Вкладники банку "Михайлівський" ідуть з пікетом до Адміністрації Президента. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із місця подій.
Мітингувальники вкладники банку "Михайлівський" після того, як розблокували раніше перекриту ними вул. Хрещатик, вирішили пікетувати Адміністрацію Президента. Зараз колона рушила по вул. Лютеранській на вул. Банкову. у руках вкладники тримають державні прапори України, жовті плакати з написом "Банк Михайлівський", а також транспаранти з вимогами до Президента Петра Порошенко і голови Національного банку України Валерії Гонтаревої повернути їхні кошти.







Нагадаємо, вкладники перекрили Хрещатик близько полудня. Основні вимоги мітингувальників: або повернути їхні вклади якомога швидше, або створити міжвідомчу комісію, яка буде займатися розслідуванням, що ж саме відбулося з банком "Михайлівський".
Фото: Олег Богачук для Цензор.НЕТ.
Топ коментарі
+20 larisa890
показати весь коментар
09.08.2016 16:16 Відповісти Посилання +13 Днепропетровец
показати весь коментар
09.08.2016 16:20 Відповісти Посилання +11 Днепропетровец
показати весь коментар
09.08.2016 16:19 Відповісти Посилання