8760 відвідувачів онлайн
2 081 2

Російський "шахед" вночі влучив в інфраструктурний об’єкт на Чернігівщині

Влучання в інфраструктурний обʼєкт у Ніжинському районі

У ніч проти 14 серпня росіяни атакували Чернігівщину "шахедами". Зафіксовано влучання в інфраструктурний обʼєкт у Ніжинському районі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслав Чаус.

"Вночі ворог вчергове атакував "шахедами". У Ніжинському районі влучання в інфраструктурний обʼєкт", - ідеться в повідомленні.

Як додали в ОВА, обійшлося без жертв. 

Нагадаємо, у ніч на 14 серпня сили ППО знищили 17 "шахедів" із 23.

Завантаження...