10730 відвідувачів онлайн
157 605 1 020

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували в'їзди в Київ і палять шини. ФОТОрепортаж

Про це активісти Авто Євро Сила повідомили в соцмережах, передає Цензор.НЕТ.
"24 січня автовласники з усієї України о 07:00 збираються біля КП основних в'їздів у Київ, частково обмежуючи рух, а також спалюючи шини на знак попередження проти затягування ухвалення законопроекту 5567", - йдеться в повідомленні.

авто растаможка блокирование

Також дивіться: Закарпатські автоперевізники використовували підроблені штампи, печатки і документи кількох країн, - СБУ. ФОТОрепортаж

авто растаможка блокирование

Станом на зараз заблоковано рух на Бориспільській трасі, на Одеському напрямку, а також на Столичному шосе. Акції поки нечисленні, однак люди вже палять шини.

авто растаможка блокирование

Також читайте: Окупанти в Севастополі проведуть рейд з виявлення автомобілів з українськими номерами

Законопроектом пропонують ввести "умовне часткове звільнення від оподаткування" ввезених із-за кордону авто і встановити за це "справедливу плату". Як зазначають автори законопроекту в пояснювальній записці, в Україну вже ввезли близько 1,5 млн авто з іноземними номерами. Такі автомобілі заїжджають за різними схемами, серед іншого цьому сприяє корупція на митниці, повідомляє BBC.
Автори документа пропонують перевести цей процес у легальне русло, змусити українців відмовитися від послуг нерезидентів для ввезення авто, щоб "припинити відтік готівки за кордон".
Топ коментарі
+96
Треба відмінити всі додаткові мита на вживані авто! Власник авто має сплачувати мінімальний збір щоб розмитними авто в Україні! Вживана автівка в ЄС коштує 1-2 тис. євро, а в нас та сама автівка коштує 5-6 тис. євро і через це ми втрачаємо мобільність робочих ресурсів! Працездатні громадяни не можуть купити собі квартиру в місті бо ціна на нерухомість просто захмарна, а кредити брати небезпечно, тому працездатне населення купляє нерухомість в передмісті областних центрів або в ближніх селах і купляє стару раздовбану копійку щоб возити дітей в школу та садочок і їздити на роботу! Влада змушує український нарід їздити на старому небезпечному лайні і через це смертність на дорогах перевищує втрати в АТО!!!!!!!! Мафія має нас за рабів і просто знищує український нарід! Треба нарешті визнати що автопром в Україні загинув, жодні загороджувальні мита не допомогли розвинути АвтоЗАЗ а лише допомогли олігархам отримати надприбутки! Ці надприбутки олігархи вивели за кордон, а не вклали в АвтоЗАЗ і тому ми знаходимось в ідіотській ситуації - в нас немає достойних автівок щоб ми могли продавати на експорт і на внутрішньому ринку, а імпортні машини для нас коштують дуже дорого і ми їздимо і вбиваємось на старих копійках!
показати весь коментар
24.01.2017 09:23 Відповісти
+64
Шины? Так мелко.... Жгите авто, свои....
показати весь коментар
24.01.2017 08:57 Відповісти
+58
правильно - идем в Европу, значит общий авторынок с ЕС, никакой растаможки, убрать эту коррупционную составляющую, раз и навсегда
показати весь коментар
24.01.2017 09:04 Відповісти

Завантаження...