Зеленський і Туск у Станиці Луганській відійшли на 500 метрів від позицій ЗСУ. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт глави держави.
Разом із президентом Європейської ради Дональдом Туском Володимир Зеленський минув останній пункт наших військових і дійшов до зруйнованого моста, через який люди перетинають лінію розмежування і який планують відновити за умови дотримання перемир'я.
"Ми хочемо відбудувати цей міст. Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші - і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути укріплення іншої сторони. Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко впораємося", - сказав Володимир Зеленський.
Читайте також: Від початку доби два українські військовослужбовці зазнали бойових травм, ворог відкривав вогонь 12 разів, - пресцентр ОС
Президент підкреслив, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.
Фото: facebook.com/president.gov.ua

















