10875 посетителей онлайн
2 964 48

Дополнительные системы ПВО прибудут в Украину в августе, сентябре и октябре, - Зеленский

Володимир Зеленський на засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад від Рівненської області

В августе, сентябре и октябре Украина получит дополнительные системы противовоздушной обороны.

Об этом Владимир Зеленский заявил на заседании членов Конгресса местных и региональных властей от Ривненской области, передает Цензор.НЕТ.

Президент подчеркнул, что обеспечение защиты промышленных и экономических центров достаточным количеством систем ПВО является приоритетом.

"Благодаря нашей работе и партнерам мы увеличиваем количество "петриотов" и других систем. Поэтому мы будем продолжать работать в этом направлении. И в августе, сентябре и октябре будут соответствующие системы в нашем государстве", - анонсировал он.

Топ комментарии
+18
чи то, вибачай, з бетону будував Генерал Наєв, якого ти звільнив.

а твої злодюжки-тимошенки майструють фортеці з гівна та палок за подвіним тарифом
показать весь комментарий
30.07.2024 20:53 Ответить
+10
вова, как стынет бетон на фортификациях .... Волыни ?

курва !

.
показать весь комментарий
30.07.2024 20:50 Ответить
+8
А де речник отой що на колону Вашингтона на фото навішував свої сексуальні домисли ?
Чому вова робить його роботу ?

ВСЬО СМЄШАЛОСЬ в ************ - презыдэнт працюе спикером , сэкрэтарша працюе
презыдентом , Подляка им всьо радыть , а Татаров все це охороняе - отака хня малятка , як оце змішання руZZькых літер у моєму допыси
показать весь комментарий
30.07.2024 21:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
вова, как стынет бетон на фортификациях .... Волыни ?

курва !

.
показать весь комментарий
30.07.2024 20:50 Ответить
чи то, вибачай, з бетону будував Генерал Наєв, якого ти звільнив.

а твої злодюжки-тимошенки майструють фортеці з гівна та палок за подвіним тарифом
показать весь комментарий
30.07.2024 20:53 Ответить
Коли прибудуть, тоді і говори. Трепло
показать весь комментарий
30.07.2024 21:18 Ответить
Ситуація у Торецьку дуже важка, місто не підготовлено до оборони, - Бутусов Джерело:
показать весь комментарий
30.07.2024 21:30 Ответить
Взагалі про це не треба говорити. Показники роботи ППО та ПРО або самі про себе скажуть, або...
Але ж ПіАр - "наше фсьо" 😡
показать весь комментарий
30.07.2024 21:36 Ответить
чого тобі взагалі киздіти з Польщі? сиді там та не варнякай
показать весь комментарий
31.07.2024 01:14 Ответить
припинення дивитися кремлівського пропагандиста Шарія, все це неправда і брехня!
показать весь комментарий
30.07.2024 23:40 Ответить
При такій густій жарі, він тріскається. Треба поливати
показать весь комментарий
30.07.2024 20:55 Ответить
показать весь комментарий
30.07.2024 21:13 Ответить
вова робить ротом і голосно, с хріпотцой - то його робота
показать весь комментарий
30.07.2024 21:16 Ответить
Нэ сэкрэтарша, а завгосп!
показать весь комментарий
30.07.2024 21:39 Ответить
Потужний план, буде все, і попугай буде
показать весь комментарий
30.07.2024 20:53 Ответить
...і "десь посередені, по Дніпру...."
показать весь комментарий
30.07.2024 20:54 Ответить
На Трухановому острові .
показать весь комментарий
30.07.2024 21:08 Ответить
ні, Труханів на Лівому березі, себто по Оману відійде...
показать весь комментарий
30.07.2024 21:17 Ответить
показать весь комментарий
30.07.2024 21:31 Ответить
мір, труд, май, іюнь, іюль!
показать весь комментарий
30.07.2024 20:57 Ответить
..жара, потом опадут листья и вылуплятся белые мухи, ближе к Рождеству.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:18 Ответить
наталка мосейчук та Г+Г вас здивують:

буде пекельний холод
показать весь комментарий
30.07.2024 21:20 Ответить
А де наше ППО? До 2019 року їх було понад сто різновидів.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:04 Ответить
І де?
показать весь комментарий
30.07.2024 22:09 Ответить
Уже наверное для обороны Львова? Как и F-16?
показать весь комментарий
30.07.2024 21:08 Ответить
західних кварталів "фортеці Львів"

.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:22 Ответить
їх доставлять під крилами українських F16?
показать весь комментарий
30.07.2024 21:09 Ответить
Ця зелена зграя не бажає і ніколи не буде захищати Україну, бо це не їхня Батьківщина,бо вони слуги від єврейського народу,але на даний час і туди не поспішають там теж війна,це просто" гниди -прилипали"
показать весь комментарий
30.07.2024 21:11 Ответить
Це Єрмак єврей? 😁 Чи може Татаров?

Аааа!!!! Ти мабуть про Арахамію. 🤣
показать весь комментарий
30.07.2024 21:16 Ответить
це була шутка, я сподіваюсь

Арахамія = Абрахамія -- нє ?
за атропологію я вже мовчу....
показать весь комментарий
30.07.2024 21:24 Ответить
знатная фамилия !!!!!!!
Статистика розыска по фамилии Арахамия


Собрали статистику по фамилии Арахамия в реестрах розыска. На первом месте категория розыска "лицо, скрывающееся от суда", что составляет 50% от общего числа разыскиваемых лиц с фамилией Арахамия. На последнем месте по количеству в розыске находится категория "особа, яка переховується від суду", что составляет 25%. Среди лиц с такой фамилией самая распространенная статья розыска это "ст.185 ч.2", по этой статье ищут в 75%. Реже всего ищут по статье "ст.309 ч.3", процент составляет 25%.

.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:30 Ответить
https://scanbe.io/ru/people/a/l/arakhamiya
показать весь комментарий
30.07.2024 21:32 Ответить
Нє. Ну людина ж впевнена, що там суцільне єврейське лоббі. Я самих яскравих перелічив.

Да і сам ЗЕлений піонер якийсь не дуже якісний. Бо замість гарно вчитися та грати на скрипочці займався всякою ******.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:35 Ответить
потужний серпень, незламний вересень, результативний жовтень
показать весь комментарий
30.07.2024 21:16 Ответить
ІЗРАЇЛЬ ЗАВДАВ УДАРУ ПО ВИСОКОПОСТАВЛЕНОМУ КОМАНДИРУ ХЕЗБОЛЛИ У БЕЙРУТІ

"ЦАХАЛ завдав цілеспрямованого удару в Бейруті по командиру, відповідальному за вбивство дітей у Мадждал-Шамсі та вбивство численних інших ізраїльських цивільних", - йдеться в заяві Армії оборони ІзраїлюВисокопоставлене джерело служби безпеки Лівану повідомило, що доля командира залишається невідомою.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:29 Ответить
Молодці ізраільтяни !

.
показать весь комментарий
30.07.2024 23:53 Ответить
тим що відмовились від допомоги Україні коли в них було все добре? не впевнений.
показать весь комментарий
31.07.2024 01:32 Ответить
За всю историю этой войны--хоть что то пришло в июне относительно августа?! Оно не нужно конечно. Но может быть когда нибудь потом, надо будет составить хронологию поставок военной помощи по датам и по степени нужности относительно момента применения. Ну конечно по состоянию тактическому и стратегическому на указанный срок и последующий результат. Хотя уже сегодня видно, когда помощь просто не пришла, и потом поздно было---хоть и пришла. А мог бы и короче сказать---,,Дорога ложка к обеду!,,
показать весь комментарий
30.07.2024 21:32 Ответить
І де дивиться контррозвідка?
Розголошення держ.таємниці-наяву.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:39 Ответить
А чи поповниться у серпні, вересні та жовтні Україна новими громадянами?
показать весь комментарий
30.07.2024 21:49 Ответить
Керч, https://x.com/i/status/1818306254965526664 пожежа на трансформаторному полі https://www.google.com.ua/maps/place/45%C2%B021 ПС Центральная 110/10/6 кВ, біля стадіону 50 лєт октября. Начебто горять ще три ПС у Керчі, але невідомо які з десятьох. Вийшла якась нєлєпая случайность, ефект лінзи. запалали одразу чотири ПС.
показать весь комментарий
30.07.2024 21:51 Ответить
-"завдяки нашій роботі й партнерам ми збільшуємо кількість "петріотів"- А може всупереч? Бо ви всіма діями робите все на шкоду Україні!
показать весь комментарий
30.07.2024 21:56 Ответить
"Ми орали" сказала муха, злазячи з коня
показать весь комментарий
30.07.2024 23:57 Ответить
Якось ці мужні заяви ніяк не співпадають з намірами "притягнути росію за стіл переговорів"(((
показать весь комментарий
30.07.2024 22:51 Ответить
Це він )(уйла інформує?
показать весь комментарий
31.07.2024 01:29 Ответить
Потужно!
показать весь комментарий
31.07.2024 02:04 Ответить
Я так розумію що ZE оманський з фюрером спілкується скрізь СМІ?
показать весь комментарий
31.07.2024 02:43 Ответить