11428 відвідувачів онлайн

"Вимагаємо референдум", - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

В урядовому кварталі Києва відбуваються акції протесту проти відкриття ринку землі.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.

Відео: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Мітингувальники з транспарантами перекрили рух на вул. Інститутській, Грушевського, Липській у центрі Києва. Вони безперервно ходять через пішохідні переходи, тим самим не даючи проїхати автотранспорту. Це призвело до ускладнення руху транспорту в центрі столиці, а також до конфліктів мітингувальників з водіями автомобілів.

Також деякі мітингувальники зібралися під будівлею Верховної Ради.

Протестувальники вимагають не ухвалювати законопроєкт, який дозволяє продаж земель сільськогосподарського призначення.

Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 01
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 02
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 03
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 04
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 05
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 06
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 07
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 08
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 09
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 10
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 11
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 12
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 13
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 14
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 15
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 16
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 17
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 18
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 19
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 20
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 21
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 22
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 23
Вимагаємо референдум, - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради 24

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Топ коментарі
+41
Продаж землі,це кінець України.
показати весь коментар
14.01.2020 11:00 Відповісти
+36
А не треба було допускати справжніх бариг до влади!
показати весь коментар
14.01.2020 11:04 Відповісти
+31
если бы в одни руки не более 500 га к примеру, и гражданам Украины только, и тем кто уже на земле, - я думаю это было бы хорошо вернуть крепких кулаков, естественных врагов любой оккупации...
А так да....- тоже против...
показати весь коментар
14.01.2020 11:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Все забьіли что,Республика Украина,одним словом назьіваются либо колонии либо империи
показати весь коментар
14.01.2020 20:06 Відповісти
Єдине кого бояться ці ПРОХІНДЕЇ - ми з вами...Якщо будемо стояти сотнями тисяч і протестувати - ПОБОЯТЬСЯ
показати весь коментар
15.01.2020 17:47 Відповісти
Згідно з Конституцією власником землі є український народ. Громадянин має право виокремити особисту частку у приватну власність і продати внутрішньоукраїнському суб'єкту. Ніхто крім громадянина не може здійснити продаж. Уряд і парламент не є власниками, а лише розпорядниками і мають право здійснювати продаж власності громадянина тільки шляхом попереднього викупу. Проект закону про ринок землі є антиконституційним.
показати весь коментар
14.01.2020 15:41 Відповісти
Ще зрозуміліше. Є будинок у колективній власності і є домоуправління. Домоуправління не може здійснити продаж квартири без згоди власника квартири.
показати весь коментар
14.01.2020 16:03 Відповісти
Хохлы не хотят, пара евреев хочет. Вот собственно и воевать не надо мы вам землю просто продадим за бумажки. У нас новая вырастет.
показати весь коментар
14.01.2020 16:33 Відповісти
Доки українці ніщеброди і середня зарплата навіть в крупних містах 300 $ - ніякого продажу землі України От коли побагатше станемо, порозумніше, будемо знати що робити з нерухомістю і землею, от тоді продавати землю України буде справедливе рішення ....

"Вимагаємо референдум", - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради - Цензор.НЕТ 9151
"Вимагаємо референдум", - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради - Цензор.НЕТ 7822
показати весь коментар
14.01.2020 16:01 Відповісти
У мене є перемога для вас.

Комітет Ради підтримав відміну льгот для сонячних і вітрових електростанцій, на котрих мільярди заробляв Ахметов, а бюджет недоотримав 9 млрд грн в минулому році.

Приємно
показати весь коментар
14.01.2020 16:31 Відповісти
краще б прийняли закон за яким ціна експорту не може бути нижчою за ціну на внутрішньому ринку
показати весь коментар
14.01.2020 23:15 Відповісти
Государство без земли не нужно!!! Смысл в нем отсутсвует, в армии тоже. Защищать земли кипра или россии? Такого еще в истории не было чтоб воры продали целое государство. Попробуйте купите землю за границей если вы не резидент.
показати весь коментар
14.01.2020 16:31 Відповісти
Я багато разів прихожу під Раду - приєднуйтесь !!! МАЄ БУТИ ПОТУЖНИЙ ПРОТЕСТ (не важливо є у вас земля чи ні) БАТЬКІВЩИНА ПОТРІБНА КОЖНОМУ !!!
показати весь коментар
15.01.2020 17:52 Відповісти
Я не из Киева.
показати весь коментар
15.01.2020 21:59 Відповісти
Вила.
показати весь коментар
14.01.2020 16:35 Відповісти
Люди! Який референдум? Це дурниця! Більшість українців не працюють на землі, не володіють проблемами і не можуть мати своєї точки зору. Референдум був би помилкою.
Моя думка: готувати рішення проблеми продажу землі вирішувати повинні фахівці. Відкриті дискусії фахівців, тих, хто має освіту та досвід. Не треба поспішати із загальним рішенням. Спочатку ввести продаж після обговорення, скажімо, в Полтавській та Львівській області, подивитись п'ять років, набути досвід, тоді з розумом рухатись далі. Тільки так!

А зараз просто Зеленському з "командою" потрібно підтримати їх дутий рейтинг та здобути грошей. Україна їм чужа.
показати весь коментар
14.01.2020 16:43 Відповісти
доки не буде нормального кадастру, не буде передано кожному 2 га, або грошима за 2 га(грошима не зараз, а коли доходи будуть хоч в половину польських i коли будуть нормальнi цiни на землю, наша земля аж нiяк не може коштувати менше 15-20 тис. доларiв за гектар) доти нiякого продажу.
нiяких iноземцiв, можливо через 10 рокiв пiсля початку продажу для громадян, нiякоi кацапо-орди нiколи до повернення Криму, закiнчення вiйни. в однi руки не бiльше 200-300 гектарiв.
показати весь коментар
14.01.2020 16:51 Відповісти
А чего так мало 20 тыщ. Давай сразу миллион, за гектар. 1 га в среднем приносит 500$ годовых. Срок окупаемости получается 40 лет. Кому нужен бизнес с такой окупаемостью? Вот такие експерды как ты, сейчас и сидят у власти.
показати весь коментар
14.01.2020 19:53 Відповісти
не пиши ерундой, это сейчас она столько приносит и столько стоит. сейчас 500 за год, а через десять лет, возможно, и 2000 $.
масштаб цен может измениться и таки изменится, активы вырастут в цене, так как в Украине они сильно недооценены.
в некоторых европейских странах гектар сельскохозяйственной земли и больше 50 тыс. Евро стоит, например в Нидерландах.
В любом случае после введения рынка земля подорожает. И никто не говорит, что цена 15-20 тысяч станет сразу, это в перспективе. 15 тысяч сейчас и через лет десять - это две большие разницы.

Покупайте землю, ее больше не делают!



показати весь коментар
14.01.2020 20:11 Відповісти
Ты видимо мечтаешь подороже бабушкин гектар продать. У таких как ты будут покупать по тысяче гривен.
показати весь коментар
14.01.2020 20:15 Відповісти
я збираюся купувати, а не продавати. ) i ще отримати своiх 2 га.
показати весь коментар
14.01.2020 20:21 Відповісти
друге - менi не потрiбнi нi тисяча,нi 10 000 гривень, а ось вiд землi не вiдмовлюсь.



показати весь коментар
14.01.2020 20:23 Відповісти
якщо вже руки ********* ввести ринок землі - то він повинен бути суто для громадян (якщо с/г), для приватних будівль - можна і іноземцям. А якщо іноземці хочуть увійти в аграрний бізнес - то нехай беруть у співвласники наших громадян з землею та утворюють СП
показати весь коментар
14.01.2020 23:19 Відповісти
Навіть під приватними будинками поки що не відкривати ринок для іноземців, можливо, років через 10 після введення продажу землі дати їм таку можливість.
І, звичайно, ніякої кацапо-орди, це можна обставити вимогою деокупації Криму, до звільнення Криму - кацапо-ординці повинні бути на законодавчому рівні позбавлені права купувати українську землю.

10.000.га для сільгоспугідь - це надзвичайно багато, 200-максимум 300 га в одні руки.
показати весь коментар
14.01.2020 23:41 Відповісти
У кого ********* руки? У коломойського? Ніякого ринку землі взагалі. Ніяких поступок.
показати весь коментар
15.01.2020 17:12 Відповісти
ПРИХОДЬТЕ ПІД РАДУ З ПРОТЕСТОМ !!!
показати весь коментар
15.01.2020 17:53 Відповісти
Та йдіть ви в опу фермери-бариги!! Я маю право сам вирішувати що мені робити зі своєю власність, а не лиш давати в оренду цим пузатим аграріям!
показати весь коментар
14.01.2020 16:56 Відповісти
По закону у вас нема землі у власності. Земля це загальнонародна власність. Ото й референдум загальнонародний.
показати весь коментар
15.01.2020 17:10 Відповісти
На референдум допускати тільки тих хто має у власності землю!!! Я не дам вирішувати, що мені робити зі своїм майном злидарям, які навіть працювати не намагаються!
показати весь коментар
14.01.2020 17:01 Відповісти
ну, судячи з усього ти так напрацювався що, вже останню спадщину продати хочеш.
показати весь коментар
14.01.2020 19:40 Відповісти
По закону, у нас нема власників на землю окрім народу. Земля це загальнонародна власність. Ото й референдум загальнонародний.
показати весь коментар
15.01.2020 17:07 Відповісти
В нынешней земельной реформе есть пару скользких моментов. 1. Почему люди не могут решать что им делать с землей? Почему собственник не может сам решить выращивать на ней что-то, построить предприятие или построить поселок и продать дома? Почему это должен решать чиновник? 2. Почему городские жители лишены права на землю? Хоть бы компенсацию предусмотрели...
показати весь коментар
14.01.2020 17:04 Відповісти
Ну, ви ще багато чого не розумієте.
показати весь коментар
14.01.2020 19:41 Відповісти
ограничения на использование сельскохозяйственной земли действуют в подавляющем большинстве стран.
показати весь коментар
14.01.2020 19:51 Відповісти
Почему собственник не может сам решить выращивать на ней что-то, построить предприятие или построить поселок и продать дома?

ююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю

Вот именно поэтому.
показати весь коментар
14.01.2020 22:37 Відповісти
"Вимагаємо референдум", - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради - Цензор.НЕТ 6551
показати весь коментар
14.01.2020 17:30 Відповісти
Про самолёт-фсе?Не актуально? Теперь земля.
Кто заказчик этого шабаша?
показати весь коментар
14.01.2020 17:45 Відповісти
в Иране люди вышли на протесты через сбитый самолет, потому что против Ирана могут ввести санкции как против террористов, а иранцы хотят учится и ездить на Запад.
В Украине выходят на протесты только за деньги, когда это выгодно очередному гетьману.
Разницу чувствуешь?
показати весь коментар
14.01.2020 17:55 Відповісти
"Вимагаємо референдум", - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради - Цензор.НЕТ 4931
показати весь коментар
14.01.2020 18:16 Відповісти
а почему тогда по ВВП на 100 месте а не на ТРЕТЬЕМ ? Шото тут не сходится ! думай те ...... ))))
показати весь коментар
14.01.2020 19:03 Відповісти
Ну так почитайте спочатку, що то за ВВП. І тоді почне сходиться. Окрім зерна український бізнес експортує метали, ліс, окатиші, щебінь!!! в Росію, електрику в Європу. Ну і шо? Багато людей від того експорту стали заможнішими і змогли всередині країни отримувати більше вітчизняних товарів і послуг?
показати весь коментар
14.01.2020 20:01 Відповісти
та, не звезди. в зависимости от международной организации, делавшей оценку Украина по абсолютному значению ввп занимает 57-60 место https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD_%D0%B7%D0%B0_%D0%92%D0%92%D0%9F_(%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB) https://uk.wikipedia.org/wiki/Список_країн_за_ВВП_(номінал)
показати весь коментар
14.01.2020 22:34 Відповісти
не ну я приблизительно написал 100 не гуглил шот о где то помню в районе сотни ! суть то не в этом а в ОФШОРАХ *патриотов* )))))
показати весь коментар
15.01.2020 08:34 Відповісти
Тьотя Роза як завжди - в яблучко
показати весь коментар
14.01.2020 19:56 Відповісти
Референдум! Референдум!
Где то уже было
показати весь коментар
14.01.2020 18:54 Відповісти
Ну референдум так референдум ©
показати весь коментар
14.01.2020 19:04 Відповісти
Митингующие, ИДИТЕ *****
показати весь коментар
14.01.2020 19:14 Відповісти
Тебе там скучно?
показати весь коментар
15.01.2020 00:05 Відповісти
Не густо что то народу так *вышло* или приехало автобусами. Видать у олигофренов уже денег не хватает свозить поездами людей. И нах. перекрывать дороги в Киеве для простых людей. Идите под АП стучать ложками.
показати весь коментар
14.01.2020 19:18 Відповісти
Придет время, когда Зеленский, Гончарук, Милованов пойдут под суд, если не проведут референдум. Без референдума продать украинскую землю это превышение полномочий, приведшее к тяжелым последствиям. По моему лучше договориться с народом чем сесть на нары надолго
показати весь коментар
14.01.2020 20:33 Відповісти
Всім зеслугам по 2 м. кв. землі, безкоштовно.
показати весь коментар
14.01.2020 20:47 Відповісти
референдум нужен в любом случае. даже для спокойствия покупателей. иначе они не смогут быть уверенными, что у них потом эту землю не национализируют.

также нужно запретить выращивать рапс.
показати весь коментар
14.01.2020 20:57 Відповісти
Стефанчук сказав, що ви Зеленського отримали на референдумі виборах і цього достатньо.
"Вимагаємо референдум", - мітингувальники проти ринку землі перекрили кілька вулиць біля Верховної Ради - Цензор.НЕТ 7153
показати весь коментар
14.01.2020 22:03 Відповісти
Все верно.
показати весь коментар
15.01.2020 10:44 Відповісти
ни чего не пойму,какая земля,какой рынок? она давно уже продана,берут в аренду на 49 лет...и фсе.сколько им платят,а то я сейчас без работы...
показати весь коментар
14.01.2020 22:30 Відповісти
Жити хочеться як в Німеччині, а змінювати не хочеться нічого)) бо так звично, напрацьовані десятиліттями зв'язки, схеми. Гівняна освіта, звичка доїти державу і конкурувати з такими само рагулями.
От з того шобла, що в сюжеті, 10-20% вигребе і досить. Решта перестануть вважати себе фермерами-бізнесменами і будуть на комбайнах працювати і корів доглядати.
показати весь коментар
14.01.2020 22:44 Відповісти
100 відсотків. Все так.
показати весь коментар
14.01.2020 23:51 Відповісти
Эй, свинья, ты как сумела высоко так залететь.
zik.ua/news/2020/01/14/nazvaly_brekhunom_i_za_kurtku_posharpaly_yak_nardep_yuzik_vid_ahrariiv_vtikav_954723
показати весь коментар
15.01.2020 00:00 Відповісти
Парламент нужно отправлять в отставку по той причине, что безмозглые свиньи, не имеющие элементарных знаний в экономике, ничего, кроме вреда, народу дать не могут.
показати весь коментар
15.01.2020 00:03 Відповісти
youtube.com/watch?v=JbXw89AswFk
показати весь коментар
15.01.2020 01:07 Відповісти
Если у нас олигархия, тогда власть сама будет принимать решение, а если у нас демократия, то тогда должно решать большинство на референдуме! Нужно вводить прямую демократию, чтобы люди голосовали онлайн и через колл центры для пенсионеров!
показати весь коментар
15.01.2020 07:55 Відповісти
Сторінка 4 з 4