Власники автомобілів з іноземною реєстрацією заблокували в'їзди в Київ і палять шини. ФОТОрепортаж
Про це активісти Авто Євро Сила повідомили в соцмережах, передає Цензор.НЕТ.
"24 січня автовласники з усієї України о 07:00 збираються біля КП основних в'їздів у Київ, частково обмежуючи рух, а також спалюючи шини на знак попередження проти затягування ухвалення законопроекту 5567", - йдеться в повідомленні.
Станом на зараз заблоковано рух на Бориспільській трасі, на Одеському напрямку, а також на Столичному шосе. Акції поки нечисленні, однак люди вже палять шини.

Законопроектом пропонують ввести "умовне часткове звільнення від оподаткування" ввезених із-за кордону авто і встановити за це "справедливу плату". Як зазначають автори законопроекту в пояснювальній записці, в Україну вже ввезли близько 1,5 млн авто з іноземними номерами. Такі автомобілі заїжджають за різними схемами, серед іншого цьому сприяє корупція на митниці, повідомляє BBC.
Автори документа пропонують перевести цей процес у легальне русло, змусити українців відмовитися від послуг нерезидентів для ввезення авто, щоб "припинити відтік готівки за кордон".
Топ коментарі
+96 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
24.01.2017 09:23 Відповісти Посилання +64 Fish Man
показати весь коментар
24.01.2017 08:57 Відповісти Посилання +58 20500
показати весь коментар
24.01.2017 09:04 Відповісти Посилання 
