6983 відвідувача онлайн
4 946 26

Поліція затримала двох неповнолітніх за підпал автомобілів військового та волонтера на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області поліцейські затримали двох неповнолітніх, які підпалили автомобілі військового та волонтера.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу поліції.

За інформацією правоохоронців, на рахунку підозрюваних – підпал двох автомобілів, які належать діючому військовослужбовцю та волонтеру.

Злочини сталися 26 червня та 4 липня у м. Кам’янське. В результаті злочинних дій підозрюваних вогнем була пошкоджена передня частина автомобілів - моторний відсік, капот та фари. З місць злочинів вилучено речові докази, за якими проведено ряд судових експертиз.

Поліцейські розповідають, що підпалами займались 17-річні хлопець та дівчина, мешканці м. Кам’янське. Напередодні скоєння злочинів вони купували у магазинах легкозаймисту речовину, а вночі – палили військові автомобілі.

Підозрювана у підпалі автомобілів на Дніпропетровщині

Їм вручено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне пошкодження чужого майна, вчиненого за попередньою змовою групою осіб). Їм загрожує до десяти років ув’язнення. Слідчі заходи тривають. Правоохоронці встановлюють замовників злочину та перевіряють версію вчинення підпалів на замовлення спецслужб РФ.

Раніше повідомлялось, що в Харкові та області зафіксували близько 40 випадків підпалів автомобілів українських захисників. Паліями є переважно підлітки віком від 12 до 18 років.

Топ коментарі
+23
яке умисне пошкодження чужого майна ? це називається ДІВЕРСІЯ у військовий час ! довічне ***** !
показати весь коментар
31.07.2024 18:29 Відповісти
+17
Навіть якщо так, то кацапи повинні перераховувати кудись гроші. А неповнолітнім банк не відкриє рахунок. Скоріш за все їх наймає якийсь прокацаплений повнолітній підарас якому кацапи перераховують гроші, а він тоді розраховується з цими довбодятлами. Треба їм яйця в двері затискати і вони все розкажуть.
показати весь коментар
31.07.2024 18:33 Відповісти
+17
треба прийняти закон:

15 років + конфіскація майна родини

хай ватні папки-мамки слідкують за уродами, бо інакше на вулиці будуть жити
показати весь коментар
31.07.2024 19:04 Відповісти

Завантаження...