4795 посетителей онлайн
3 892 22
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Моя відповідь художнику Івану Марчуку

Великий наш художник Іван Марчук шкодує, що повернувся з Америки в Україну. “Я не вмію брехати, правда понад усе, а в нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає”, – гірко промовив митець.

А в мене після цих слів Івана Степановича серце защемило. Бо у будь-якій іншій країні ці одкровення національного генія мали б неймовірний скандал і резонанс, вони одразу стали б предметом великої суспільної дискусії. А в нас всі глухо-німі – Президент мовчить, міністр культури мовчить, всі інші теж. А для чого відповідати старому митцю? Вже ж казенно привітали українців з новорічно-різдвяними святами, пообіцяли світле майбутнє, у яке більшість українців не вірять, щоб не говорив Порошенко.

Замість того, щоб переконати і Івана Степановича, і талановитого українського співака Іво Бобула, https://youtu.be/XFEv5bO6szg якого не покликав жоден український телеканал, і всіх українців, як їм достойно жити в рідній країні.

Я вам скажу те, що мав би сказати Президент – не буде достойного життя в Україні, якщо плювати на культуру, на митців, на наших геніїв. Українська мова, українська церква, українська культура, українська пісня – це фундамент справжньої цивілізованої європейської України. Без цього були і залишимося Малоросією!

Я зроблю все, щоб Держава цінила і розвивала українську культуру, щоб наші найкращі у світі митці і всі українці могли реалізувати себе в рідній країні, а не шукали щастя на чужині.

Топ комментарии
+8
"Я зроблю все, щоб Держава цінила і розвивала Українську культуру...". Насамперед, що Ви уже зробили для цього (адже часу було предостатньо...)? Можете не відповідати...
Єдине що Ви, Ляшко, можете продовжити робити для розвитку Української культури - то нап"ялити вишиванку, шаровари і червоні саф"янові чоботи, взяти вила та скакати (даруйте, як паяц) по Верховній Раді а звідти на Хрещатик, верещати як "усе погано" та клясти "скотиняк". Це є Ваш рівень "культури"...
Великим Художником не прикривайтеся, за його спину не ховайтеся та звідти не піартися - марна справа. "Видко пана по халявах..."

показать весь комментарий
09.01.2018 18:23 Ответить
+5
Я зроблю все, щоб державаа.... это, как я не буду голосовать за цей ганебний, продажный бюджет, а потом, бац, и проголосовал.
показать весь комментарий
09.01.2018 18:43 Ответить
+5
Олежа, тебе напомнить название села для которого ты в бытность депутатом выбил 286 000 на ремонт местного дома культуры и которые ты спионерил, оставив его без ремонта ?
Культурный ты наш....
показать весь комментарий
09.01.2018 19:28 Ответить

Загрузка...