11533 посетителя онлайн
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Не треба вірити жодному їхньому слову

Сьогодні з великим піднесенням ЗМІ тиражують "новину", мовляв, російських чиновників плавно готують до згортання "СВО".

Всі ці повідомлення дуже добре вкладаються в чергову хвилю психологічного тиску на наших західних партнерів перестати надавати Україні зброю. Ну, і розслабити частину українців тим, що війна може швидко закінчитись. Ага, ще "два-три тижні" - і все.

Такими речами росіяни поміряють також і частину своєї аудиторії, думаю, до кінця року Левада-Центр вийде з якимсь соціологічним прес-релізом.

Так, це аксіома, що якби путін хотів завершити цю несправедливу і вбивчу війну, він це зробив би за день. Але поки ми спостерігаємо зворотнє - він впевнений, що може дотиснути. Тому не треба розслаблятися і радіти "новинам" з-за порєбріка. І не треба вірити тому, що там, у Москві, кажуть. Все одно збрешуть. Все одно не виконають того, що обіцяли.

Тримаймося!

Загрузка...