10915 відвідувачів онлайн

"Це політичний жест", - Разумков про "відставку" Гончарука

Про це заявив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Сьогодні".

"Якщо ми говоримо про формальну, юридичну сторону питання, прем'єр мав би обов'язково писати заяву саме до Верховної Ради України. Однак, я думаю, це був більше політичний жест прем'єра, і він звернувся до президента з такою пропозицією", - сказав Разумков.

Голова Верховної Ради підкреслив, що заяви про відставку прем'єра "у нас на руках фактично немає".

"Якби президент підтримав цю пропозицію, я думаю, що прем'єр звернувся б уже в парламент з формальною заявою про те, що він буде складати з себе повноваження. Однак, оскільки прем'єр дотримується ідеології, що він є членом команди президента, то саме до президента він звернувся", - додав він.

Разумков також прокоментував історію з появою в ЗМІ аудіозаписів, нібито зроблених на засіданнях уряду, де обговорювалася економічна політика і комунікація з президентом.

"Я з президентом працюю вже досить довго. Це людина, яка створила великий бізнес, і досить непогано усвідомлює, що відбувається в економічних процесах. Тому, якщо ми повертаємося до плівок, то м'яко кажучи, якщо вони автентичні, то велика частина депутатського корпусу, не тільки фракції "Слуга народу", з тими висловлюваннями, з тими заявами, які там є, точно не погодяться", – підкреслив Дмитро Разумков.

Нагадаємо, 15 січня з'явився аудіозапис, на якому нібито прем'єр-міністр Олексій Гончарук радиться на засіданні, як пояснити президенту Володимиру Зеленському економічну ситуацію в Україні. Той, хто говорить, зокрема, вказує на свою економічну неграмотність, а також "примітивне розуміння економічних процесів" Зеленським.

У пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Пізніше з'явилися друга і третя частини запису.

Прем'єр-міністр записав відеозвернення, в якому заявив, що проти нього і уряду розгорнули масовану медіа атаку.

17 січня Гончарук написав заяву про відставку. 

Президент Володимир Зеленський відмовився відправляти його у відставку і сказав, що буде правильно дати йому другий шанс.

Топ коментарі
+19
"Это политический жест", – Разумков об "отставке" Гончарука - Цензор.НЕТ 8768
показати весь коментар
17.01.2020 22:46 Відповісти
+18
"Це політичний жест", - Разумков про "відставку" Гончарука - Цензор.НЕТ 1232
показати весь коментар
17.01.2020 23:09 Відповісти
+10

https://twitter.com/_Smithchenko Адам Смит‏ @_Smithchenko https://twitter.com/_Smithchenko/status/1218128070571413505 10 ч.10 часов назад

"Это политический жест", – Разумков об "отставке" Гончарука - Цензор.НЕТ 6836

Зашел на сайт Держказначейства, чтобы посмотреть выполнение бюджета. На вчера было 18,9% месячного плана, на сегодня - 12,4%. Да, сегодня почему-то стало меньше, чем вчера (на 4 млрд)! Совсем зарапортовались, бедолаги!
Ну, при таких цифрах их можно понять...
показати весь коментар
17.01.2020 22:53 Відповісти

Завантаження...