8423 відвідувача онлайн

Іран визнав, що збив літак МАУ

Іран визнав, що збив літак МАУ

Іран оголосив вранці в суботу, 11 січня, що збив український пасажирський літак випадково.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив іранський телеканал Press TV.

"Український літак, який зазнав катастрофи раніше цього тижня поблизу Тегерану, слідував занадто близько до чутливого військового об'єкта і був збитий. Причиною є людський фактор", - цитує телеканал заяву генштабу ЗС Ірану.

У доповіді ЗС Ірану, витримки якої публікують іранські ЗМІ, зазначається, що група військових експертів, яка працювала незалежно від колег зі служби цивільної авіації, з'ясувала, що український літак був збитий у ситуації, коли іранські системи ППО перебували у стані підвищеної боєготовності у зв'язку з ризиком атак із боку США. Незадовго до катастрофи іранські військові помітили підвищену активність ВПС США поблизу Ірану. Вона була викликана іранським ракетним обстрілом баз в Іраку, на яких перебували американські військові.

Такі умови в доповіді названо "складними і напруженими". Український "Боїнг" незабаром після вильоту з Тегерану змінив курс. "При цьому він став повністю схожий (на іранських радарах. - Ред.) на ворожий літальний апарат, що наближався до важливого об'єкта Корпусу вартових Ісламської революції. За цих обставин через людську помилку і ненавмисно ціль було збито, що призвело до мученицької смерті наших дорогих співвітчизників, а також - іноземних громадян", - йдеться в доповіді.

У ній також наголошується, що ВПС Ірану пообіцяли "звести до нуля ризик повторення таких катастроф. Для цього потрібно радикально змінити методи ведення операцій".

"Винний постане перед військовим трибуналом", - підкреслили автори документа.

Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф визнав відповідальність Тегерану за катастрофу і висловив співчуття близьким загиблих.

"Сумний день. Попередні висновки внутрішнього розслідування, проведеного ВПС: людський фактор в умовах кризи, викликаної авантюризмом США, призвів до катастрофи. Висловлюємо глибоке співчуття, приносимо вибачення і співчуття нашому народові, сім'ям усіх жертв та іншим постраждалим країнам", - написав міністр у твітері.

Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.

Топ коментарі
+117
Иран таки опередил монику!
показати весь коментар
11.01.2020 08:09 Відповісти
+99
Эти оказались честнее запоребриковых «братушек».
показати весь коментар
11.01.2020 08:10 Відповісти
+85
Аятолам виявилося достатнім лише три доби брехні, щоб визнати.. Кацапня - вже шостий рік бреше про збитий в 2014 році Боїнг..
показати весь коментар
11.01.2020 08:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 7 з 7
ЗЕбилёнышь демонстрирует уровень 5 летнего ребёнка..вот такое ЗЕбыдло с мозгами 5 летнего и наголосовало за кловуна...
показати весь коментар
11.01.2020 17:15 Відповісти
точно. ты соевый 5летний зебилёныш и зебыдло голосовавший за патужнава сывачолава клоуна.
показати весь коментар
11.01.2020 17:38 Відповісти
5 летние дети гораздо развитей. Оно даже до ленточных червей еще не дотятигает. Идеальный избиратель для зебилов-Только условные рефлексы.
показати весь коментар
11.01.2020 21:09 Відповісти
Чурбан - "кнопка не нажимать пака ******* нету начальника".
показати весь коментар
11.01.2020 16:24 Відповісти
ЗАКРЫТЬ ПОСОЛЬСТВА ИРАНА В УКРАИНЕ И ЗАБРАТЬ ВСЮ ЧАСТНУЮ СОБСТВЕННОСТЬ ИРАНЦЕВ НА ТЕРРИТОРИИ УКРАИНЫ !!!
показати весь коментар
11.01.2020 17:31 Відповісти
ОНИ ВРУТ ПОСЛЕ ВРАНЬЯ !!! НЕТ В НИХ ВЕРЫ !!!
показати весь коментар
11.01.2020 17:33 Відповісти
УБИВАЙ КАЗНОКРАДОВ И БУДЕТ ВСЕМ СЧАСТЬЕ !!!
показати весь коментар
11.01.2020 17:35 Відповісти
это что за спецы которые не могут отличить гражданский самолет?!!
показати весь коментар
11.01.2020 18:13 Відповісти
Я уже писал: сбить пассажирский самолет, находящийся в стране официально, можно только умышленно. Аргументов в пользу этого моего мнения много, ищите выше. Иран УМЫШЛЕННО уничтожил украинский Боинг! Это была показательная акция для запугивания США и Мира. Почему МЗС Украины не занял жесткой позиции? Почему не объявлено о отзыве посла? Почему в СБ ООН никаких требований от "нашего" МЗС? Почему "президент" как баран блеет, соглашаясь со всем, что говорят в Иране? Какого Х нам вешают лапшу о "случайности"? Не пора ли изгонять иранское посольство, как сделали это с российским?
показати весь коментар
11.01.2020 18:34 Відповісти
ПРИЗЫВАЮ ЗАКИДАТЬ ТЕРРИТОРИЮ ПОСОЛЬСТВА ИРАНА САЛОМ!
показати весь коментар
11.01.2020 18:35 Відповісти
Єслі ета всьо чіто ми можєм - то ані савсєм не протіф !
показати весь коментар
11.01.2020 21:58 Відповісти
Раз очередное правительство ведет себя как тупые бараны, МЫ ИМЕЕМ ПОЛНОЕ ПРАВО, ОБЯЗАННОСТЬ И, ГЛАВНОЕ, ОТВЕТИТЬ РУКОВОДСТВУ ИРАНА! ЗАЛЬЕМ ШИИТОВ САЛОМ! Просто залив растопленным свиным жиром въезды и входы на территорию посольства мы в рамках их веры сделаем невозможным ни вход ни въезд на территорию! Адрес посольства: Круглоуниверситетская 12
показати весь коментар
11.01.2020 18:41 Відповісти
Конечно всех устроит версия.. что случайно. Но берут смутные сомнения, что таки.. нет.. и там ведётся скрытая игра
показати весь коментар
11.01.2020 18:59 Відповісти
Це настільки очевидно, що аж світиться

А резидент Кремля як і очікувалось нічого ще не сказав ..
показати весь коментар
11.01.2020 19:31 Відповісти
Оце таке тепер буде з Зебенським дуже часто, тільки замість тьолок будуть проблєми -

Іран визнав, що збив літак МАУ - Цензор.НЕТ 3592
показати весь коментар
11.01.2020 19:34 Відповісти
біда...
Ну хоч визнали, а не почали відгавкуватись від усього світу як засраха..
Люди загинули і це дуже прикро.
показати весь коментар
11.01.2020 19:59 Відповісти
хотелось бы теперь точную реконструкцию увидеть; кто и как сбил наш МАУ, как не поняли, что это гражданский борт, куда 1ой попала ракета, что взорвалось и т.п.
показати весь коментар
11.01.2020 21:04 Відповісти
Иран отомстил за смерть террориста сулеймани.
показати весь коментар
11.01.2020 21:34 Відповісти
какая разніца живиє оні ілі умєрлі.

Мацкву прастіть Тегеран прастіть.
Мьортвих нє вєрнуть.
На сєм'ї паґібшіх насрать!
показати весь коментар
11.01.2020 21:56 Відповісти
https://kazan.mk.ru/social/2020/01/09/v-kazani-otkroyut-knigu-soboleznovaniy-v-svyazi-s-ubiystvom-suleymani.html

В Казани откроют Книгу соболезнований в связи с убийством Сулеймани