10503 відвідувача онлайн
16 946 216

Парламент Іраку проголосував за виведення військ США з країни

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Alarabiya".

На спеціальній сесії парламенту в неділю прем'єр-міністр Іраку Аділь Абдул Махді закликав парламент Іраку вжити термінових заходів і якомога швидше припинити присутність іноземних військ у країні.

"Незважаючи на внутрішні і зовнішні труднощі, з якими ми можемо зіткнутися, це залишається кращим для Іраку в принципі і практично", - сказав Махді.

Під час виступу він назвав вбивство іранського генерала Касема Сулеймані і командира іракської міліції Абу Махді аль-Мухандіса "політичним вбивством" і сказав, що повинен був зустрітися з Сулеймані вранці, коли його вбили.

Нагадаємо, в ніч на 3 січня командувач спеціальними підрозділами "Ель-Кудс" іранського Корпусу вартових ісламської революції Касем Сулеймані і заступник голови іракського шиїтського ополчення Абу Махді аль-Мухандіс були вбиті внаслідок ракетного удару в районі аеродрому Багдада.

В офіційному повідомленні американське Міністерство оборони (Пентагон) заявило про причетність Касема Сулеймані до нападу на американську військову базу в Іраку 27 грудня і організації штурму посольства США в Багдаді.

Президент США Трамп особисто віддав наказ про це ударі. Після операції він заявив, що іранського генерала Касема Сулеймані необхідно було вбити значно раніше.

Топ коментарі
+46
вот только все главари ИГИЛ учились в твоей раше-параше, и оружие от туда брали, а так да, виноваты амеры, что в 90-х вам окорочка отправляли, так бы вы выздыхали и мир бы стал чище
показати весь коментар
05.01.2020 18:04 Відповісти
+31
еще одни любители мира любой ценой решили лечь под Иран, но кто уже позволит Ирану так расшириться...
показати весь коментар
05.01.2020 17:53 Відповісти
+25
ИГИЛ - это креатура лаптеногих репопоедателей.
показати весь коментар
05.01.2020 18:04 Відповісти

Завантаження...