10869 відвідувачів онлайн
3 642 20

Вкладники банку "Михайлівський" розблокували Хрещатик

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", по центральній вулиці столиці автомобілі вже проїжджають вільно.
Кілька десятків поліцейських відтіснили мітингувальників. Також повідомлялося про сутички між правоохоронцями та учасниками акції.

Нагадаємо, вкладники перекрили Хрещатик близько полудня. Основні вимоги мітингувальників: або повернути їхні вклади якомога швидше, або створити міжвідомчу комісію, яка розслідуватиме, що ж саме відбулося з банком "Михайлівський".
Топ коментарі
+5
Опять оттеснили , скоро похоже начнут ёлку устанавливать ...
показати весь коментар
09.08.2016 15:44 Відповісти
+3
Когда вкладывали в банк деньги головой думать не пробовали?
показати весь коментар
09.08.2016 15:43 Відповісти
+3
Да, с офшорными бригадами они любой банк и вкладчиков накрыть могут в любой момент и в офшоры к экватору, инвесторов вкладывающих в Украину(граждан) кидают в один миг, а потом приглашают западных, мол приходите мы вас "ждем" не дождемся---- их тоже кинут и в офшор, но они уже научены и знают всю подноготную этих воров, потому что то их и не видать Вкладчики банка "Михайловский" разблокировали Крещатик - Цензор.НЕТ 8804
показати весь коментар
09.08.2016 16:01 Відповісти

Завантаження...