9278 відвідувачів онлайн
17 859 137

Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ. ВIДЕО

Дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека Олександра Балакай досі не позбулася російського паспорту. Він сам при цьому користується нерухомістю та авто родини партнера очільника ростовського кримінального угрупування.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів Bihus.info, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вони повідомляють, що родина дружини Тишлека, Олександри Балакай, орієнтовно в нульових переїхала на Ростовщину й отримала російське громадянство. Станом на літо цього року чинним лишався і російський паспорт самої Олександри Балакай.

Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 01Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 02

До повномасштабного вторгнення РФ Тишлеків в Україні відвідувала теща - Малія Балакай. Влітку 2018 на неї була оформлена двокімнатна квартира в ЖК "Новопечерські Липки" в Києві. Вона передала право розпоряджатися нерухомістю доньці та повернулася до Росії.

Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 03

Сам Тишлек при цьому, переїхавши до столиці у 2019 році, безкоштовно мешкав у квартирі на 140 кв.м. в елітному ЖК "Французький квартал" у центрі міста. Ця квартира належала Юрію Голику, відомому як ідеолог проекту "Велике будівництво".

Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 04

Зараз Тишлек вже з’їхав з цієї квартири. Натомість його бачать в будинку на 300 кв. м. в елітному котеджному містечку під Києвом. Цей будинок записаний на жінку на ім’я Наталья Нечепоренко. Крім того, навесні минулого року Тишлек виїжджав за кордон на автівці чоловіка Наталі Нечепоренко Віталія, а навесні цього року Нечепоренки виписували на Тишлека довіреності. Через півроку після цього на Наталью і оформили будинок.

Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 05

Віталій Нечепоренко має частку в 25% у ТОВ "Еліт лото". Таку ж частку там має Андріан Родін, він же Андрєй Іманалі, він же "Полузвєрь" - ростовський кримінальний авторитет, який має дуже давні і складні "стосунки" з поліцією.

"Іманалі прославився на початку 00-х - як один із лідерів ростовського "ОПГ "Сельмаш". Тоді його оголосили в розшук, спочатку федеральний, а потім і міжнародний, за підозрою у викраденні людей. Знайшли у Києві і видворили назад до Росії, де Іманалі таки засудили до 7 років ув’язнення", - йдеться в розслідуванні.

Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 06Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 07Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ, - ЗМІ 08

Тишлек повідомив журналістам у коментарі, що "наразі орендує квартиру, в будинку проживав тимчасово, Нечепоренки - його близькі друзі, дружина має український паспорт, а у справи тещі він не втручається".

Топ коментарі
+76
За сьогоднішньої влади це вже правило а не виключення.
показати весь коментар
27.10.2023 11:19 Відповісти
+44
Сам Тишлек "користується нерухомістю та авто родини партнера очільника ростовського кримінального угрупування."

Джерело:

*
Ну а шо, Буданову можна жити на хаті рашиста разом з іншим рашистом Гогілашвілі, а головним ментам не можна робити те ж саме?
Це ж ЗЕ-реальність, за яку зефани так обожнюють свого Боневтіка.
Правда немало з них вже злиняло за кордон і продовжують любити і прославляти його здалеку.
показати весь коментар
27.10.2023 11:24 Відповісти
+39
Оманський віслюк тут ні до чого, бо тупий як пробка та грає роль потішного гундозика.
показати весь коментар
27.10.2023 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
як кажуть кацапи, каму вайна, а каму мать радна...
І не забувайте, #тамнівсєплахіє.
показати весь коментар
27.10.2023 11:59 Відповісти
Обменяйте ее на наших пленных!!!
показати весь коментар
27.10.2023 12:01 Відповісти
Я і не здивований. Мусорня - вона така...
Одного не втямлю: хто у кого стоїть "на шухєрі" - мусорки у бандюків чи бандюки у мусорків?
показати весь коментар
27.10.2023 12:11 Відповісти
перше. мусор від московський уголовний сиск
показати весь коментар
27.10.2023 13:47 Відповісти
мало того що фсбешний крот, так ще й куєсос кримінальників. ...чи його жінка, фіг зна, хто там заслужив канфєткі від бандитні
показати весь коментар
27.10.2023 12:15 Відповісти
лютий *******!!!
показати весь коментар
27.10.2023 12:48 Відповісти
Паничі... наразі усьо можна Паничам.
А холопам лише роти роздявляти і тцк
показати весь коментар
27.10.2023 13:27 Відповісти
А шо подаляку можна брата рідного в гру мати, з паспоотлм рашки, а цьому не можна? Як так?
показати весь коментар
27.10.2023 13:33 Відповісти
А чи обов'язкова це вимога - мати рфійський паспорт, чи родича з рфійським паспортом, щоб бути частиною зеленої команди?!
показати весь коментар
27.10.2023 13:37 Відповісти
А як же ж…. А ви думали вам тут шо? А тут ого го….. коротше, лам ца дріца гоп ца ца!!! А скільки щетаких цінних кадрів в зеленій команді до кого журналісти ще не дістались??????
показати весь коментар
27.10.2023 15:00 Відповісти
Ще одного "зашквареного потужного менеджера" виявили...Бігусу -респект...
показати весь коментар
27.10.2023 13:39 Відповісти
Ха ха.І ця влада має викликати до себе довіру??
показати весь коментар
27.10.2023 14:10 Відповісти
Зебіли за це голосували.
Ще і вважають що напад срасіян відбувся зненацька
показати весь коментар
27.10.2023 14:14 Відповісти
Зеля, где ты набираешь таких кадров??? Шо нормального мента украинца нельзя было найти, обязательно чувака с каким то криминально кацапско-хачевским привкусом? Мы ж все запомнили Гогу а теперь опять и опять у ментов…А как же спецпроверка СБУ? Или это сплошная профанация для пересичных лохов???
показати весь коментар
27.10.2023 14:56 Відповісти
Вмонтований цей чел в структуру МВС за височайшим повеленієм. Скоріш за все, з греків він та його сімя.
показати весь коментар
27.10.2023 15:15 Відповісти
Але паспортішки чомусь не грецькі, а кацапські...
показати весь коментар
28.10.2023 05:04 Відповісти
Дисертацію в МВС захищав, без татарова і тоді і зараз не обійшлося.
показати весь коментар
27.10.2023 15:17 Відповісти
уволить начальника который подписал ему назначение. ******* эта безответственность.
показати весь коментар
27.10.2023 15:39 Відповісти
Цікаво хто так ретельно формує та запроваджує агентуру ФСБ з кримінальними звязками та неатестованими корумпованими працівниками "старої гвардії" у МВС НП України...???!!!

А також читайте статті про ПОВНИЙ ПРОВАЛ МУСОРСЬКОЇ АТЕСТАЦІЇ в УКРАЇНІ...і як стара корумпована мусарня дальше залишається "працювати" на своїх місцях з 12% знаннями своїх профефефесійних обовязків та лише з 15% знанням Законів України...!!!
«Міліцейська контра», або Як скомпрометовані міліціонери поновлюються через суди
https://4vlada.com/investigations/48571

Атестація - не указ. Екс-керівник Стрийського відділу Нацполіції поновився на посаді начальника.
https://forpost.lviv.ua/novyny/2668-atestatsiia-ne-ukaz-eks-kerivnyk-stryiskoho-viddilu-natspolitsii-ponovyvsia-na-posadi-nachalnyka

Дрогобицький відділ поліції очолив Іван Малиш. https://drogmedia.net.ua/2020/10/12/drogoby-ts-ky-j-viddil-politsiyi-ocholy-v-ivan-maly-sh/

Львівське районне управління поліції №2
https://lv.npu.gov.ua/lvivske-raionne-upravlinnia-politsii-2

Хто такий цей «кабінетний-кадровик» І. Клименко…??? https://uk.wikipedia.org/wiki

А також дуже цікаво про трагічну загибель (ліквідацію) команди бувшого міністра МВС України Монастирського інформацію про котру (засекретили)…???!!!

ХТО цей ЩУР в команді ЗЕЛЕНСЬКОГО, який формує та пропихає усю цю ФСБешну агентуру у МВСУ...!!!
показати весь коментар
27.10.2023 16:00 Відповісти
-- Це ж так показово -- наглядно...Щопрвда замість : --Скажи хто твій дружбан і я скажу хто ТИ !-- імпровізація. А саме :-- Скажи хто тебе охороняє від "власного" народу і я скажу з чієї помийниці ти до нас ЗЕ-- засланий !? Із сивої давнини пронирливі срулята- гешефтники завжди знаходили спільну мову. як НЕ з ляхами. то мразото--кацапидлами
як нас .українців. легко дурити. сварити один з одним та вичавлювати останню копійчину-- здираючи три шкіри ! Ви ж погляньте лишень -- у владі виключно . як НЕ сруль-грамофончик . який повчає нас виживати із всих телеекранів. то материй рашо--кацапидло із ригів (.щоправда є прогрес -- спровадили .врешті--решт(.тихцем ) вовчару-- єфремова . до ліліпутінської кошари ...
показати весь коментар
27.10.2023 18:11 Відповісти
У теперішній владі, всюди одні кроти...КАРЛ...Просто одна суцільна кротова нора.
показати весь коментар
27.10.2023 18:20 Відповісти
мафія може зробити те, що не зробив ***** - добити Україну. 30років мафія керує в мвс, в прокуратурі, в судах, купа мафіозі було в сбу - не знаю чи вичистили їх хоча б трохи. Мафія серед чиновників. Це вже цілі касти недоторканих.
показати весь коментар
27.10.2023 19:21 Відповісти
Ну такого відвертого знущання, як при Зебздищі, ніколи за 30 років не було... ні-ко-ли!
показати весь коментар
28.10.2023 05:08 Відповісти
не сміши людей, мафія за два роки не створюється, навіть за чотири. Куми, свати, брати і т. д. ще пішло з совка. Через те, що ніхто з цим не боровся як слід, а тільки балакали, то мафія чим далі тим сильніша. А ще потрібне громадянське суспільство, не раз в 10років виходити на майдан, а так щоб у кожному місті і містечку люди не терпіли корупції. Щоб не сприймали як належне, коли різні чинуші живуть на широку ногу, коли це явно не відповідає їх доходам. Коли люди будуть активно вимагати справедливості, то й правоохоронна система буде вимушена працювати, а не тільки видимість створювати.
показати весь коментар
28.10.2023 16:07 Відповісти
коли буде багато таких свідомих активістів, як Роман Ратушний, який, на жаль, загинув на війні з кацапами, тоді шансів не буде ні для мафії, ні для корупції. Тільки кацапи і придурки думають, що 'цар' зверху забезпечить їм порядок, справедливість і манну небесну
показати весь коментар
28.10.2023 16:24 Відповісти
а ну назви, коли ще так безбожно крали, як при Зебздищі?
показати весь коментар
29.10.2023 02:23 Відповісти
Чергове смердюче зелене лайно яке працює на парашу.Потрібні масові розстріли московських агентів з яких складається партія зеленого оманського наркомана.
показати весь коментар
27.10.2023 19:49 Відповісти
Ну, де ці "зелені" беруть таких типів. Що не ставленник, то кожен з якимись зашкварами. І здається, що гірше вже нікуди, але ні, поражають усе глибшим дном.
показати весь коментар
27.10.2023 19:55 Відповісти
Це ж *******,коли в міліцію влаштовуєшся ,дивляться всюди з мікроскопом і ліхтарем і бачить репресованих сталінізмом.А тут...Інша справа
показати весь коментар
27.10.2023 21:30 Відповісти
Сколько мразей вокруг нас.....
показати весь коментар
27.10.2023 23:13 Відповісти
Еуропейська країна😄
показати весь коментар
27.10.2023 23:33 Відповісти
Дружина заступника голови Нацполіції Тишлека має паспорт РФ

Якщо це так, то вона лярва, шалава, i ********* *************.
Таких геть ***** з України!!!
показати весь коментар
28.10.2023 00:54 Відповісти
І шо? При шуті зеленському це норма. А винен Порошенко
показати весь коментар
28.10.2023 01:34 Відповісти
ОЗУ не менше. Пограбували, залили кров'ю. Лишилось розвалити щоб уникнути відповідальності. Як там колись вангували? З Володимира почалось, на Володі і закінчиться.
показати весь коментар
28.10.2023 04:53 Відповісти
А знали ли вы что Арахамия иногда встречается с завхозом Януковича Кравцем в ресторане Ишак и что сын завхоза является замом главы постоянной земельной комиссии в Киевсовете, и распоряжается столичной землей, пока наши пацаны защищают каждую посадку