5659 відвідувачів онлайн

Франція запропонувала провести розшифровку чорних скриньок збитого в Ірані літака МАУ, - Пристайко

Франція запропонувала провести розшифровку чорних скриньок збитого в Ірані літака МАУ, - Пристайко

Розшифровку бортових самописців збитого над Іраном літака МАУ не проводитимуть без участі українських експертів.

Про це сказав журналістам глава МЗС України Вадим Пристайко після зустрічі з іранським колегою Мохаммадом Джавадом Заріфом у Мюнхені 15 лютого, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Не буде відбуватися відкриття та зчитування чорних скриньок без України. Це те, про що було чітко домовлено з міністром закордонних справ Ірану. Де фізично це буде зроблено? Там, де є достатні технічні можливості для того, щоб забезпечити неушкоджене зчитування всієї інформації. Це, наприклад, може бути Франція, яка вже запропонувала свої послуги, там дійсно є обладнання та новітнє програмне забезпечення", - сказав Пристайко.

За його словами, Франція є найбільш обговорюваним варіантом. Наразі "лише кілька країн" здатні зробити все на належному рівні, адже скриньки дуже пошкоджено. Треба бути особливо обережними, коли йдеться про настільки чутливий політичний підтекст, додав Пристайко.

Він зазначив, що іранська сторона стверджує, що за законом має відкрити їх сама. Але їм нагадали, що 30 днів було достатньо, щоб, як записано в міжнародних договорах, без затримки зчитати інформацію. Якщо цього не було зроблено, то в Ірану, очевидно, немає технічних спроможностей, і вони мають звернутися до когось, у кого вони є.

Щодо розміру компенсацій, то було досягнуто домовленості, що Україна очолить процес у переговорах з Іраном. Про яку суму буде досягнуто домовленість між Україною та Іраном, таку ж суму буде виплачено всім, включно з громадянами Ірану, поінформував Пристайко. Цифр він не назвав.

Нагадаємо, літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який мав здійснити рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився орієнтовно о 6:00 за тегеранським часом (близько 4:30 за київським часом) у середу, 8 січня 2020 року, після зльоту з тегеранського аеропорту ім. Імама Хомейні. На борту перебували 168 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Більшість загиблих в авіакатастрофі - громадяни Канади та Ірану.

Вранці 11 січня Іран визнав, що літак українських авіаліній був збитий помилково іранськими військовими.

Топ коментарі
+4
нельзя! макрон под путей 300 %. Канада или штаты!!!
показати весь коментар
15.02.2020 21:32 Відповісти
+1
Но им напомнили, что 30 дней было достаточно, чтобы, как записано в международных договорах, без задержки считать информацию.

Хитрые цыгане рассчитывали что-то подтереть и исправить.
показати весь коментар
15.02.2020 21:32 Відповісти
+1
Об этом сказал журналистам глава МИД Украины Вадим Пристайко после встречи с иранским коллегой Мохаммадом-Джавадом Зарифом в Мюнхене
Мюнхен, город хлебный, но дорогой... -- не нравится он мне! *)
показати весь коментар
15.02.2020 21:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
нельзя! макрон под путей 300 %. Канада или штаты!!!
показати весь коментар
15.02.2020 21:32 Відповісти
Но им напомнили, что 30 дней было достаточно, чтобы, как записано в международных договорах, без задержки считать информацию.

Хитрые цыгане рассчитывали что-то подтереть и исправить.
показати весь коментар
15.02.2020 21:32 Відповісти
странно что ящики просто не пропали, мол Махмуд сдал на металл, или инопланетяне украли
Мокрон там нарасшифровывает ага
показати весь коментар
15.02.2020 21:37 Відповісти
Об этом сказал журналистам глава МИД Украины Вадим Пристайко после встречи с иранским коллегой Мохаммадом-Джавадом Зарифом в Мюнхене
Мюнхен, город хлебный, но дорогой... -- не нравится он мне! *)
показати весь коментар
15.02.2020 21:45 Відповісти
Мюнхен є історичним місцем не тільки для німців. Зберігли місце, де Адольф переконував німців?
показати весь коментар
15.02.2020 21:57 Відповісти
Вообще-то в Нюрнберге главные События присходили... -- до, во время и после... -- тут от меня не далеко...
Под Мюнхеном концлагерь токо остался...
показати весь коментар
15.02.2020 22:01 Відповісти
Суд і Нюрнберг теж таке місце, але ж були промови з пивом у Мюнхені.
показати весь коментар
15.02.2020 22:09 Відповісти
...где токо пиво не пьют? -- а Стадион в Нюрнберге! ...до сих пор впечатляет. Кстати -- там пива щас не купишь. ...разве что из-под полы в киосках. Я серьёзно... -- в будни. По праздникам любэ! *)
показати весь коментар
15.02.2020 22:15 Відповісти
Головне, щоб добре німецьке пиво не спонукало німців слухати та йти за новим Гітлером.
показати весь коментар
15.02.2020 22:21 Відповісти
-- хы -- стыцы крепенько гансюков тогда прижали -- чисто монетарной политикой. ...без идеологии...
Но, были немецкие зебилы, шо считали Хитлера ведущим мировым политиком, аж до 1952 года.
-- щас бы: Трампыч -- введи! ...так Война ещё не та.

Но допросятся: Бандера приде -- Орднунг наведе! ...шутка юмора боится...*(
показати весь коментар
15.02.2020 22:30 Відповісти
Про ВКЛ. -- моё мнение, если интересно?
Он не живёт в Беларуси и в Украине. ...поддерживает беседу из "оппозиции" -- рейтинг снимает кому-то. Но не на себя и не за нас эпистолярит... Я ему не верю.

"Давно здесь сидим" ...аж Балалайку пережили...*)
показати весь коментар
15.02.2020 22:35 Відповісти
То главбульба маскуецца.
показати весь коментар
15.02.2020 23:15 Відповісти
-- шо-то типа того самого... -- мутный член.
показати весь коментар
15.02.2020 23:29 Відповісти
аби там москалів не було.
показати весь коментар
15.02.2020 21:45 Відповісти
Новости 100 лет. Пристайку нечего сказать. Все откровенно забили.
показати весь коментар
15.02.2020 21:50 Відповісти
Самолет самолетом, все понятно, ну что там нового могут найти, там что, есть записи тех кто сбивал этот самолет? Или есть там фото, кто отдавал приказ? Ну, какая там может быть тайна? Летел самолет и вдруг трах и все.
показати весь коментар
15.02.2020 21:55 Відповісти
Нового не знайдуть, але розшифровка чорного ящика дає офіційні докази для суду та можливість вимагати компенсацій після того.
показати весь коментар
15.02.2020 21:59 Відповісти
а с каких Франция!?
показати весь коментар
15.02.2020 22:01 Відповісти
А що означає "каких"?
показати весь коментар
15.02.2020 22:05 Відповісти
Немцам нравится жить в великой стране
Американцам нравится жить в великой стране
Это потому, что они построили для себя великую страну.

При чем без труда.

Так что или кто же мешает Украине быть великой страной?
показати весь коментар
15.02.2020 22:04 Відповісти
Ненависть малоросів до українців цьому заважає.
показати весь коментар
15.02.2020 22:07 Відповісти
Так если украинцы такие обиженные, и не хотят строить великую страну, кто или что тогда мешает малоросам построить великую Украину?
показати весь коментар
15.02.2020 22:12 Відповісти
Ображені малороси, а не українці. Малоросам не потрібна Україна, тому вони її не будують.
показати весь коментар
15.02.2020 22:15 Відповісти
А может ты не хочешь. Может ты как Зеленский - дорваться, своровать и сбежать?
показати весь коментар
15.02.2020 22:13 Відповісти
Якби хотів би, то робив. А так твої підозри не мають основи. Та і річ не про мене, тому не переходь на особистості.
показати весь коментар
15.02.2020 22:17 Відповісти
Та не то рашеносасущие педрилоподобные.
показати весь коментар
15.02.2020 23:17 Відповісти
долго думало?..
Ну и что же мешает быть великой страной?
показати весь коментар
15.02.2020 22:17 Відповісти
грызня между собой. Вас один и тот же черт крутит, стравливает между собой, обворовывает, и не дает вспомнить о том, для чего вам дана страна, в которой вы живете.
показати весь коментар
15.02.2020 22:21 Відповісти
При цьому не зрозуміло де ваше місце, бо чомусь крутить лише нас.
показати весь коментар
15.02.2020 22:23 Відповісти
так я всегда с вами
показати весь коментар
15.02.2020 22:23 Відповісти
А в цьому у мене сумніви, якщо уважно прочитати ваші коментарі.
показати весь коментар
15.02.2020 22:25 Відповісти
в принципе есть доля истины, если ещё и учесть что этот чёрт крутит не только нами, но и вами...

нужна точка опоры, лидер...
и этот "чёрт" зная это - в первую очередь не даёт возникнуть этой точке в любом её виде...
показати весь коментар
15.02.2020 22:54 Відповісти
Сдаётся мне, что информация чёрных ящиков уже прочитана расеей. Теперь идёт кропотливая работа по замене информации на более удобную для расеи. Что-то там есть такое, что может косвенно указать, что сбили преднамеренно украинский самолёт.
показати весь коментар
15.02.2020 22:21 Відповісти
нельзя!!!! очень большая вероятность что сбивали не иранские операторы! нельзя отдавать лягушатникам ящики!
показати весь коментар
15.02.2020 22:33 Відповісти