10264 відвідувача онлайн
14 573 181

Вкладники банку "Михайлівський" ідуть з пікетом до Адміністрації Президента. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.
Мітингувальники вкладники банку "Михайлівський" після того, як розблокували раніше перекриту ними вул. Хрещатик, вирішили пікетувати Адміністрацію Президента. Зараз колона рушила по вул. Лютеранській на вул. Банкову. у руках вкладники тримають державні прапори України, жовті плакати з написом "Банк Михайлівський", а також транспаранти з вимогами до Президента Петра Порошенко і голови Національного банку України Валерії Гонтаревої повернути їхні кошти.

Також читайте: Вкладники банку "Михайлівський" розблокували Хрещатик

митинг михайловскиймитинг михайловскиймитинг михайловскиймитинг михайловскиймитинг михайловскиймитинг михайловскиймитинг михайловский

Нагадаємо, вкладники перекрили Хрещатик близько полудня. Основні вимоги мітингувальників: або повернути їхні вклади якомога швидше, або створити міжвідомчу комісію, яка буде займатися розслідуванням, що ж саме відбулося з банком "Михайлівський".

Фото: Олег Богачук для Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+20
Шо то у Пэтра Оффшорного много гостей в последнее время.Видимо народ уже на взводе. Довели до ручки.Я бы пошла на митинг за то,чтобы Пэтя Панамский не херил Конституцию и признал факт агрессии и гибридной захватнической войны в Украине со стороны РФ.
показати весь коментар
09.08.2016 16:16 Відповісти
+13
Это троль стецьковский, он пытается всех убедить, что Пэтя не ворует, Пэтя хороший. А все вокруг передасты))
показати весь коментар
09.08.2016 16:20 Відповісти
+11
Дебилы идут крестным ходом с челобитной к царю , который их поимел через своего карманного банкира))))))
показати весь коментар
09.08.2016 16:19 Відповісти

Завантаження...