ВООЗ визнала поширення нового коронавірусу пандемією, - Гебреєсус

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) цілодобово оцінює поширення COVID-19.
Про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter організації.
"ВООЗ цілодобово оцінює цей спалах, і ми глибоко занепокоєні як тривожними рівнями поширення і серйозності, так і тривожними рівнями бездіяльності. Тому ми прийняли рішення, що COVID-19 можна охарактеризувати як пандемію", - сказано в публікації.
При цьому Гебреєсус підкреслив, що оголошення пандемії не змінює "оцінки загрози нового коронавірусу, того, що робить ВООЗ і того, що мають робити країни".
Нагадаємо, вперше новий тип вірусу, що викликає атипову пневмонію, підтвердили 31 грудня 2019 року в Ухані (Китай), населення якого становить понад 11 млн осіб.
Інкубаційний період коронавірусу в середньому становить від 2 до 12 діб і протікає безсимптомно. Початкові симптоми захворювання - підвищена температура і кашель. Багато інфікованих повідомляли, що відвідували рибний ринок Хуанань або працювали там. 21 січня Національна комісія охорони здоров'я Китаю підтвердила передачу коронавірусу 2019-nCoV від людини до людини.
11 лютого новий коронавірус отримав офіційну назву COVID-19, тобто Corona Virus Disease 2019.
10 березня у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що поширення коронавірусу з Китаю дає підстави говорити про загрозу пандемії.

дохтур ваты и должен быть таким тупым...