10263 відвідувача онлайн
11 232 50

Вкладники ліквідованого банку "Михайлівський" перекрили вулицю біля будівлі НБУ. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", учасники протесту б'ють в імпровізовані барабани і свистять. У руках вони тримають плакати "Фонд гарантування і НБУ, віддайте наші гроші" і "Президенте, або палаючі шини, або повернуті вклади".

Протест проходить мирно. Близько 10 правоохоронців охороняють вхід у НБУ, ще кілька поліцейських скеровують автомобілі в бік від місця перекриття дороги.



Дивіться також: Вкладники банків перекрили вулицю в центрі Києва з вимогою повернути депозити з ліквідованих фінустанов. ВІДЕО+ФОТО


Нагадаємо, 23 травня Нацбанк відніс банк "Михайлівський" до категорії неплатоспроможних. Крім того, НБУ направив правоохоронним органам лист про діяльність цього банку, яка може свідчити про наявність в діях керівників банку ознак організованої злочинності.

12 липня НБУ вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк "Михайлівський".

З 15 липня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб почав виплати вкладникам ліквідованого банку, які триватимуть до 26 серпня.
Топ коментарі
+11
Парад жирных лохов.
показати весь коментар
26.07.2016 12:34 Відповісти
+10
Пардоньте, господины, вы ж не просто клали деньги на депозит, а там была какая-то хитрая схемка, вчера по ящику рассказывали. Такшо вы, похоже, слишком хитрож@пые. Жадность фраеров сгубила.
показати весь коментар
26.07.2016 12:37 Відповісти
+9
И кто им доктор? Пусть думают, где свои деньги хранить.
показати весь коментар
26.07.2016 12:34 Відповісти

Завантаження...