей психушке бухает и тебе,болезному,забыли дать дозу галоперидола.Ничего ,Леха,потерпи до завтра.Завтра рабочий день,получишь свою дозу и сумасбродные мысли перестанут лезть тебе в голову.
показати весь коментар
01.01.2020 17:45 Відповісти
А у тебя в психушке, почему санитарьі не бухают?

Или у вас там на Новьій Год самообслуживание?
показати весь коментар
01.01.2020 17:52 Відповісти
Сынок, вытри губы, Я такой гадостью травлю таких, как ты, НЕДОНОСКОВ. Мне жаль, что ты больной, а больной ты точно, можешь не дотянуть до моих лет. Не тебе давать мне советы, если бы была возможность, я бы дыхнул на тебя и ты упал бы на Ж...... пу. СЦЫКОПЕХОТА, пей Колу.
показати весь коментар
01.01.2020 17:57 Відповісти
Ти шо прапорщік?
показати весь коментар
01.01.2020 18:01 Відповісти
Он ефрейтор и сын ефрейтора. Потомственный ефрейтор в 5 поколении.
показати весь коментар
01.01.2020 18:14 Відповісти
Леха,я,хотя и человек солидных лет,но ещё при хорошем здоровье и нормальной силе.Так что не рискуй дышать на меня перегаром,может дыхалка у тебя сильно пострадать.
показати весь коментар
01.01.2020 18:18 Відповісти
Я рад за твое здоровье и за силу, но с головой, прости, как там говорят, а, було б здоровье и сила, а ум не обезателен. Правда, я тебе не хочу ничего плохого, но верить кому то из правителей не стоит, все они гады. Просто надо быть справедливым, по возможности.
показати весь коментар
01.01.2020 18:40 Відповісти
А я и не верю,а анализирую.И нынешнее меня радует ещё меньше,чем предыдущее.
показати весь коментар
01.01.2020 19:28 Відповісти
Ану колись, как тьі там в родном Сциквтиккаре жизнь, ***** прожигаєшь ?
Валєжніка навалом небось, бєрі нє хочу, да?
Пломбір, єщо савецкій, із сталінскі храніліщ НЗ, за 1943 год, вкуууууууууусньій- вкуууууууууусньій...
Да?
показати весь коментар
01.01.2020 17:48 Відповісти
Вже дещо стає зрозумілив системі тих "посадок",як з Пашинським,для прикладу...Спочатку садять,рейтинг відразу зростає на шість відсотків,потім випускають - і рейтинг падає на три відсотка...Але три відсотки залишаються,отже є пряма вигода...
показати весь коментар
01.01.2020 17:50 Відповісти
На мою думку, Вам потрібно подумати, чому ж тоді його ще не посадили? Не хотіли зібльшувати рейтинг? Чи, може, просто не знайшли доказів, а без доказів би це означало припинення фінансової допомоги ЄС?
Ну а про рейтинг... Сподіваюсь, ми ще не живемо у світі "1984", тому фактична правильність все ж має більше значення за кількісні показники підтримки якоїсь точки зору.
показати весь коментар
01.01.2020 17:53 Відповісти
Ху...... ли там думать, НЭМА государства. Кто был во власти 30 лет, это шо секрет - ГАН....... до....... ны. Вот так и живем, ПАНЫ.
показати весь коментар
01.01.2020 18:25 Відповісти
ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро - Цензор.НЕТ 8372
показати весь коментар
01.01.2020 17:40 Відповісти
Ну, це майбутній електор, зєлєкторату.
показати весь коментар
01.01.2020 17:54 Відповісти
Це був твір молодого Касьянова ?
Взагалі-то ,щось подібне відбувалося в 1917-37-му. Збулася мрія бидла .Всіх політиків,чиновників,буржуїв,сильно розумних-постріляли,вигнали з країни,відправили в спецпоселення і табори.Результат досі спостерігаємо за східним кордоном.
Особисто мені цікаво,що сказав вчитель малолітньому анархісту (якщо це не журналістський фейк).
показати весь коментар
01.01.2020 17:57 Відповісти
Нажаль, це думки дуже значної частини українців.
73 роки марксізьма-лєнінізма не пройши даром...
показати весь коментар
01.01.2020 18:03 Відповісти
Паша, ти не правий, тут у цьому творі йшлося не про ВСІХ, а саме про українських політиків,чиновників та їхніх виродків, дружин і батьків. Скажи сам собі, що хорошого для України зробила вся ця гидота від так званої влади за 28 років, крім того що крала та тирила все по офшорах?
показати весь коментар
02.01.2020 08:40 Відповісти
Цей текст абсолютно дурний,і якщо це пише одинадцятикласник-вчителям дарма платили.
Чим будуть відрізнятись репресивні дії проти еліти країни в Російській імперії,від України ? Чому наслідки будуть інакші ?
Не розумієте наслідків,якщо гіпотетично усунути весь держ. апарат від керування країною ?
показати весь коментар
02.01.2020 09:07 Відповісти
Чим воно від ГУЛАГУ відрізняється. Згадайте Китай з їхньою карною системою. В них вбивають за це, але красти менше не стали. Треба мати добре розвинену мозкову діяльність, щоби розуміти, що красти не можна і бюрократію розводити не можна. Більшовицька революція так спотворила людей, а потім колективізація, голодомор, на додачу завезені манкурти, яким все по-коліно. Саме до їх нащадків звертався Зе у новорічну ніч. Не варто бути схожими на наших північних сусідів.
показати весь коментар
01.01.2020 17:59 Відповісти
До нащадків комбедівців,продзагонівців й лагерних вертухаїв, своїх поганих родичів ...
показати весь коментар
01.01.2020 18:40 Відповісти
Навіщо ви лайкнули допис дитини, яка у мріях створює табір для корупціонерів? Вона не пише, що їх треба судити судом публічним і пояснювати суспільству, що не так робили ці люди. Дитина вважає, що невігластво, крадіжки і бюрократію можна вилікувати запроторивши їх у табір. Ми ходимо по колу.
показати весь коментар
01.01.2020 18:48 Відповісти
Позиція викладена, Вами, цілком вірна!,але за умови,що йдеться про поодинокі явища в умовах частково розвиненого загалу Наші реалії - а судді хто й цілковито нездоровий,розкладений соціум ,що є наслідком 300 річного генетичного експерименту по створенню рабів Що-то є раб і які можливості його перевиховання ,Вам, міркувати. Дитина =,як в Біблії,описала єдино можливий,дієвий й гуманний шлях вирішення нерозв'язного питання - інкапсуляція іефекційного агенту
показати весь коментар
01.01.2020 21:29 Відповісти
Наша проблема у тому, що ми не на корінні зупиняємо можливе зло, а у тому що сперечаємося між собою, якими методами то зробити. А зло за той період, що ми сперечаємося виростає до неймовірних розмірів і з ним вже треба боротися аби вижити.
показати весь коментар
02.01.2020 06:26 Відповісти
А, что тут удивительного, если этаконтора вместо работы по врагам Украины, обыскам и арестам портновых, боек, коломойский, медведчуков, Ахметовых и прочих слуг народа поводит обыски в раздевалках фитнесцентров и сортирах.
показати весь коментар
01.01.2020 17:42 Відповісти
Реально, ты порой такую ахинею несёшь, что я начинаю уже сомневаться, что ты психолог/психиатр!
Больше на грузчика смахиваешь
показати весь коментар
01.01.2020 17:52 Відповісти
ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро - Цензор.НЕТ 990
показати весь коментар
01.01.2020 18:11 Відповісти
С Пооохом ЗЕбилы обосрались Дауны ЗЕбильные
показати весь коментар
01.01.2020 17:53 Відповісти
Порох вас на члене вертел ЗЕблевотные
показати весь коментар
01.01.2020 17:54 Відповісти
КПБ и ракета "Блискавка" - вставляет мозги на место..))
показати весь коментар
01.01.2020 18:17 Відповісти
не виконали головних завдань. нікого з "зірок" не посадили.

в римській імперії був колізей на якому імператор враховуючи настрої трибун пальцем указував чи має програвший гладіатор жити чи померти. це звичайно дуже кровожерливе видовище але натовп любив такі події.

поки що кинули за грати двох невинних на мій погляд кузьменко і антоненко. а всі корупціонери легко виходять на волю через заставу. і все.
показати весь коментар
01.01.2020 18:24 Відповісти
ЗАСТАВА - узаконенная взятка за закрытие дела
показати весь коментар
02.01.2020 10:57 Відповісти
гбр превратилось в кацапо-портновскую помойку
после гонение зЕли на ростов ее ждет ликвидация.
показати весь коментар
01.01.2020 18:32 Відповісти
Конечно ГБР не справилось со своими задачами, если барыга-офшорник со свиноборонпромом, даже электронных браслетов не носят...
показати весь коментар
01.01.2020 19:01 Відповісти
Согласен...на барыгу офшорника и по совместительству чувачка с ксивой презЕдента нужно надеть браслет...и на на двух журношлюх из оборонпрома...наема с лещом тоже...
показати весь коментар
01.01.2020 19:38 Відповісти
ДБР не впоралося з першочерговими завданнями за підсумками 2019 року, - заява Держбюро - Цензор.НЕТ 8652
показати весь коментар
01.01.2020 19:35 Відповісти
ДБР створився для "галочки" і надалі буде так працювати, бо він є абсолютно залежним від влади. Скоро його можна буде розшифрувати так: "державне бюро розвалювань".
показати весь коментар
01.01.2020 20:10 Відповісти
===ГБР не справилось с первоочередными задачами по итогам 2019 года, - заявление Госбюро===

Действительно, мародер до сих пор не в тюрьме, переписывает украденное на родственников, раскалывает страну. Это возмутительно
показати весь коментар
01.01.2020 20:25 Відповісти
Венедіктова справиться!
"Наши братья" їй допоможуть у цьому.
показати весь коментар
01.01.2020 21:28 Відповісти
Скільки на Цензорі таких патріотів, які 4 роки розганяли зраду? мабуть десь біля 80%. Цим допомогли Зєлі стати "президентом". Тепер будемо мати хведеральний округ україна російської *********.
показати весь коментар
01.01.2020 21:29 Відповісти
Нинішня влада шляхом дискредитації і насадженням своїх "смотрящих" у правоохоронні органи робить все щоб через чотири роки самим не бути на лаві підсудних і не ходити на допити в ДБР. Зараз засланці в ДБР від адміністрації президента пробують обмовити цю структуру наче устами самого ДБР. Це вже було в радянській історії в часи Сталіна-Єжова-Берії коли людей примушували оговорювати себе, колег, родичів. Це ганебна практика. І банда адвокатів з Банкової, що наразі це практикує, сама сяде за грати, незважаючи на нинішні свої потуги.
показати весь коментар
01.01.2020 21:50 Відповісти
Якщо Зеленський привітав із Новим роком путіна, не бачу сенсу дивитися привітання самого Зеленського. І так все ясно. Просто ганьба.
https://censor.net/ua/comments/locate/3168122/01921531-88a4-726c-9d4a-612d5d049b28
показати весь коментар
01.01.2020 22:13 Відповісти
Глубоко не уважаемые ЗЕботы! Зе в новогодней речи произнёс что мы все украинцы и должны уважать друг друга. Да? Поэтому требую выполнять пожелание президента и уважительно относиться к 5му президенту Украины и 25% избирателей. Если среди них найдутся хамы надо заняться их воспитанием, но уважительно.
показати весь коментар
01.01.2020 22:16 Відповісти
вот, интересно получается, людям дали миллиард денег на что то. в итоге, денег нет, результата нет и никто не наказан. а если так везде будет? дадут на мост, мотане и бабла, на дорогу и т. д