Заяву посольства про "технічні проблеми" було санкціоновано, щоб налагодити співпрацю з іранською владою, - Данілов

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів Цензор.НЕТ в інтерв'ю.
"Заяву посольства ми санкціонували, це було необхідне рішення, щоб налагодити співпрацю з іранською владою, і ми розуміли ризики. Ми вдячні українським дипломатам у Тегерані, які діяли професійно і якісно. Наші дії повністю відповідають національним інтересам, ми бачимо, що результати нашої роботи корисні для нашої держави. І за це я готовий відповідати", - зазначив Данілов.
Він підкреслив, що керівництво задоволене роботою посольства і консульства України. "Від першої хвилини, як було створено оперативний штаб, всі працювали як єдина команда, але в деяких ситуаціях хтось повинен брати на себе репутаційні ризики - у кожного своя робота для досягнення спільного результату", - заявив секретар РНБО.
Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.
Вранці 11 січня Іран визнав, що літак українських авіаліній був збитий помилково іранськими військовими.
мы все узнали через шесть минут после катастрофы,
но поджали хвост чтобы наладить сотрудничество...
А по сути если бы не канадцы
- то Иран до сих пор Янелоха посылал бы...