11062 відвідувача онлайн

Окупанти видають українським підліткам поліси медичного страхування для примусової паспортизації, - Центр нацспротиву

цнс

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.

Як зазначили в ЦНС, окупанти зобов’язали підконтрольні місцеві школи видати старшокласникам від 14 років поліси медичного страхування. Проте умовою видачі є отримання підлітком паспорта РФ, а також наявність російського документа в одного з його батьків.

Перелік осіб, які не отримують поліс, школи мають надати окупаційній адміністрації, а також провести "виховну роботу" з батьками таких дітей.

Завантаження...