11039 відвідувачів онлайн
38 003 530

Гончарук написав заяву про відставку (оновлено)

Гончарук написав заяву про відставку (оновлено)

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій вранці в п'ятницю, передає Цензор.НЕТ.

"Останні 4 місяці команда Президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась. Вже за цей короткий проміжок часу нам багато чого вдалося. На різних фронтах ми:

1. Підготували нашу газотранспортну систему до переходу на європейські правила, що дозволило підписати новий транзитний договір та знизити платіжку за опалення для більшості українців до 30%.

2. Перезавантажили топ-керівництво органів державної влади.

3. Успішно провели перемовини з Міжнародним валютним фондом та досягли домовленості про угоду на робочому рівні.

4. Все це дозволило Україні значно покращити свої позиції в міжнародних рейтингах і вдвічі зменшити вартість гривневих запозичень. З 18% до 9%", - розповів Гончарук.

"Але найголовніше — ми підготували серйозний фундамент для розвитку країни у 20-му році:

1. Наступного тижня ми запускаємо перші державні онлайн-сервіси, що назавжди спростять життя людей. Це перший, але далеко не останній крок.

2. З 1 лютого запуститься програма доступного кредитування для підприємців - 5/7/9%, а вже восени нашою метою є іпотека під 11-12%.

3. З 1 березня ми запустимо програму "Велике будівництво", що дозволить нам відремонтувати та побудувати понад 4000 км доріг, якісно оновити 100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів та 200 приймальних відділень.

4. Ми ухвалили програму медичних гарантії. З 1 квітня держава повністю буде компенсувати витрати на пологи, лікування інсульту, інфаркту. Розширили програму "Доступні ліки" до якої включено інсулін.

5. Підготували до запуску приватизації понад 500 збиткових не стратегічних підприємств, а це додаткові ~12 млрд грн до держбюджету.

6. Уряд не буде більше переплачувати по зовнішнім та внутрішнім зобов'язанням. За останній місяць ми залучали ресурси по 2.22% в євро і 9,88% в гривні. Це найкращий показник за 10 останніх років і важливий фактор для зростання всієї економіки країни", - додав прем'єр.

Сегмент за сегментом, ринок за ринком - поступово ми перезапускаємо всю економіку!

"Головний виклик – маємо остаточно подолати корупцію в державному секторі. Стосовно нашої команди скажу відверто: це команда порядних людей. Саме тому я не припиню повторювати цю тезу: на топ-рівні в Уряді корупції немає. Якщо якісь прояви і залишилися на нижніх рівнях, то лише тому, що ми ще не встигли до них дістатися. На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу", - акцентував він.

"В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда", - запевнив Гончарук.

"Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент. Він – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру. І він має повне право оцінювати єфективність кожного члена своєї команди, що змінює країну", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 15 січня з'явився аудіозапис, на якому нібито прем'єр-міністр Олексій Гончарук радиться на засіданні, як пояснити президенту Володимиру Зеленському економічну ситуацію в Україні. Той, хто говорить, зокрема, вказує на свою економічну неграмотність, а також "примітивне розуміння економічних процесів" Зеленським.

У пресслужбі Кабміну заявили, що інформації про справжність запису у них немає, заяви про відставку прем'єр не писав.

Пізніше з'явилися друга і третя частини запису.

Прем'єр-міністр записав відеозвернення, в якому заявив, що проти нього і уряду розгорнули масовану медіаатаку.

Гончарук написав заяву про відставку 01

Топ коментарі
+48
Шо почалося? Коломойский нахлабучил Гончарука... Теперь поставит своего премьера и вернет себе приват ну или ЗВР...
Это начало конца!
показати весь коментар
17.01.2020 09:36 Відповісти
+36
Цирк и клоуны.
показати весь коментар
17.01.2020 09:33 Відповісти
+34
Щас и Аваков напишет заявление... 2 заявления, одно на то шоб его уволили, а второе шоб его приняли(на самокат Гончарука))
показати весь коментар
17.01.2020 09:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
Порядна людина-тому й йде геть від цього невігластва і брехні.
показати весь коментар
17.01.2020 13:56 Відповісти
Ви хоч би новину до кінця дочитали. "Я пришел на должность выполнять программу президента. Он для меня является образцом открытости и порядочности. Чтобы убрать любые сомнения относительно нашего уважения и доверия к президенту, я написал заявление об отставке..."
показати весь коментар
17.01.2020 14:02 Відповісти
Полный профан кабинета Дебилов занёс заяву Нелоху...
показати весь коментар
17.01.2020 13:57 Відповісти
А всі задавались питанням, чого це літак Медведчука літав в Оман до Янелоха? Чи бува не на співбесіду потенційний кандидат в прем'єри літав? Медведчук з Оману прямо на Москву рвонув у Кремль доповідати. Та й Оманський по дорозі на Київ зробив круг через Внуково.
показати весь коментар
17.01.2020 13:58 Відповісти
А кто такой этот Гончарук?
показати весь коментар
17.01.2020 14:23 Відповісти
Не напрягайся - не делай себе больно)) Там у вас на россии/на параше говорят полный абзац - дно пробили, да)?
показати весь коментар
17.01.2020 16:41 Відповісти
Хайп, пиар, цементирование Г-ка на должности . Вспомните Яйценюка и Гойсю. Не так было?
показати весь коментар
17.01.2020 14:26 Відповісти
напевне цей самокатчик такий юрист як і економіст. Замість того щоб до парламенту заяву подавати, воно зеленій шмарклі заяву подало.
показати весь коментар
17.01.2020 14:31 Відповісти
цей Гончарук написав заяву про отставку, чи скиглить шоп його не звільняли, бо він такий хароший шо далі нікуди
показати весь коментар
17.01.2020 15:01 Відповісти
А мне нравится этот поступок. Мы к этому стремились, чтобы политики при малейшей угрозе своей репутации, подавали в отставку. Это порядочно.
Есть еще один пример антипорядочности - наш волосатый министр из Армении. Этот будет сидеть на пальме до самого упора. Совести нет ни грамма! И снять его никто не может. Хотя сидеть уже давно должен и не в кресле, а на нарах!
показати весь коментар
17.01.2020 16:11 Відповісти
Що, засмерділо смаженим??? Чи вже запалало???
показати весь коментар
17.01.2020 16:18 Відповісти
Слуги Народа при рассмотрении Законопроекта о "ворах в Законе" демонстрируют знание "блатной распальцовки". Это все, что нам нужно знать о слугах Народа и их отношении ко всему, что происходит в Украине.
Гончарук написав заяву про відставку - Цензор.НЕТ 7805
показати весь коментар
17.01.2020 16:39 Відповісти
Це ж який страшний злочин вчинив Гончарук!? Щось там сказав чи не сказав недоречне.
Як швидко підняв вгору лапки. А може там є якісь інші причини? Де детальний аналіз економічної діяльності за пів року, де плани з переліком того, що зроблено, що не зроблено і чому не зроблено та що буде далі робитись. Підкилимна боротьба нікому не цікава - країна чекає результатів, а не параду скривджених в благородних позах.
Де і хто той, що буде кращим прем'єром?
показати весь коментар
17.01.2020 17:10 Відповісти
умнО... надзвичайно умнО... кризис довіри до гаранта та системи влади... підняти топам заробітні плати, премії, преференції... закинути пару рольових ігор у ютйюб..., отримати хайп.... і свалити... 80% від окладу?... ги... скільки планів, прожектів і відєнія будусчєго.... розгрібайте
показати весь коментар
17.01.2020 17:44 Відповісти
напрасно написал. мог просто кукиш показать. забить и забыть.
показати весь коментар
17.01.2020 17:48 Відповісти
Жодних позитивних результатів роботи Уряду немає. Падіння промислового виробництва на 7,5 %, сповільнення зростання ВВП до 2,5 %, невиконання дохідної частини бюджету на 70 млрд.грн., невиконання бюджетних платежів, тощо. Тому Гончаруку слід не брехати про досягнення, а уходити з посаду.
показати весь коментар
17.01.2020 18:54 Відповісти
ничего не меняется!!!
форум живёт в стабильном режиме
показати весь коментар
17.01.2020 19:06 Відповісти
Зрада или не зрада - вот в чем вопрос.
показати весь коментар
17.01.2020 19:27 Відповісти
Та канешна зрада.
После такого бомбезного компромата нужен срочный имьпичьменьть, с возвращением к корыту порошенко и свинарчуков ( лучших работников укроборонпрома), гонтаревой ( банкирши года) , гройсмана (я вам покажу как страной управлять)
показати весь коментар
17.01.2020 19:37 Відповісти
Как я понимаю, эпоха физического (силового) порабощения человека уходит в прошлое, трансформируясь, при этом, в моральное насилие над ним. Результат такого, морального насилия над человеком, в частности, негативно отразился на народонаселении Украины. Если на 1.01.1991год население Украины составляло 51 944,4 человек, то на 1.01.2019 год составляло уже 41 940,7 человек (https://index.minfin.com.ua/ua/reference/people/ ). Ибо таковы реальные законы эволюции человека. Поэтому и сказано: «Я говорю: поступайте по духу, и вы не будете исполнять вожделение плоти; Ибо плоть желает противного духу, а дух - противного плоти; они друг другу противятся, так что вы не то делаете, что хотели бы. Если же вы духом водитесь, то вы не под законом. Дела плоти известны; они суть: прелюбодеяние, блуд, нечистота, непотребство. Идолослужение, волшебство, вражда, ссоры, зависть, гнев, распри, разногласия, (соблазны), ереси. Ненависть, убийства, пьянство, бесчинство и тому подобное; предваряю вас, как и прежде предварял, что поступающие так Царства Божия не наследуют Гал.5:16-21. Поэтому: «Но да будет слово ваше: «да, да», «нет, нет» а что сверх этого, то от лукавого» Мф. 5:37.
Православный анархо коммунист «язычник».
Сегодня январь. Год 7528 от сотворения мира в звёздном храме
показати весь коментар
17.01.2020 19:12 Відповісти
А ведь Гончарук на 100% прав, Зеленский в экономике профан, и сам Зеленский это знает, он хочет видеть результат, а как к этому результату придут экономисты профессионалы из правительства ему глубоко по фигу... и он правильно поступил что не уволил Гончарука, за правду не должны увольнять... как и в прочем избиратели которые голосовали за Зеленского знали что голосуют не за экономиста...
показати весь коментар
17.01.2020 19:27 Відповісти
Так и есть. Но ******* против. Накатали уже зрады на 500 коментов.
показати весь коментар
17.01.2020 19:43 Відповісти
Экономисты-профессионалы из правительства адепты Сороса. Это особые коррупционеры, они не берут взятки для себя. Они глобализируют экономику страны так, что лет через пять основными продуктами производства будут зерновые и технические культуры. В этом они видят международное разделение труда для Украины.
показати весь коментар
18.01.2020 17:23 Відповісти
Председатель НБУ Смолий и мастер сомнительно-авантюрных решений Рожкова должны последовать, как минимум ,вслед за Гончаруком, как авторы сомнительной идеи и ее реализации- укрепления гривны, чем причинили непоправимый многомиллиардный ущерб стране и ее экономике .Утверждения Смолия, что в бедах гривны виноват доллар , те привязка гривны к доллару , и задача НБУ-это стабильность цен -не комментируется ,но ставит под сомнение будущее гривны
показати весь коментар
17.01.2020 19:58 Відповісти
по каждому пункту - затрудняюсь ответить, но отопление выросло по сравнению с прошлым отопительным сезоном! популизм - как он есть!
показати весь коментар
17.01.2020 21:24 Відповісти
Гончарук написав заяву про відставку - Цензор.НЕТ 7738
показати весь коментар
17.01.2020 22:59 Відповісти
А кто же так усиленно защищает Гончарука, который со всей старой порошенковской шоблой - Смолий, Рожкова, Маркарова - пытается обмануть Зеленского по поводу ОВГЗ? Да это ж некто Петро Порошенко. Видать, оооочень доходные эти ОВГЗ, зря что ли строил эту пирамиду для себя любимого.
показати весь коментар
17.01.2020 23:56 Відповісти
Вирус вирусу президент. Они расчитывают быть далеко, когда тело умрет.
показати весь коментар
18.01.2020 09:42 Відповісти
Гончарук Зеленскому в заявлении:

«Я премьер, я профан, так что же?
Ты и я в этом очень-очень похожи,
От экономики мы так с тобой далеки,
Что в народе обоих зовут - мудаки».
показати весь коментар
18.01.2020 18:09 Відповісти
Сторінка 6 з 6