10065 відвідувачів онлайн
2 960 48

Додаткові системи ППО прибудуть до України у серпні, вересні та жовтні, - Зеленський

Володимир Зеленський на засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад від Рівненської області

У серпні, вересні та жовтні Україна отримає додаткові системи протиповітряної оборони.

Про це Володимир Зеленський заявив на засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад від Рівненської області, передає Цензор.НЕТ.

Президент підкреслив, що забезпечення захисту промислових й економічних центрів достатньою кількістю систем ППО є пріоритетом.

"Завдяки нашій роботі й партнерам ми збільшуємо кількість "петріотів" та інших систем. Тому ми будемо продовжувати працювати в цьому напрямі. І в серпні, вересні та жовтні будуть відповідні системи в нашій державі", – анонсував він.

Топ коментарі
+18
чи то, вибачай, з бетону будував Генерал Наєв, якого ти звільнив.

а твої злодюжки-тимошенки майструють фортеці з гівна та палок за подвіним тарифом
показати весь коментар
30.07.2024 20:53 Відповісти
+10
вова, как стынет бетон на фортификациях .... Волыни ?

курва !

.
показати весь коментар
30.07.2024 20:50 Відповісти
+8
А де речник отой що на колону Вашингтона на фото навішував свої сексуальні домисли ?
Чому вова робить його роботу ?

ВСЬО СМЄШАЛОСЬ в ************ - презыдэнт працюе спикером , сэкрэтарша працюе
презыдентом , Подляка им всьо радыть , а Татаров все це охороняе - отака хня малятка , як оце змішання руZZькых літер у моєму допыси
показати весь коментар
30.07.2024 21:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вова, как стынет бетон на фортификациях .... Волыни ?

курва !

.
показати весь коментар
30.07.2024 20:50 Відповісти
чи то, вибачай, з бетону будував Генерал Наєв, якого ти звільнив.

а твої злодюжки-тимошенки майструють фортеці з гівна та палок за подвіним тарифом
показати весь коментар
30.07.2024 20:53 Відповісти
Коли прибудуть, тоді і говори. Трепло
показати весь коментар
30.07.2024 21:18 Відповісти
Ситуація у Торецьку дуже важка, місто не підготовлено до оборони, - Бутусов Джерело:
показати весь коментар
30.07.2024 21:30 Відповісти
Взагалі про це не треба говорити. Показники роботи ППО та ПРО або самі про себе скажуть, або...
Але ж ПіАр - "наше фсьо" 😡
показати весь коментар
30.07.2024 21:36 Відповісти
чого тобі взагалі киздіти з Польщі? сиді там та не варнякай
показати весь коментар
31.07.2024 01:14 Відповісти
припинення дивитися кремлівського пропагандиста Шарія, все це неправда і брехня!
показати весь коментар
30.07.2024 23:40 Відповісти
При такій густій жарі, він тріскається. Треба поливати
показати весь коментар
30.07.2024 20:55 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2024 21:13 Відповісти
вова робить ротом і голосно, с хріпотцой - то його робота
показати весь коментар
30.07.2024 21:16 Відповісти
Нэ сэкрэтарша, а завгосп!
показати весь коментар
30.07.2024 21:39 Відповісти
Потужний план, буде все, і попугай буде
показати весь коментар
30.07.2024 20:53 Відповісти
...і "десь посередені, по Дніпру...."
показати весь коментар
30.07.2024 20:54 Відповісти
На Трухановому острові .
показати весь коментар
30.07.2024 21:08 Відповісти
ні, Труханів на Лівому березі, себто по Оману відійде...
показати весь коментар
30.07.2024 21:17 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2024 21:31 Відповісти
мір, труд, май, іюнь, іюль!
показати весь коментар
30.07.2024 20:57 Відповісти
..жара, потом опадут листья и вылуплятся белые мухи, ближе к Рождеству.
показати весь коментар
30.07.2024 21:18 Відповісти
наталка мосейчук та Г+Г вас здивують:

буде пекельний холод
показати весь коментар
30.07.2024 21:20 Відповісти
А де наше ППО? До 2019 року їх було понад сто різновидів.
показати весь коментар
30.07.2024 21:04 Відповісти
І де?
показати весь коментар
30.07.2024 22:09 Відповісти
Уже наверное для обороны Львова? Как и F-16?
показати весь коментар
30.07.2024 21:08 Відповісти
західних кварталів "фортеці Львів"

.
показати весь коментар
30.07.2024 21:22 Відповісти
їх доставлять під крилами українських F16?
показати весь коментар
30.07.2024 21:09 Відповісти
Ця зелена зграя не бажає і ніколи не буде захищати Україну, бо це не їхня Батьківщина,бо вони слуги від єврейського народу,але на даний час і туди не поспішають там теж війна,це просто" гниди -прилипали"
показати весь коментар
30.07.2024 21:11 Відповісти
Це Єрмак єврей? 😁 Чи може Татаров?

Аааа!!!! Ти мабуть про Арахамію. 🤣
показати весь коментар
30.07.2024 21:16 Відповісти
це була шутка, я сподіваюсь

Арахамія = Абрахамія -- нє ?
за атропологію я вже мовчу....
показати весь коментар
30.07.2024 21:24 Відповісти
знатная фамилия !!!!!!!
Статистика розыска по фамилии Арахамия


Собрали статистику по фамилии Арахамия в реестрах розыска. На первом месте категория розыска "лицо, скрывающееся от суда", что составляет 50% от общего числа разыскиваемых лиц с фамилией Арахамия. На последнем месте по количеству в розыске находится категория "особа, яка переховується від суду", что составляет 25%. Среди лиц с такой фамилией самая распространенная статья розыска это "ст.185 ч.2", по этой статье ищут в 75%. Реже всего ищут по статье "ст.309 ч.3", процент составляет 25%.

.
показати весь коментар
30.07.2024 21:30 Відповісти
https://scanbe.io/ru/people/a/l/arakhamiya
показати весь коментар
30.07.2024 21:32 Відповісти
Нє. Ну людина ж впевнена, що там суцільне єврейське лоббі. Я самих яскравих перелічив.

Да і сам ЗЕлений піонер якийсь не дуже якісний. Бо замість гарно вчитися та грати на скрипочці займався всякою ******.
показати весь коментар
30.07.2024 21:35 Відповісти
потужний серпень, незламний вересень, результативний жовтень
показати весь коментар
30.07.2024 21:16 Відповісти
ІЗРАЇЛЬ ЗАВДАВ УДАРУ ПО ВИСОКОПОСТАВЛЕНОМУ КОМАНДИРУ ХЕЗБОЛЛИ У БЕЙРУТІ

"ЦАХАЛ завдав цілеспрямованого удару в Бейруті по командиру, відповідальному за вбивство дітей у Мадждал-Шамсі та вбивство численних інших ізраїльських цивільних", - йдеться в заяві Армії оборони ІзраїлюВисокопоставлене джерело служби безпеки Лівану повідомило, що доля командира залишається невідомою.
показати весь коментар
30.07.2024 21:29 Відповісти
Молодці ізраільтяни !

.
показати весь коментар
30.07.2024 23:53 Відповісти
тим що відмовились від допомоги Україні коли в них було все добре? не впевнений.
показати весь коментар
31.07.2024 01:32 Відповісти
За всю историю этой войны--хоть что то пришло в июне относительно августа?! Оно не нужно конечно. Но может быть когда нибудь потом, надо будет составить хронологию поставок военной помощи по датам и по степени нужности относительно момента применения. Ну конечно по состоянию тактическому и стратегическому на указанный срок и последующий результат. Хотя уже сегодня видно, когда помощь просто не пришла, и потом поздно было---хоть и пришла. А мог бы и короче сказать---,,Дорога ложка к обеду!,,
показати весь коментар
30.07.2024 21:32 Відповісти
І де дивиться контррозвідка?
Розголошення держ.таємниці-наяву.
показати весь коментар
30.07.2024 21:39 Відповісти
А чи поповниться у серпні, вересні та жовтні Україна новими громадянами?
показати весь коментар
30.07.2024 21:49 Відповісти
Керч, https://x.com/i/status/1818306254965526664 пожежа на трансформаторному полі https://www.google.com.ua/maps/place/45%C2%B021 ПС Центральная 110/10/6 кВ, біля стадіону 50 лєт октября. Начебто горять ще три ПС у Керчі, але невідомо які з десятьох. Вийшла якась нєлєпая случайность, ефект лінзи. запалали одразу чотири ПС.
показати весь коментар
30.07.2024 21:51 Відповісти
-"завдяки нашій роботі й партнерам ми збільшуємо кількість "петріотів"- А може всупереч? Бо ви всіма діями робите все на шкоду Україні!
показати весь коментар
30.07.2024 21:56 Відповісти
"Ми орали" сказала муха, злазячи з коня
показати весь коментар
30.07.2024 23:57 Відповісти
Якось ці мужні заяви ніяк не співпадають з намірами "притягнути росію за стіл переговорів"(((
показати весь коментар
30.07.2024 22:51 Відповісти
Це він )(уйла інформує?
показати весь коментар
31.07.2024 01:29 Відповісти
Потужно!
показати весь коментар
31.07.2024 02:04 Відповісти
Я так розумію що ZE оманський з фюрером спілкується скрізь СМІ?
показати весь коментар
31.07.2024 02:43 Відповісти