10730 відвідувачів онлайн
25 268 161

Автомобілісти, які частково блокують в'їзди до Києва, приїхали з пікетом під Кабмін. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ з місця подій.

Частина автомобілістів, які блокують в'їзди до Києва, організованою колоною перемістилася під Кабінет Міністрів. Основна вимога мітингувальників - ухвалення законопроекту № 5567, який дозволить їм не розмитнювати ввезені з-за кордону машини, а заплативши мито, протягом року вільно пересуватися по території України на авто з іноземними знаками.
До учасників протесту приєдналися автори законопроекту №5567 Юрій Дерев'янко та Володимир Парасюк.
Активісти сподіваються на зустріч і обговорення цього питання з представником Кабміну, зокрема, прем'єром Володимиром Гройсманом, а також очікується обговорення питання з главою профільного комітету Ради Ніною Южаніною.
Разом з тим, інша частина автомобілістів залишається на основних в'їздах до Києва і продовжує часткове блокування руху автотранспорту.

Станом на 13.00 нардепи Парасюк і Дерев'янко зайшли в будівлю Кабміну для переговорів з цього питання з прем'єром Гройсманом.

Близько 15.00 нардепи вийшли з будівлі Кабміну та повідомили, що їм не вдалося зустрітися з прем'єром, однак вони провели переговори з главою Мінфіну Олександром Данилюком, який пообіцяв розглянути цей законопроект і надати висновок уряду з цього питання.

протест пикет растаможка автомобиль

Автомобілісти пікетують Кабмін з вимогою спростити процедуру ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією.

протест пикет растаможка автомобиль

До мітингувальників приєднався нардепи Володимир Парасюк і Юрій Дерев'янко.

протест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобильпротест пикет растаможка автомобиль

Фото: Олег Богачук

Нагадаємо, сьогодні з ранку власники автомобілів з іноземною реєстрацією частково заблокували в'їзди до Києва, вимагаючи прийняти законопроект №5567, який дозволить їм не розмитнювати ввезені з-за кордону машини. За даними поліції, в'їзди до Києва частково блокують 200 осіб і кілька десятків автомобілів: грубих порушень не зафіксовано.
Топ коментарі
+28
Я правильно поняла, все дело в этом?
Автомобилисты, частично блокирующие въезды в Киев, приехали с пикетом под Кабмин - Цензор.НЕТ 4410
показати весь коментар
24.01.2017 13:04 Відповісти
+26
Возле дома Тариэла Васадзе нужно палить шины, а может и лично его, именно этот человек блокирует все законы, о свободном ввозе автомобилей с ЕС с целью продажи втридорога своих говно ЗАЗ ДЕУ...
показати весь коментар
24.01.2017 12:55 Відповісти
+21
на автохламі ми їздимо тільки по ціні нових авто
показати весь коментар
24.01.2017 13:04 Відповісти

Завантаження...